Skocz do zawartości

zna ktos to auto??


kamiz22

Rekomendowane odpowiedzi

poczekaj na zdjecie uszkodzen-z reszta jesli sa to drobne sprawy napisalby chyba ze bezwypadkowy............ :liar:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gdyby nie ta instalka to było by :cool2: , tyle ze za 45k to mozna miec 2000/01 rocznik. Adrenaline warsaw, gaz, stłuczka, nie żebym był uprzedzony ale :mrgreen:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie stluczka i jezeli stan jest idealny, to pomimo wysokiej ceny samochod bylby wart zainteresowania. Ale jezeli cena przez te stluczke nie spadnie o pare tysiecy, to juz lekka przesada :duh: .

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles sie pomyslil. bo napisal w zeszlym roku w sierpniu. czyli by musial ja sprowadzic 08.2006r a ja ja widzialem w toruniu na majowce w zeszlym roku. naprawde auto bardzo zdbane, a i koles nic nie wyprawial, w sensie jakies popisy, czy palenie gumy.

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Doszło zdjęcie tego uszkodzenia. W/g mnie nie warte to auto tej ceny, to otarcie to możesz sobie jedynie wyklepać, nie wymienisz tego, a nawet jak wymienisz /wstawisz kawałek innego/ to będzie pierwsze miejsce które zacznie żreć rdza. Lepiej mieć pogięte błotniki z przodu bo je wstawisz nowe niż uszkodzony tył. Ja przynajmniej wiedząc że tak było uszkodzone to ZA TE KASE bym go nie wziął, a sam obecnie rozglądam się za E46.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowicie ze drogo?

 

szukamy takiej juz ponad miesiac i nic nie ma taniej. Wezcie pod uwage jakie wyposazenie no i cene gazu jak ktos szuka z gazem. Znalazlem filmiki jak koles sie wyglupia driftujac , czyzby byla dojechana troszke?? Jak macie jakas coupe 328 lub 330 w lepszej cenie w podobnym wyposazeniu to jak najszybciej prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też była wystwiona na sprzedaż za 45 tys. ale się rozmyśliłem, zrobiło mi się szkoda. Pooglądasz trochę padaczek i doliczysz pakiet startowy (wymiany płynów, pierdołki typu kosmetycznego) 5 tys. i wyjdzie na to samo. Nie ma auta zadbanego za półdarmo.

Titansilber metallic


http://img344.imageshack.us/img344/9427/328wp0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
rico69: auto 5-6 letnie musi być w stanie idealnym jak ktoś chce za niego takie pieniądze. Moje ma 12 lat, a tapicerke ma w środku lepszą jak większość 5-6 latków. Czegoś takiego jak zmęczenie materiału w aucie 5 letnim z przebiegiem rzędu 100-120kkm nie powinno być, oczywiście w klasie BMW, nie jakiejś padlinie. Oczywiście przy założeniu, że właściciel nie traktuje go tylko jak przyrządu do przmieszczania się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rico69: auto 5-6 letnie musi być w stanie idealnym jak ktoś chce za niego takie pieniądze. Moje ma 12 lat, a tapicerke ma w środku lepszą jak większość 5-6 latków. Czegoś takiego jak zmęczenie materiału w aucie 5 letnim z przebiegiem rzędu 100-120kkm nie powinno być, oczywiście w klasie BMW, nie jakiejś padlinie. Oczywiście przy założeniu, że właściciel nie traktuje go tylko jak przyrządu do przmieszczania się.

 

 

Otóż to, to ze zdjęc wygląda na zadbane w środku, moje też bo "do roboty" mam inne auto. Ale udzie używają nieraz coupe do wszystkiego, nawet hak zakładają, w środku najarane itd. Dzwonili do mnie z ogłoszenia "dam 40 tys. i biorę, bo na Allegro są po 35 tys." Wszystko się zgadza ale trzeba najpierw zobaczyć tą po 35 tys. :mad2: :mad2: :mad2: Uważam więc jak ktoś woła najwyższą cenę z rocznika, zgadza się pojechać do ASO i obmacać auto grubościomierzem to nie może być to total śmieć.

Titansilber metallic


http://img344.imageshack.us/img344/9427/328wp0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak na tym 1 zdjęciu to ładna na BMW ale:

 

- czy w przypadku wspawania czy wyklepania tego tyłu robione miejsce trzeba jakoś pomalować i jak wiadomo nie 5 cm od szpachli ale zrobic to profesjonalnie. Partaczy lakiernikow nie brakuje, a ktos kto naprawde dobrze zrobi przejscie lakieru nie weźmie za to 5 zł.

 

- mi sie nie podoba kierwonica w tym aucie.

 

rico69 to Twoja to jest 10 razy lepsza i tez chciales za nia 45 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.