Skocz do zawartości

Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.


dealer

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do właściciela:

 

powiedział, że "laleczka jego" nie ogarnia samochodu, nie ma książek serwisowych od niego, jak on użytkował to nie był bity, a co wcześniej się z nim działo to nie wie, kupił go w rozliczeniu od jakiegos kierowcy tira który miał go "jeden, dwa trzy lub cztery lata", ktorym wlascicielem jest to tez nie wie...zapowiada się dość srednio, a to co ja jeszcze zauwazylem na zdjeciach to niezle slicki ma na tylnych kołach.

 

Czy jest ktoś kto mógłby go ewentualnie sprawdzić z bliska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może coś wiecej powiedziec o tej srebrnej ?

http://moto.allegro.pl/item602902453_ladne_850i.html

albo mi sie wydaje, ale zderzak z przodu jest troche zle spasowany.

....i tak moim zdaniem najważniejszy jest stan techniczny(pomijam zawinięcie sie samochodu na drzewie :D ) wiec i tak trzeba obczaić ten samochód w realu .

mamuusiu,czemu ten Pan klęka ???

.......bo to synku jedzie ósemka !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze odnośnie CSI kolegi Tomka. Cena jest z kosmosu, ale każdego wolno wpisać taką cenę jak chce, ja swoje e38 wystawie za 65 tysięcy i też uważam że jest tyle warta. Ale do rzeczy. Dlaczego piszesz w opisie M8 ?? Wersja CSI była produkowana pod skrzydłami dywizji M, ale nie jest to M8, więc dlaczego takie rzeczy pisać. Po drugiej CSI miało 380 KM i równe 6 sekund do 100 km/h. Nie wiem skąd wziąłeś 5,5 :(. Z jednej strony piszesz, że to biały kruk i kolekcjonerski egzemplarz, z drugiej bronisz się, że wpis o pakiecie AC Schnitzera to pomyłka. Z tego co widać na zdjęciach, auto jest wyposażone w felgi tego tunera, a dodatkowo jeszcze jakiś dziwny spoiler, więc po co piszesz, że auto jest nietunningowane ? Nie widziałem ani jednego, ani drugiego auta na żywo (chodzi mi o CSI kuchela), jednak sposób przedstawienia twojego samochodu w stosunku do auta kuchela wypada naprawdę mizernie. Sam fakt tego, że wypisujesz, że auto nie jest składane z kilku i niekatowane brzmi jak opis E36 318 w gazie z wydechem jak kominy i szybami jak smoła. Nie chce cię w żaden sposób obrazić ani urazić, jednak moim zdaniem sprzedając taki samochód trzeba dostosować całokształt do niego. To coś jakby się ubrać w frak i pójść do filharmonii ale mając na nogach bambosze :). No i zmień zdjęcia, bo te są zajebiście niekorzystne. Zobacz sobie te :) http://rosochacki.com/750iL/
Rosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie widziałem Kuchela CSi ani tego z ogłoszenia..

 

Ale pomimo tego to straszne niejasności są w tym ogłoszeniu ..

 

Mnie sie bardziej podoba Kuchela .. Może to przez te zdjęcia .. Rzeczywiscie te zdjęcia bordowej to kicha ..

 

tutaj macie kilka ogłoszeń w waszej cenie ..

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vfhozm4zg2oh

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vebpvl4udyna

 

Mimo że macie fantastyczne auto to i tak nie zapłaciłbym tyle za Csi..

 

Kuchel czemu Ty ja wogóle sprzedajesz ?

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje a raczej próbuje ją sprzedać ze względów na moją firmę, kryzys dał mi trochę popalić, liczę że z wiosną nadejdą lepsze czasy i nie będę jej musiał sprzedawać. WCALE TEGO NIE CHCĘ ROBIĆ. Jest to wspaniałe auto i dbam o nią jak o własne dziecko. Wszystko co najlepsze dla niej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dane testowe a edane fabryczne zazwyczaj sie nie pokrywaja

2. M8 - hasla do szukania, wlasciwie tak mozna uznac to auto za M8, ale niewazne

3. Jakis "dziwny" spoiler to wlasnie schnitzer.

4. Auto ma byc super sprawne, a nie miec ladne zdjecia, murzynskie felgi i inne gadzety.

5. Miales e31? Szukales chociaz? 90% w PL na sprzedaz to smiecie po dzwonach. My mielismy juz jedna 8 i wiemy jak ciezka znalezc dobry egzemplarz. Ten jest 100% bezwypadek i to jest super wazne. Kuchel kiedys sam przyznal, ze auto mialo jakies przygody. Zajmujemy sie BMW, przebudowujemy BMW i troche wiemy o nich.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ja ci napisałem dane z instrukcji użytkownika, nie wiem co masz na myśli pod hasłem dane testowe. Wiadomo, że każdy egzemplarz jest trochę inny, ale jeżeli twierdzisz, że twój jest o 0,5 sekundy szybszy niżeli podaje fabryka, to powinieneś czymś to potwierdzić, nie zaś subiektywnymi odczuciami. 12% to bardzo dużo w tym przypadku.

2. Nie, nie można uznać tego auta za M8, przeczytaj sobie w jakiejś książce o prototypie M8, będziesz wiedział dlaczego.

3. Być może, dla mnie albo CSI albo AC Schnitzer. Jest pełno ogłoszeń na allegro BMW M Power Alpina Voll. Pół biedy felgi, bo można je zmienić, ale spoiler "zepsuł" klapę i dziury już zostaną.

4. I tutaj bardzo dobrze napisałeś, po co ci murzyńskie felgi i spoiler -> inne gadżety ??

5. A skąd wiesz, że twój jest bez wypadek ? Masz papier na to, że jest bezwypadkowa ?, czy jesteś w stanie zagwarantować, że każdy element samochodu jest w nim od wyjechania z fabryki i nie był "poprawiany" ?.

 

Nie chodzi o to, żeby komuś coś udowadniać, tylko nie rozumiem, czemu atakujesz kuchela, który jest bogu ducha winny a w każdym swoim poście sugerujesz, że jego auto było wyklepane z przystanku autobusowego zaś za fotelem kierowcy jest rozkład jazdy nocnego. Dla mnie prawdziwą wartość ma samochód, który jest zachowany w oryginale, który nie posiada żadnych dodanych elementów, który jest serwisowany na oryginalnych podzespołach i wiele innych rzeczy. W Polsce takich aut jest niewiele i nie chodzi mi tutaj tylko o BMW a gdzie mówić o serii 8. Ja osobiście znam jedno takie auto i jest to BMW 315i (e21).

PS. Propos zdjęć nie piszę ci tego, żebyś się obraził, tylko żeby twój towar stał się bardziej atrakcyjny dla klienta, po jak ktoś z drugiego końca Polski zobaczy takie sobie zdjęcia, to nawet nie zadzwoni, a ty możesz mieć perełkę, tłumaczyłem ci to w poprzednim poście, ale nie rozumiesz. Chodzi mi o to, że nie pokazuje się klientowi samochodu, w którym wszędzie się walają torby z mc donalda i puszki po coli, a gdzieś obok jeszcze puste paczki fajek. Liczy się zawartość, ale też i oprawa. Ale rób jak chcesz. A jak zejdziecie na ziemię z tymi cenami, to może i się klient trafi :). Ja osobiście za takie pieniądze wolałbym poszukać auta w DE.

Rosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do właściciela:

 

powiedział, że "laleczka jego" nie ogarnia samochodu, nie ma książek serwisowych od niego, jak on użytkował to nie był bity, a co wcześniej się z nim działo to nie wie, kupił go w rozliczeniu od jakiegos kierowcy tira który miał go "jeden, dwa trzy lub cztery lata", ktorym wlascicielem jest to tez nie wie...zapowiada się dość srednio, a to co ja jeszcze zauwazylem na zdjeciach to niezle slicki ma na tylnych kołach.

 

Czy jest ktoś kto mógłby go ewentualnie sprawdzić z bliska ?

 

A czego ty się chcesz o samochodzie przez telefon dowiedzieć ? Będziesz szczęśliwszy, gdy ci sprzedawca naopowiada bajek, czy gdy mówi że czegoś nie wie ?

Jak ci się nawet nie chce pojechać zobaczyć samochodu, to i tak go nie kupisz. Wybacz, ale teoretyków-fantastów, którzy "chcą kupić 850" jest bardzo wielu.

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i nic nie mam do kuchela. Tylko cena mocno wzrosla przez ostatnie dwa lata.

 

Swoje poprzednie 850i kupiles za 20 pare tysiecy i tez je ceniłes na 52 tysiece...

 

Pozatym sam przyznal, ze auto mialo przygody blacharskie, fajnie ,ze powiedzial to otwarcie.

 

To nie jest dyskwalifikacja dla auta, to co piszesz brzmi jak pozbywanie sie trudnej konkurencji na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i nic nie mam do kuchela. Tylko cena mocno wzrosla przez ostatnie dwa lata.

 

Swoje poprzednie 850i kupiles za 20 pare tysiecy i tez je ceniłes na 52 tysiece...

 

Pozatym sam przyznal, ze auto mialo przygody blacharskie, fajnie ,ze powiedzial to otwarcie.

 

To nie jest dyskwalifikacja dla auta, to co piszesz brzmi jak pozbywanie sie trudnej konkurencji na allegro.

 

Tez wlasnie to tak odbieram. Kamil stara sie zmieszac auto Kuchla z blotem, a robi ze swojego nie wiadomo co. Tak naprawde, to ta czerwona, jesli mial bym oceniac po fotkach, to jest ochydna. Podkreslam, ze to tylko i wylacznie moja opinia.

BMW 850 (BDS) http://www.luxury4play.com/images/l4p/smilies/michael.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do właściciela:

 

powiedział, że "laleczka jego" nie ogarnia samochodu, nie ma książek serwisowych od niego, jak on użytkował to nie był bity, a co wcześniej się z nim działo to nie wie, kupił go w rozliczeniu od jakiegos kierowcy tira który miał go "jeden, dwa trzy lub cztery lata", ktorym wlascicielem jest to tez nie wie...zapowiada się dość srednio, a to co ja jeszcze zauwazylem na zdjeciach to niezle slicki ma na tylnych kołach.

 

Czy jest ktoś kto mógłby go ewentualnie sprawdzić z bliska ?

 

A czego ty się chcesz o samochodzie przez telefon dowiedzieć ? Będziesz szczęśliwszy, gdy ci sprzedawca naopowiada bajek, czy gdy mówi że czegoś nie wie ?

Jak ci się nawet nie chce pojechać zobaczyć samochodu, to i tak go nie kupisz. Wybacz, ale teoretyków-fantastów, którzy "chcą kupić 850" jest bardzo wielu.

 

Nie bajek, tylko prawdy, ale jak facet nie wie ilu wlascicieli miał samochód, nie ma książek serwisowych tylko sam go naprawia, jeśli tak jest jak mówi to dla mnie w zasadzie odpada. Ma samochód i nic o nim nie wie, czy woli nie mówić, żeby od razu nie odstraszyć kupującego, he?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam do Kuchela, jesli zabrzmialo to jak ton atakujacy to przepraszam. CSi jeszcze nie ma w PL wiec zdjecia sa takie. Jak przyjedzie beda inne. Tak nasza 8 kupilismy za 20kilka tys. Sam wiesz, ze byla wysoko ceniona na alledrogo, ale jasnym bylo, ze poszlaby duzo taniej, chociazby na to, ze byla cala malowana kiedys tam. Sam tez wiesz, ze nie byla poprostu jakas mega idealna. Co do CSi, nie hce jej reklamowac bo poco, pozbywac sie konkurencji tez nie musze bo mam nadzieje, ze w PL znajdzie sie wielu amatorow CSi i obie pojda. Wiem co to byl prototyp M8 bo bardzo duuzo na ten temat studiowalem gdyz sami interesujemy sie takim projektem. Co do tych nieszczesnych przyspieszen to napisalem o danych testowych, nie fabrycznych - sam sprawdzalem przyspieszenie tylko w naszej e24 (i tu sie pochwale, ze wyszlo 5,1s:D ). Wiec nie uwazam auta Kuchela za smiec i gruz, ktory nadaje sie jedynie jako kwietnik na podworku(wiem chodzi o ten pierwszy post - moze przesadzilem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Kuchla ósemce nie jestem w stanie nic zarzucić, a lubię się czepiać, sama naprawa blacharska, jeżeli była przeprowadzana solidnie, to takie auto ma dla mnie nie mniejszą wartość jak okaz bezwypadkowy, o ile stan techniczny będzie nienaganny. A jakaś tam przeszłość wypadkowa auta, nie znaczy, że było z przystankiem związane. Sam już natrzaskałem grubo ponad 500 tkm różnymi samochodami i też mi się zdarzyło coś wgiąć i zarysować, ale jak to mówią nie wpływa na pracę silnika, więc bez przesady. Joł.

BMW - Broń Masowego Wrażenia


Moja 850i

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=120911

http://img121.imageshack.us/img121/5670/pasek2e.jpg

detailing http://www.funkyking.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze cos na temat tej:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8142069

 

Koles epadl na glowe z ta instalacja.

 

Nie no gaz musi być w takim aucie przecież to duzo pali :twisted:

Mam dużo części do BMW E21 E23 E24 E28 E30 E32 E34

Atrakcyjne ceny nr tel 501 869 036

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się :). To jest AC M-Hartge Power + podtlenek gazotu :P bardzo rzadko spotykana wersja, Indyvidual, rarytas prawdziwy tylko 1 sztuka wyprodukowana. Aaaaa zderzak ma obniżony, żeby miała lepsze parametry aero :P.
Rosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze cos na temat tej:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8142069

 

Koles epadl na glowe z ta instalacja.

 

Nie no gaz musi być w takim aucie przecież to duzo pali :twisted:

 

Najlepiej jak by mial silnik 0.9 i jeszcze w dieslu. :duh: :duh: :duh:

BMW 850 (BDS) http://www.luxury4play.com/images/l4p/smilies/michael.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie żaden diesel !!!!

Do diesla gaz jest za drogi! lepiej benzyna 900ccm z matiza i do tego gaz!

 

Chyba w mojej tak zrobię i nie będę musiał kombinować i szukać skrzyni :norty:

Mam dużo części do BMW E21 E23 E24 E28 E30 E32 E34

Atrakcyjne ceny nr tel 501 869 036

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.