Skocz do zawartości

V - Max Twojej Beemki


yeahman

Rekomendowane odpowiedzi

Moja 318i szła 198km/h i odcinała zapłon przy około 5000 obr/min. Czasami wydawało się, że ma 200km/h na budziku, ale to może przez mniejsze opory, górke lub poprostu przy 200km/h niebardzo przyglądałem się wskazówce prędkościomierza. :twisted2:

Z 528i Touring na sekwecji LPG wycisnąłem 220km/h. Miała jeszcze trochę pola na obrotomierzu, ale elektrozawory gazu chyba za bardzo dławiły. Bo na benie szła o niebo lepiej. Aha, smycz włączała się sporo później niż w 318i, tak ok. 6000 obr/min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie ma co patrzeć na licznik tylko zaopatrzyć się w GPS i na nim sprawdzić prędkość...i można się zawieść nieco bo licznikowe 220km/h może okazać się 200km/h :) ...jak zauważyłem BMW-owskie liczniki zawyżają średnio o 10%... z moich doświadczeń jedynie Mercedesy wskazują prawdziwą prędkość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kolego ale w bajki już dawno nie wierzę, zresztą podobny temat jest już na forum...

zapraszam na przejazdzke :8) tez w to niewierzylem :8)

 

Jeśli wsadzisz całe Forum do auta to osiągi będą słabsze :)

Moja 318 jechała 225 i nie mogłem już bardziej przyspieszać, ponieważ manewr wyprzedzania rozpoczął Polonez, który jechał za mną. Jak wiemy nie wolno przyspieszać gdy jedzie się autem wyprzedzanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 318 jechała 225 i nie mogłem już bardziej przyspieszać, ponieważ manewr wyprzedzania rozpoczął Polonez, który jechał za mną

...polska motoryzacja potrafi narobić obciachu ;) a tak serio to parę lat Lancerem 1.8 stałem na światłach i sprowokowany przez właściciela 125p ruszyłem razem z nim na maxa...i zostałem daleko z tyłu mimo, że w Fiacie był komplet pasażerów a ja tylko sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220 km/h :8)

Wiem że mało możliwe ale jakoś poszła.

 

Gosc mnie zalamuje jak czytam te posty jego co chwila gdzies :jawdrop:

To czemu moj is jedzie tylko 210.. pewnie mam popsutego... albo gdzies mi te 140 kucow ucieklo .. a ta twoja rakieta ..sedan 1.8 hm... Ucz mnie miSZCZu jak sie jezdzi szybko:modlitwa:

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kumpel poprosil mnie bym mu pomogl w obejrzec is-a z 92r 240000 km przebiegu. Na pytanie kumpla ile wlasciciel nia lecial najszybciej odpowiedzial ze prawie 240 km/h i ze jeszcze duzo bylo miejsca na pedale zeby depnac ale sie troche przestraszyl predkosci. hehhe myslalem ze umre ze smiechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kumpel poprosil mnie bym mu pomogl w obejrzec is-a z 92r 240000 km przebiegu. Na pytanie kumpla ile wlasciciel nia lecial najszybciej odpowiedzial ze prawie 240 km/h i ze jeszcze duzo bylo miejsca na pedale zeby depnac ale sie troche przestraszyl predkosci. hehhe myslalem ze umre ze smiechu

 

 

To solidne miał przekłamania w liczniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 320i E30 - 210 km/h

Citroen C2 1.6 VTR - 200 km/h (koniec obrotomierza :twisted2: )

BMW 730 E38 - licznikowe 250 km/h

VW T4 MIXT 103 KM plus powerbox na 130 KM - 190 km/h niemiecka autostrada, niemieckie paliwo

Subaru Impreza STI N12 - 211 km/h - Oes Rajdu Nikon "Kamionki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E34 M518i Touring - licznikowe 240km/h, poszłaby więcej, ale zasypiałem po długiej trasie i nie chciałem szarżować w mieście.

 

To sie zdecyduj, bo ostatni mówiłeś ze 230km/h :norty: :twisted2: :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zasady unikam takich "opowieści" ale tym razem... :D w listopadzie wracaliśmy ze światowej wystawy psów. Na pokładzie: dwa psy "marki " Basset Hound (2x 30kg). żona (1x 60kg :D ) i ja 80kg i... w 35 minut przejechaliśmy 106km co daje. :) (auto E 30 M40 318 iT)
BMW i bassety to moja miłość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.