Skocz do zawartości

zapaskudziłem zegary klejem super glue


ziółek

Rekomendowane odpowiedzi

wstyd sie przyznac ale zapaskudziłem zegary w swoim autku, zakladałem rigi chromowane na zegary i musiałem uzyc super glue :duh: , po paru minutach okazało sie ze pobrudziłem szybke i troszke blat zegarów... taraz pytanie: czy dam rade jakos to zmyc ?? HELP!!!
pozdro z centrum PL... :) ---ESI 50KL---
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd sie przyznac ale zapaskudziłem zegary w swoim autku, zakladałem rigi chromowane na zegary i musiałem uzyc super glue :duh: , po paru minutach okazało sie ze pobrudziłem szybke i troszke blat zegarów... taraz pytanie: czy dam rade jakos to zmyc ?? HELP!!!

 

 

Ja mam ten sam problem. Zrobilem tak samo jak Ty uzylem super glue...mecze sie z tym juz okolo roku i niestety niczym tego nie zmylem :cry2:

Magia trzech liter - BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym sie nie zmyje niestety, kolega podobnie sobie pokleil troche szybke. A do okola zegarow powstala taka szara, prawie nie widoczna smuga od kleju. Super glue jest chyba za mocny do klejenia takich rzeczy. Moze lepiej bylo bezbarwny uzyc.

 

Nie ruszaj niczyc, bo jeszcze bardziej powycierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kiedyś też kleiłem i trochę poszło na szybkę i wynik był taki,że musiałem kupić nową.Niczym to nie zejdzie.Jeśłi chcesz kupić porządne aluramki to z czystym sumieniem polecam DIDOBMW,znajdziesz je np.na Allegro.Oczywiscie ramki są bezklejowe a efekt murowany.Szukaj na allegro tez licznika mozna wyrwac za parę groszy ja tak zrobiłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sie pochwalic ze usunołem uporczywe smugi:), uzyłem zmywacza do paznokci bez acetonu ktory podobno wchodzi w reakcje z superglue...gdy to zrobiłem to powstały bardzo tłuste plamy co w efekcie jeszcze gorzej wygladało... nie było białych maz tylko takie tłuste smugi na całej szybce... ale zaryzykowałem i wszystko polerowałem woskiem do auta(pomyslałem ze skoro taki wosk moze rozpuscic smołe i inne drogowe brudy to moze taki tłuszcz rozpusci) i szybka sie błyszczy a ja jestem zadowolony :) pozdrawiam
pozdro z centrum PL... :) ---ESI 50KL---
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kiedyś też kleiłem i trochę poszło na szybkę i wynik był taki,że musiałem kupić nową.Niczym to nie zejdzie.Jeśłi chcesz kupić porządne aluramki to z czystym sumieniem polecam DIDOBMW,znajdziesz je np.na Allegro.Oczywiscie ramki są bezklejowe a efekt murowany.Szukaj na allegro tez licznika mozna wyrwac za parę groszy ja tak zrobiłem!

 

Ja Wlasnie kupilem te ramki od DIDO i bez kleju lataly ja zyd po pustym sklepie. Moze mi sie trafil bubel...ale wyglad po zalozeniu tych ramek jest swietny no tylko te slady po rogach. Ale juz wiadomo jak je usunac :D

Magia trzech liter - BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kiedyś też kleiłem i trochę poszło na szybkę i wynik był taki,że musiałem kupić nową.Niczym to nie zejdzie.Jeśłi chcesz kupić porządne aluramki to z czystym sumieniem polecam DIDOBMW,znajdziesz je np.na Allegro.Oczywiscie ramki są bezklejowe a efekt murowany.Szukaj na allegro tez licznika mozna wyrwac za parę groszy ja tak zrobiłem!

 

Ja Wlasnie kupilem te ramki od DIDO i bez kleju lataly ja zyd po pustym sklepie. Moze mi sie trafil bubel...ale wyglad po zalozeniu tych ramek jest swietny no tylko te slady po rogach. Ale juz wiadomo jak je usunac :D

Witam!

To może za słabo je zacisnąłeś.Tam na ramkach jak już je osadzisz wystaje malutki kołnierz który trzeba dobrze zacisnąć najlepiej czym drenianym np ołówkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.