Skocz do zawartości

oszust na allegro UWAGA z TORUNIA


Rekomendowane odpowiedzi

WItam . Dzis myslalem ze bedzie moj szczesliwy dzien . Jechalem po auto moich marzen e39 530d sedan. Chodzi o auto z tego ogloszenia

 

http://moto.allegro.pl/item147097479_bmw_530_d_skora_navi_tv_serwisowane_okazja_.html

 

 

Wczeseniej dzwonilem do goscia i bardzo dlugo rozmawialem na temat tego auta , zapewnial mnie ze jest w idealnym stanie , ze nie wymaga najmniejszwego wkladu finansowego . Uradowany ze udalo mi sie znalesc fajne autko pojechalem 370 km w jedna strone zobaczyc je z checia kupna . Kase mialem ze sobą . Jak zobaczylem te auto to zdebialem . Maska do malowania ( opryski do zywego nawet ) zderzak przedni koszmar , na dole pogiety , tylni tez powgniatany i blotniki przednie .

Poza tym uszkodzona przednia szyba od kamienia (tylko wymienic )

a mialo byc bezwypadkowe na 100%

wstepny koszt tych napraw to jakies 2.5 tys (najmniej)

 

Myslalem ze padne !! czesc fotek w ogloszeniu nie z tego auta . Z jego poprzedniego ktore bylo identyczne .

 

 

 

 

 

Reasumujac chcialem Wam odradzic jakichkolwiek transakcji z tym obłudnym człowiekiem . Za to powinien isc prosto na glebe i miska wyklepana . Kto mi zaplaci za paliwo ? czas ? i experta ktory zemna jechal ?? OSZUST

 

 

Fotki mowia co innego a real tak samo . Myslalem ze znalazlem perełke a tu wielkie G

 

 

 

Unikajcie allegrowicza z Torunia o nicku damian_ha

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

wspolczuje, niestety nie jestes pierwszy, ktory padl ofiara polskich handlarzy naciagaczy, tez juz tego doswiadczylem

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=21990

 

po kilku podobnych numerach wybralem sie sam po samochod do wroga zza zachodniej

 

pozdr

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie Ci 780 km razem zrobiłem . W nocy z tej emocji i radosci nie zmruzylem oka a ten szmaciarz tak mnie potraktowal . Wzialbym te auto za 45 tys . Silnik chodzil na oko dobrze a srodek byl do zaakceptowania ale ten przod caly i tylni zderzak koszmar . Na fotkach tego nie widac , bardzo minimalnie ale normalnie patrzac to nic tylko plakac . W aucie za prawie 50 tys takie rzeczy . Brak mi słow .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w czerwcu , bezwypadkowe, serwis , salon polska , 330xd 2001r - trasa Kraków - Szczecin , gość nawet VIN podał i juz sprawdzałem czy nie ma na nim zabezpieczenia i wogóle - na oględzinach byłem 5 mintu !! tak to bywa niestety Edytowane przez Mike68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na holenderskich blachach, ale mogło być równie dobrze sprowadzone z Belgi (holenderskie zjazdówki sa o wiele tańsze). Niestety auta z tamtych krajów nie sa w dobrym stanie. Byłem jakiś czas w Belgi i tam ludzie sie nie przejmują zderzakami czy małymi ryskami. Zderzaki u nich są po to aby poczuć, czy już dojechałem do przeszkody :/

Sugeruje więc być ostrożnym co do aut z tych krajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przypadek, który uczy nas, żeby nie napalać się na auto widząc tylko zdjęcia i słuchając opisu sprzedającego przez telefon. Poza tym w Polsce auto "powypadkowe" oznacza dzwona z Jelczem, wszystkie stłuczki da się wyszpachlować, odpicować i będzie ok. Współczuję, ale jak już pisałem, nie ma co się napalać na auto, to w 99,9% przypadków nie wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja w czerwcu , bezwypadkowe, serwis , salon polska , 330xd 2001r - trasa Kraków - Szczecin , gość nawet VIN podał i juz sprawdzałem czy nie ma na nim zabezpieczenia i wogóle - na oględzinach byłem 5 mintu !! tak to bywa niestety

 

nie rozumiem

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w czerwcu , bezwypadkowe, serwis , salon polska , 330xd 2001r - trasa Kraków - Szczecin , gość nawet VIN podał i juz sprawdzałem czy nie ma na nim zabezpieczenia i wogóle - na oględzinach byłem 5 mintu !! tak to bywa niestety

 

nie rozumiem

 

może żle napisałem , pojechałem kupić auto za 50tys zł jak wyżej napisałem i okazało się malowane z przodu , błotniki i wogóle koszmarnie zrobione a sprzedawca zaprzeczał - to wszystko , nie kupiłem a 1400km poszło no i cały dzień - teraz niedawno wudziałem to samo auto ale wystawione przez komis ze Szczecina za... 64tyś zł :mrgreen: kosmetycznie poprawione - Bono !!! wirusek wskazany :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go skasował za paliwo + koszty własne.

 

Już widzę jak płaci (no chyba, że wyglądasz jak Pudzian :) )

 

Ja mam inną metodę jeśli ktoś mnie bardzo oszuka to po powrocie z "wycieczki" zamieszczam alternatywne ogłoszenie auta po, które jechałem z prawdziwym opisem - ile to maili z podziękowaniami od ocalonych w ten sposób dostaję.

kiedyś


E32 730

E36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oni liczą na to, że pomimo wielu niezgodności ogłoszenia z prawdą ktoś machnie ręką i to kupi?

oczywiście takie numery przechodzą na codzień, ale jeśli gdzieśtam jest ryska o której nie było mowy czy radio miało ładnie grać a go nie ma. takie w miarę drobne sprawy.

bo nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś pojechał po igłe a wrócił czymś co jest z zewnątrz po prostu szrotem (mechanika to już inna sprawa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam kolegów

 

Z całą pewnością zakup auta z włoch nie jest najlepszym pomysłem, choć czasami ale bardzo żadko i tam można trafić fajny egzemplarz.

 

Jeśli chodzi o uwagi Bodzia77 to coś jest nie tak.

Nie rozumiem że czepia się odrysków na masce szybie czołowej itp.

Przecież to jest normale że auto z przebiegiem bliskim 200 tys km ma takowe i nic tylko się cieszyć bo to znaczy że macha nie malowana szyba oryginalna itd itp. Jeśli spodziewasz się zakupić auto z takim przebiegiem i nie mieć odprysków na pokrywie przedniej oraz szybie to musisz szukać auta po dzwonie malowaniu i wymianie szyby.

 

Ja swoje kupiłem od niemca z przebiegiem 185 tys km jest całe w oryginalnym lakierze i też mam dużo odprysków nic tylko się cieszyć a nie martwić.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dlatego nie ma co sie napalac na takie okazje cenowe, ja za swoja e46 2001r dałem 60 tys pln i patrzac na takie ceny to sobie mysle ze ktos niezle mnie obciagnal z kasy ale po przeczytaniu paru postow z takimi super ofertami to nie zaluje ani zlotowki

 

ale cie ktos obciagnal z kasy :twisted2: no, chyba, ze samochod ma 50 tys. km, albo kupowales 2 lata temu :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt, kupno auta z Włoch to też odradzam.

Moze nie dlatego ze makaroniarze zarzynaja samochody (choc tez sie pewnie zdarza) tylko tyle ze oni wala duze przebiegi i takie ato z Wloch z rocznika 96 - 98 to juz ma pod 300 tys.

Zauwazcie ze w 95% auta z Wloch sa z jednym kluczykiem i bez ksiazki.

To poprostu niechluje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dziwie że nie możecie znaleśc dla siebie wozu , przecież na allegro są same igły, po 80 letnim dziadku ,niepalącym lekarzu , jako 3 auto w rodzinie , absolutnie bezwypadkowe..... :mrgreen: :mad2: :mad2: :mad2:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dziwie że nie możecie znaleśc dla siebie wozu , przecież na allegro są same igły, po 80 letnim dziadku ,niepalącym lekarzu , jako 3 auto w rodzinie , absolutnie bezwypadkowe..... :mrgreen: :mad2: :mad2: :mad2:

 

No i średnio najechane 20tyś rocznie :duh:

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dziwie że nie możecie znaleśc dla siebie wozu , przecież na allegro są same igły, po 80 letnim dziadku ,niepalącym lekarzu , jako 3 auto w rodzinie , absolutnie bezwypadkowe..... :mrgreen: :mad2: :mad2: :mad2:

 

No i średnio najechane 20tyś rocznie :duh:

średnia wieku samochodów 15 lat, średnia przebiegów 120 tyś :twisted2:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.