Skocz do zawartości

Wreszcie mam samochod!!!!!!


Szamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Jestem czlonkiem forum juz jakis czas.

Milosnikiem BMW od zawsze, ale dopiero teraz stalem sie posiadaczem Bumki.

Wybor padl na e32 730iA.

Zrobilem nia dpiero jakies 400 km i teraz juz wiem ze nie zmienie marki.

Czeka mnie jeszcze rejestracja, ale z powodow budzetowych musze przesunac to chyba do nastepnego miesiaca.

 

PS moja zonama ze mnie niezla beke ze ciesze sie z samochodu jak 8 letni chlopak.

 

Zdjecia zaraz wrzuce do galerii.

 

Pozdrawiam

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, zamierzam bardzo o nia dbac.

Auto stoi u mnie w firmie w garazu.

Dzisiaj nad ranem wrocilem z Niemiec, cala noc za kolkiem, polozylem sie spac ale nie moglem zasnac, wiec wstalem, pojechalem do firmy zeby moc chociaz posprzatac w srodku auta.

 

 

hehe tak sobie to czytam teraz i sam z siebie smieje....

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem wymienic plyn w chlodnicy bo chyba jkas melepeta wode tam wlala.

Dorwalem w pracy jakis podobno rewelkacyjny plyn do chlodnic CATERPILLARA do -60st Cel.

Zobaczymy jak bedzie.

Ale chyba jednoczesnie odkrylem ze visco jest do du.....

Mozecie mi powiedziec jaki wydatek mnie czeka?

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze, że ja też tak mam :D auto nie zarejestrowane więc jest tylko czyszczenie, oglądanie i dopieszczanie :P jeszcze nią nie jeździłem a już ją kocham :D

 

To ja jestem kolejny :lol: z tym wyjatkiem, ze autko stalo zarejestrowane ale ja nie mialem jeszcze prawka, jednak codziennie bywalem na parkingu, czyscilem, dokrecalem i tak w kolko.

 

hmmm dzisiaj nie wychodzilem jeszcze z domu.... chyba zejde do garazu :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru..tak jak napisaleś w końcu masz samochód .....hm ....BMW jest moim 4 samochodem ale teraz dopiero wiem co to znaczy ..... :wink:

 

Hehe, 7 nie jest moim pierwszym wlasnym autem.

Wczesniej mialem clio. To bylo bardzo przyjemne toczydelko.

Bmw uwazam za moj pierwszy prawdziwy samochod.

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja miałem tak samo. :) MIalem samochód ale czekałem jeszcze na prawko...Ale prawie codziennie było sprzątanie, mycie, polerowanie itp. Aż w domu się ze mnie śmieli i dziewczyna się obraziła że zdradzam ją z samochodem :8) :twisted2: Ale jak ją pierwszy raz przewiozłem (dziewczynę) to też polubila bunię :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem wymienic plyn w chlodnicy bo chyba jkas melepeta wode tam wlala.

Dorwalem w pracy jakis podobno rewelkacyjny plyn do chlodnic CATERPILLARA do -60st Cel.

Zobaczymy jak bedzie.

Ale chyba jednoczesnie odkrylem ze visco jest do du.....

Mozecie mi powiedziec jaki wydatek mnie czeka?

 

w zależności co kupisz : 130-250zł. Ja mam BERGA /chyba/ kupiłem latem na Allegro za 210zł, teraz kosztuje 250zł. Facet który sprzedaje Visco jest z W-wy.

ja również dokładam się do gratulacji z powodu zakupu, dbaj oNią, a odpłaci Ci w dwujnasób. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Visco Bahr w salonie BMW za ok 700zł. No ale to mój pierwszy wydatek na cześci od 2 lat. Bardzo jestem zadowolony ze swojej niuni jest idealna na długie podroże i jeszcze jedno, zaskoczyła mnie poziomem spalania na trasie.

 

Pytalem sie troszke to ceny oscyluja od 250(allegro) wzwyz.

 

A wlasnie co do spalania?

Jak u Ciebie wyglada?

Jezdzisz na benzynce?

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona już jest przyzwyczajona do mojej manii samochodowej. Wcześniej miałem Chevy Beretta oraz Camaro więc non stop spoty i konsultaje oraz warsztaty mech. Teraz mam już drugą siódemkę już "bezobsługową" czyli tylko wacha i sruuu.

 

Jednak gdy za dużo spędzam czasu z moją kochanką V12 , moja żona ostentacyjnie idzie na zakupy do galerii jakiejś ...

 

Nie za dobrze na tym wychodzę ($$$) .... :cry:

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdze na bezynie. Spalanie wychodzi tak jak w ksiazeczce ok 9.4 przy 120km/h. Mam też samochod na gaz ale do BMW szkoda pchać tego badziewia. Tak że wyznaje BMW-Bezyna-orginalne cześci-dlugie podroze.

 

Jak ja kopowalem diagnosta powiedzial ze jest w stanie fabrycznym. Ma parametry nowego samochodu. To staram sie podrzymywac regularna zmiana oleju i dbaniem o regularne przeglądy. Samochod ma teraz 18 lat (15 grudzien 1988).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, zamierzam bardzo o nia dbac.

Auto stoi u mnie w firmie w garazu.

Dzisiaj nad ranem wrocilem z Niemiec, cala noc za kolkiem, polozylem sie spac ale nie moglem zasnac, wiec wstalem, pojechalem do firmy zeby moc chociaz posprzatac w srodku auta.

 

 

hehe tak sobie to czytam teraz i sam z siebie smieje....

 

Wiem jak to jest :) Właśnie w niedzielę wrócilem z moją nową "dziewczynką" spod Hannoveru. Na drugi dzień rano mycie i polerowanie na połysk :)

Przyjaciel mój wypatrzył ją serwisując swoje E39 w ASO BMW, Niemiec oddawał ją w rozliczeniu za nową - udokumentowany przebieg 177tys. Tak więc jestem szczęśliwym posiadaczem E34 525tds touring executive z listopada 1995, kolor cosmosschwarz wersja schadowline. Franca jest piękna :) Niebawem wrzucę szerszy opis.

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.