Skocz do zawartości

E36 cabrio ze sztywnym dachem.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

mam pytanko, ostatnio widziałem E36 cabrio ze sztywnym całościowo zdejmowanym dachem,nie miałem aparatu bo cyknął bym fotkę,

i chciałem spytać co to za model bo nigdy nie widziałem czegoś takiego?

Opublikowano
Może gościu sam zrobił :idea: :?: :wink:
"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Opublikowano
  • Członkowie klubu
To było po prostu E36 cabrio z hardtopem. Można taki dokupić do E36.

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Opublikowano
Takie coś zakładaja na zime, jesien i inne zimne tygodnie :wink:
http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Opublikowano

i chciałem spytać co to za model bo nigdy nie widziałem czegoś takiego?

ja widziałem :mrgreen: TUTAJ tylko sie nie przestrasz :mrgreen:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Opublikowano

Hmm sprytne, nie wiedziałem że e36 cabrio maja taką opcje, to jak SL 500!

Ten AirBrush coś w sobie ma, ale nie wiem co :wink:

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Opublikowano
Hmm sprytne, nie wiedziałem że e36 cabrio maja taką opcje, to jak SL 500!

tylko w sl do schowania starczy przycisk, a tutaj potrzebne raczki i garaz :D
Opublikowano
Mówie o sl-u satrszej generacji, ostatnim prawdziwym merolu- grał w "Rajhu"!
"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Opublikowano
Mówie o sl-u satrszej generacji, ostatnim prawdziwym merolu- grał w "Rajhu"!

aaa piekny model :) slyszalem ze psul sie jak zly jesli dobrze kojarze, no ale piekny :)

Opublikowano
Piękny piękny, niski szeroki, płaski i 5000cm3 V8 :cool2:
"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy mylicie Mercedesy SL z SLK. SL to najwyższa półka od zawsze i zawsze miał do dyspozycji 2 dachy, miękki i hardtop, także w wersji R129 - czyli z lat 90-tych. Potem firma na fali mody zainicjowanej powtórnie przez Mazdę MX-5 wypuściła na rynek mały roadster SLK z całkowicie blaszanym składanym dachem. Obecnie na rynku jest 2-ga generacja tego autka.

 

Co do hardtopu do BMW cabrio - w E30 też były, z tym, że E36 ma lakierowane pod kolor nadwozia, a E30 obszyty materiałem do złudzenia przypominającym softtop.

Maciek, MB /8 Club Poland

kiedyś miałem E23 735 '81, E30 318 '85, E36 318is '91, E34 525tds '94 teraz E36 318iAC

NIE MAM DACHU NAD GŁOWĄ :)

Opublikowano
Także w wersji R107/W107 tzw. "Pagoden", też miał sztywny dach. A to było już w latach 70-tych. Także żadna nowość ten hardtop w MB.
Opublikowano
Także w wersji R107/W107 tzw. "Pagoden", też miał sztywny dach. A to było już w latach 70-tych. Także żadna nowość ten hardtop w MB.

 

Pagoda, kolego, to nie R107 tylko R113. A nazwa Pagoda wzięła się właśnie od kształu twardego dachu - charakterystycznie wklęsły do środka jak dachy chińskich świątyń. Seria 107 to następca Pagody, też z hardtopem, potem R129, a nastepnie ten obecny model. Ale żaden z tych modeli nie miał tekiego dachu jak ma SLK czy współczesne auta typu CC (Megane, Eos itp.).

Maciek, MB /8 Club Poland

kiedyś miałem E23 735 '81, E30 318 '85, E36 318is '91, E34 525tds '94 teraz E36 318iAC

NIE MAM DACHU NAD GŁOWĄ :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.