Skocz do zawartości

Uwaga,oszustwo - E39 z allegro z sekwencja


zanjac

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1767911

 

jechałem po niego 600km.

 

1.samochód sie nie prowadzi - myszkuje

2.łyse gumy

3.malowany do okoła

4.robione progi

5.zaslepkiz siatki na halogenach

6.RDZA w wielu miejscach zamalowana i oszpachlowany,błotniki tył,klapa i Bóg wie co jeszcze

7.gość kłamie

8.wymieniane szyby

7.I wiele innych o których już nie chcę pisać :nienie:

 

ZAŁAMKA :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na zdjeciu niemalże igła :duh:

 

Mam taką propozycje do Administratora żeby właśnie zrobić osobny dział do którego można by było wrzycać właśnie takie linki z Allegro czy z innych giełd, treści ogłoszeń itd żeby inni potencjalni kupujacy nie tracili czasu i kasy. (wiadomo ze tylko ofert BMW)

 

Jest dział ale on sie tyczy tylko oszustw z forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiesil tych smieciowatych handlarzy i innych klamcow. Bym ich najchetniej powystrzelal. Po prostu nie wiem jak mozna byc takim chu......., pieprzone fagasy. No nie moge przezyc tego, ze zyje w takim kraju gdzie ludzie sa takimi palantami.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest faktycznie jak mówicie to pachnie to zbójectwem.

 

I powiem Wam , że coraz bardziej zaczynam być zwolennikiem utworzenia nowego działu : UWAGA NA AUTO i aby tam wszyscy użytkownicy mogli wrzucać podejrzane furki. Wiadomo , że będzie też troszkę nieuczciwych forumowiczów którzy będą jako konkurencja robić złe opinie dobrym furą ale przecież (...) umiemy czytać ilości postów i śledzić aktywnych użytkowników forum BMW-KLUB POLSKA.

www.7er.pl > BMW7 Klub Polska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1767911

 

jechałem po niego 600km.

 

1.samochód sie nie prowadzi - myszkuje

2.łyse gumy

3.malowany do okoła

4.robione progi

5.zaslepkiz siatki na halogenach

6.RDZA w wielu miejscach zamalowana i oszpachlowany,błotniki tył,klapa i Bóg wie co jeszcze

7.gość kłamie

8.wymieniane szyby

7.I wiele innych o których już nie chcę pisać :nienie:

 

ZAŁAMKA :mad2:

 

 

A gdzie jest napisane ze bezwypadkowy. :!:

Bo widze tylko stan idealny (jak zwykle) :mad2:

Ja miałem juz z 5 aut i zawsze tak przegadałem sprawe przez telefon, że nigdy nie byłem rozczarowany ich stanem po przyjeździe na miejsce. :cool2:

Wole tak długo gadac przez telefon i wydac 20-50 zł na telefony niż na 600 km paliwka.

Zero emocji, chłodne oko chemika. To podstawa!

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Rozmowa przed wyjazdem po samochód to podstawa. Nawet jeśli w ogłoszeniu pisze że samochód jest bezwypadkowy pytam się czy jakieś elementy były malowane bo przyjeżdżam z testerem więc i tak wyjdzie.

 

W tym momencie 80% aut bezwypadkowych okazuje się jednak powypadkowe. Najbardziej rozwalił mnie koleś jak wymienił koło 5 malowanych elementów w samochodzie "bezwypadkowym" po czym nadal utrzymywał że bezwypadkowy bo on "tylko" wjechał na autostradzie na jakieś słupki i jeden wpadł do środka a drugi pogiął między innymi maskę dach i jeszcze kilka elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość cwanych handlarzy uważa, że postępują zgodnie z definicją. Wypadek drogowy to jest wtedy gdy są zabici lub ranni.

Nie potrafiłbym spojrzeć w oczy komuś kto przyjeżdża ogladać cokolwiek co sprzedaję i na miejscu zastaje stan inny niż opowiedziany przez telefon. Musimy bardzo uważac na skrajny subiektywizm sprzedających dla których dane auto może być w stanie idealnym tylko, że w odniesieniu to innej skali, w której gdzieś trzeba umieścić szroty które sprzedają.

Stan idealny (jak na to co auto przeszło) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
[...] Po prostu nie wiem jak mozna byc takim chu......., [bAD] fagasy. [...]

Ostrzeżenie. Czy tak trudno powstrzymać się od przeklinania na forum? :?

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1767911

 

jechałem po niego 600km.

 

1.samochód sie nie prowadzi - myszkuje

2.łyse gumy

3.malowany do okoła

4.robione progi

5.zaslepkiz siatki na halogenach

6.RDZA w wielu miejscach zamalowana i oszpachlowany,błotniki tył,klapa i Bóg wie co jeszcze

7.gość kłamie

8.wymieniane szyby

7.I wiele innych o których już nie chcę pisać :nienie:

 

ZAŁAMKA :mad2:

 

 

A gdzie jest napisane ze bezwypadkowy. :!:

Bo widze tylko stan idealny (jak zwykle) :mad2:

Ja miałem juz z 5 aut i zawsze tak przegadałem sprawe przez telefon, że nigdy nie byłem rozczarowany ich stanem po przyjeździe na miejsce. :cool2:

Wole tak długo gadac przez telefon i wydac 20-50 zł na telefony niż na 600 km paliwka.

Zero emocji, chłodne oko chemika. To podstawa!

 

 

 

 

nie mam pretensji jeśli samochód jest porządnie zrobiony nawet po małych kolizjach ale pękająca szpachla i purchle to lekka przesada :nienie:

 

to było by moje pierwsze BMW z rdzawymi dziurami i szpachlowanymi progami , a na telefon wydałem trochę kasy.......gadałem z nim 3 x po 35 min i ON KŁAMAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Po prostu nie wiem jak mozna byc takim chu......., [bAD] fagasy. [...]

Ostrzeżenie. Czy tak trudno powstrzymać się od przeklinania na forum? :?

 

Czy Pieprz...ony to jest takie przeklenstwo ??? Gdybys jechal kilka razy po auto tak samo jak opisywal kolega ZANJAC to inaczej bys mowil. I generalnie mam gdzies Twoje ostrzezenia. Nie problem zlozyc nowe konto. BASTEK zajmij sie czyms innym, bo to Ci nie wychodzi.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Po prostu nie wiem jak mozna byc takim chu......., [bAD] fagasy. [...]

Ostrzeżenie. Czy tak trudno powstrzymać się od przeklinania na forum? :?

 

Czy Pieprz...ony to jest takie przeklenstwo ??? Gdybys jechal kilka razy po auto tak samo jak opisywal kolega ZANJAC to inaczej bys mowil. I generalnie mam gdzies Twoje ostrzezenia. Nie problem zlozyc nowe konto. BASTEK zajmij sie czyms innym, bo to Ci nie wychodzi.

 

forum rządzi się pewnymi zasadami które mogą ci się podobać lub nie ale to chyba nie powód aby obrażać kogoś kto stara się aby rzeczone zasady był przestrzegane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

forum rządzi się pewnymi zasadami które mogą ci się podobać lub nie ale to chyba nie powód aby obrażać kogoś kto stara się aby rzeczone zasady był przestrzegane :?:

 

Dokładnie tak !!!!

Wiśnia ma całkowitą rację

BMW i bassety to moja miłość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, to o tym nie wiedzialem, ciekawe. Naprawde bardzo ciekawe. To w takim razie skad od razu te przypuszczenia ze to przeklenstwo ? Napisalem chu.... , moze byc 1000 innych slow. To jest zalosne. Nie przeklnalem i tyle. Gdybym przeklnal to napisalbym caly wyraz. Wlasnie po to tego nie zrobilem, bo nie chchialem, a dostalem ostrzezenie. Zalosne, ale kij z wami.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, to o tym nie wiedzialem, ciekawe. Naprawde bardzo ciekawe. To w takim razie skad od razu te przypuszczenia ze to przeklenstwo ? Napisalem chu.... , moze byc 1000 innych slow. To jest zalosne. Nie przeklnalem i tyle. Gdybym przeklnal to napisalbym caly wyraz. Wlasnie po to tego nie zrobilem, bo nie chchialem, a dostalem ostrzezenie. Zalosne, ale kij z wami.

 

ja też Cię pozdrawiam :lol:

 

chyba można zamknąć :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlodzik18 nie lepiej było napisać "sorry, powstrzymam się następnym razem"???

 

Nie, nie bylo lepiej i nie musisz sie juz lizac. Mogl rownie dobrze napisac mi, zebym tak nie pisal, a nie od razu wystwiac ostrzezenie :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

 

Pozdrawiam, koniec tematu.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko dodam że nikt ci nie musi nic pisać bo od tego jest regulamin :!: sam powinieneś o tym wiedzieć.

 

Pozdrawiam

 

PS. i się nie lize bo nie wiem nawet co to znaczy :roll:

 

No to nie mow, ze tego nie robisz, bo nie wiesz co to znaczy.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.