Skocz do zawartości

moderatorzy poinformujcie ludzi o dzialajacym forum juz...


bodziotg77

Rekomendowane odpowiedzi

moderatorzy prosze poinformujcie ludzi ze forum juz dziala . Myslalem o wyslaniu @ do nich . Malo kto teraz siedzi na forum .

 

Mysle ze to dobry pomysł .

 

Ta przerwa troszke zle wpłynela i mam nadzieje ze nie przeszli na inne FORUM

 

pozdrawiam :modlitwa:

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fakt, na forum teraz nic się nie dzieje. Skorzystały na tym inne fora. Najbardziej aktywni użytkownicy zostali wyrzuceni.

Mam też pytanie dlaczego forum NIE DZIAŁA w nocy :?: Po godzinie 12 już na forum nie da się wejść. Jest to bardzo irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość poszła tutaj :mrgreen:

 

www.bmw-sport.pl

 

Zaraz dostaniesz bana, że reklamujesz konkurencyjne forum. Tamto forum mi nie podchodzi za bardzo - coś jest skopane... w ciągu jednej sesji muszę kilkakrotnie się logować, przerzuca mnie na stronę główną itd. Może ktoś się zmobilizuje, postawi nowe phpBB bez bugów?

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej aktywni użytkownicy zostali wyrzuceni.

 

i bardzo dobrze

jestem przekonany, ze to tylko wplynie pozytywnie dla spolecznosci tego forum

porzadek i dyscyplina , tego oczekuje sie od BKP

 

a forum zalozyc sobie moze kazdy,

wystarczy sciagnac skrypt phpBB zainstalowac go na jakims serwerze ktory mozna wynajac za 100 zł na rok, kupno domeny to jakies 50 zl na rok i tyle

zadna sztuka

tymczasem tutaj jestescie na autoryzowanym forum BMW Polska

i mysle , ze co niektorzy powinni to docenic i przestac zadzierac nosa

 

 

pozdrawiam,

Rzeznik

Edytowane przez Rzeznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wpłynie pozytywnie - to, że zostali wyrzuceni, czy to, że nie działa w nocy?

 

 

w jednym musze Ci przyznać rację - jak nic sie nie dzieje, to rzeczywiście łatwiej utrzymać ład i dyscyplinę :duh:

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zalew masz trudności ze zrozumieniem słowa "dzieje się" to może rzadziej zalewaj robaka. Przypomnij sobie ile kiedyś było nowych tematów, postów, pożytecznych informacji i spójrz co się dzieje teraz. Aktualnie jest na forum 13 Zarejestrowanych użytkowników. Świetny wynik, tylko pogratulować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdefiniuj 'dzieje sie'

jeśli to było do mnie (zaraz po moim poście) to popatrz ile teraz jest nowych postów, a ile było w zeszłym roku - dzieje się, ale w tym temacie :lol:

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z innymi . teraz nic sie nie dzieje , zero jakis nowych sensownych tematow . Czekam az cos sie pojawi zeby poczytac i ewentualnie sie wypowiedziec ale nie ma co czytac ?

 

Panowie prosze Was ! zmobilizujmy sie i naprawmy to wszystko zeby było jak dawniej . I nie musimy juz jeden drugiemu wytykac itp... w koncu jestesmy jedna wielka rodzina .

 

Razem damy rade !!

 

 

pozdrawiam Was wszystkich

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie ma co sie łudzic ze bedzie lepiej czyli tak jak kiedys. wraca komuna.

acha, bym zapomnial. tematu i tak jutro pewnie juz nie bedzie.

Nie ma co się łudzić skoro jedyne co robicie, to klepiecie ciągle w tym stylu.

 

Ostrzeżenie.

Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle... na kazdym forum nadchodzi taka chwila kiedy grupa uzytkownkow zaczyna byc z czegos niezadowolona, zaczyna pisac w trybie roszczeniowym do admina/modow, admin sie wku.. i robi porzadek. czesc ludzi zbiera sie i przenosi gdzies indziej... i swiat sie kreci dalej.(patrz forum budo)

co was userzy tak boli ze placzecie o jakies wyjasnienia. nie macie innego zycia tylko forum? ze forum nie dzialalo w swieta/sylwka? - nie macie rodzin z ktorymi spedzacie ten czas? jakies teorie spiskowe knujecie... mysle ze niektorzy sie za bardzo wczuwaja. wyluzujcie ludzie...

Bumier

http://img340.imageshack.us/img340/1074/bumier2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z innymi . teraz nic sie nie dzieje , zero jakis nowych sensownych tematow . Czekam az cos sie pojawi zeby poczytac i ewentualnie sie wypowiedziec ale nie ma co czytac ?

 

Panowie prosze Was ! zmobilizujmy sie i naprawmy to wszystko zeby było jak dawniej . I nie musimy juz jeden drugiemu wytykac itp... w koncu jestesmy jedna wielka rodzina .

jakos dzis caly dzien widze conajmniej jeden ekran tematow w mechanice z data dzisiejsza ostatniego wpisu, wiec jednak sa ludzie ktorych interesuje cos sensownego.... co do sensownosci tematow, to jak sam napisales wszyscy biora w tym udzial rownorzednie a nie jedna strona, ktora ma zapewnic rozrywke reszcie... jesli chodzi ci o tematy nie-mechaniczne, to jesli masz ciekawe newsy albo tematy, ktore chcesz poruszyc, to publikuj zamiast czekac, moze wszyscy skorzystaja...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z innymi . teraz nic sie nie dzieje , zero jakis nowych sensownych tematow . Czekam az cos sie pojawi zeby poczytac i ewentualnie sie wypowiedziec ale nie ma co czytac ?

 

Panowie prosze Was ! zmobilizujmy sie i naprawmy to wszystko zeby było jak dawniej . I nie musimy juz jeden drugiemu wytykac itp... w koncu jestesmy jedna wielka rodzina .

jakos dzis caly dzien widze conajmniej jeden ekran tematow w mechanice z data dzisiejsza ostatniego wpisu, wiec jednak sa ludzie ktorych interesuje cos sensownego.... co do sensownosci tematow, to jak sam napisales wszyscy biora w tym udzial rownorzednie a nie jedna strona, ktora ma zapewnic rozrywke reszcie... jesli chodzi ci o tematy nie-mechaniczne, to jesli masz ciekawe newsy albo tematy, ktore chcesz poruszyc, to publikuj zamiast czekac, moze wszyscy skorzystaja...

pozdrawiam

 

 

staram sie jak moge :) jestem dosc aktywny . Zobacz zreszta sam ile tematow na ogolnym jest moich i ile odpowiedzi :)

 

Nie bede pisal o pierdołach bo mnie przeklniecie . JAK cos mi sie nasunie ciekawego to pytam .

 

pozdro for ALL

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z innymi . teraz nic sie nie dzieje , zero jakis nowych sensownych tematow . Czekam az cos sie pojawi zeby poczytac i ewentualnie sie wypowiedziec ale nie ma co czytac ?

 

Panowie prosze Was ! zmobilizujmy sie i naprawmy to wszystko zeby było jak dawniej . I nie musimy juz jeden drugiemu wytykac itp... w koncu jestesmy jedna wielka rodzina .

jakos dzis caly dzien widze conajmniej jeden ekran tematow w mechanice z data dzisiejsza ostatniego wpisu, wiec jednak sa ludzie ktorych interesuje cos sensownego.... co do sensownosci tematow, to jak sam napisales wszyscy biora w tym udzial rownorzednie a nie jedna strona, ktora ma zapewnic rozrywke reszcie... jesli chodzi ci o tematy nie-mechaniczne, to jesli masz ciekawe newsy albo tematy, ktore chcesz poruszyc, to publikuj zamiast czekac, moze wszyscy skorzystaja...

pozdrawiam

 

 

staram sie jak moge :) jestem dosc aktywny . Zobacz zreszta sam ile tematow na ogolnym jest moich i ile odpowiedzi :)

 

Nie bede pisal o pierdołach bo mnie przeklniecie . JAK cos mi sie nasunie ciekawego to pytam .

 

pozdro for ALL

 

Bodziotg77 jest chyba najaktywniejszym użytkownikiem tego forum od czasu reaktywacji :cool2: TAk 3MAJ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że niektórym kolegom się nudzi i zaczynaja narzekać. Fakt, że brakuje krótkiego słowa PRZEPRASZAM za to , że forum tak długo nie działało, ale może wymagamy za dużo? Ja jednak jestem tego zdania, że wszystko powoli wróci do normy i będzie co czytać, a Ci co potrafią będą mieli co pisać. Inaczej. czyli czytaj gorzej już nie będzie. :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.