Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po wydechu to wiocha jak .....oszpecił tym auto nieźle

a mocą się nie sugeruj, wpisują sobie bajeczki że 400KM a w rzeczywistości mają najczęściej byle jakie programy powgrywane i max co moze byc to 350-360KM (a najczęściej 330-340) bo nie ma opcji żebym samym softem mieć 400KM

jak kiedys spytalem takiego klienta skąd wie ze ma te 400km to mi odpowiedzial tak:

" No ja w sumie nie hamowalem auta ale wyrywa to strasznie do przodu, a kumpel ma u siebie 400km i jade rowno z nim" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ze spalaniem to jest rewelacja bo przy spokojnej jezdzie 90-100 to pali 5l ,rekord miałem 4,6 ale kto kupuje auto +-350KM żeby zamulać ?

Dlatego średnią z ostatnich paru tys km mam 7,5l i to jest bardziej wiarygodny wynik co jest chyba jednym z lepszych w stosunku moc/spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowi ktoś może orientuje się w jakim celu można obniżyć moc auta oraz obniżyć cene auta? :shock: :lol:

A dokładniej na allegro wisi:

http://allegro.pl/bmw-e90-335d-jedyna-taka-na-allegro-i5852037981.html

 

A jakiś czas temu wisiało całkowicie podobne auto, podobnego użytkownika, tylko moc się nie zgadza:

 

http://allegro.pl/bmw-e90-335d-400km-m-pakiet-wersja-limitowana-i5753971361.html

 

Ktoś wie coś na temat tego auta?

 

 

po tablicach można wnieś, że to to samo auto. Natomiast podaje dwie różne wartości KM raz 400 raz 286.

Coś nie bardzo z tą skrzynia bezstopniową CVT...?

 

Auto okazałe może ktoś oglądał?

 

 

to ze to to samo auto to dziecko nawet skuma, tylko ciekawi mnie sens zmiany mocy i powod dlaczego sie nie sprzedalo, najstarsze ogloszenie bylo z okolic polowy/początku wakacji więc na pewno ktoś je ogladał. Moze ktoś coś wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wydechy to mógł jeszcze z pół metra wypuścić ;-) , wtedy nie 400 a 500KM :norty:

 

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/351/3952685_M3-.jpg

Ciekawe jak mu czujniki parkowania łapią :mrgreen: czy od zderzaka, czy od kominu? :mrgreen:

Kominem można zasadzić o ścianę :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak sobie przeglądam od jakichś 2 tygodni otomoto i cały czas prawie wisi to ogłoszenie:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e90-coupe-177-km-ID6yeCbP.html#8fa9091493

25 tysięcy za E92 z 2009 roku, 2.0 D 177KM i tylko 98 tysi zrobione... :lol:

Ciekawi mnie bardzo czemu cena jest taka niska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Obstawiam angola po przekładce w stodole ale nawet po tym cena za niska.

 

Jednak obstawiam przekręt z zaliczką.

Na jednym zdjęciu skóra brązowa + wyślizgana skóra na kierownicy, a na drugim pomarańczowa tapicerka i skóra perforowana na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że to inne tapicerki, na jednym foto brudne gumowe wycieraczki na następnym welury, anglik odpada musiałby go ktoś za darmo dostać :) albo zaliczka albo ma nowiutkie pole numeryczne tyle że na taki numer też jest za tani :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak sobie przeglądam od jakichś 2 tygodni otomoto i cały czas prawie wisi to ogłoszenie:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e9 ... 8fa9091493

25 tysięcy za E92 z 2009 roku, 2.0 D 177KM i tylko 98 tysi zrobione... :lol:

Ciekawi mnie bardzo czemu cena jest taka niska :D

 

Myślę że powinieneś jechać i kupić... tylko trzeba uważać żeby się nie okazało że auto podstawione i tylko ktoś czeka na okazję żeby Cię skroić...

Jak w ogóle można brać pod uwagę takie ogłoszenia :mad2: to nawet po stłuczce z pociągiem, zmniejszeniu przebiegu, przekładce w stodole nie może tyle kosztować... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nad czym wy się zastanawiacie - klasyczny przykład przekrętu na zaliczkę. Podstawowa sprawa - nr telefonu w ogłoszeniu. Jeśli go nie ma, za podany jest śmieszny mail lub kontakt przez ogłoszenia to nawet nie ma co czytać. W sieci jest multum takich ogłoszeń - zajebiste auto w super stanie często za mniej niż połowę wartości rynkowej. Takie auta gdyby były realne nawet nie wypływałyby do internetu tylko okazje rozchodzą się wśród znajomych itp. Zresztą większość okazji rozchodzi się w najbliższym gronie, a resztki są wystawiane na sprzedaż ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a później w turbo kamera, teksty typu auto miało być idealne, pierwszy właściciel, serwisowane w aso i do tego za połowę wartości, a jak wpłaciłem zaliczkę to kontakt się urwał. Trzeba być delikatnie pisząc niespełna rozumu, aby przeczytać takie ogłoszenie i wpłacić kasę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a później w turbo kamera, teksty typu auto miało być idealne, pierwszy właściciel, serwisowane w aso i do tego za połowę wartości, a jak wpłaciłem zaliczkę to kontakt się urwał. Trzeba być delikatnie pisząc niespełna rozumu, aby przeczytać takie ogłoszenie i wpłacić kasę

 

:cool2:

Tapniete LG F60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek22 na bank jest coś z nią nie tak, tylko nie wiem co ;) . A poważnie przebieg mało realny proponuje sprawdzić u kolegi dray z forum. Jedyne co przychodzi mi do głowy żeby ta super mega promocja sprzedającemu się opłacała to skręcony licznik i skrzynia do roboty :twisted:

 

Kraj pochodzenia: Niemcy

A po zdekodowanym vinie wychodzi że z Włoch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek22 na bank jest coś z nią nie tak, tylko nie wiem co ;) . A poważnie przebieg mało realny proponuje sprawdzić u kolegi dray z forum. Jedyne co przychodzi mi do głowy żeby ta super mega promocja sprzedającemu się opłacała to skręcony licznik i skrzynia do roboty :twisted:

 

Kraj pochodzenia: Niemcy

A po zdekodowanym vinie wychodzi że z Włoch...

 

No właśnie, z tymi Włochami w VINie pytałem sprzedawcę ale nie wiedział dlaczego tak jest... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł kupić od handlarza w DE, który to sprowadził hurtem z Italii...albo po prostu pali głupa.

Ja swoją dawną E46 kupiłem w Niemczech, a auto wcześniej przyjechało z Włoch. Mieliśmy w rodzinie parę aut z Włoch, i nie były jakoś specjalnie gorsze niż np te z Niemiec. Nie ma reguły.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdzałem ceny e90 tek to naprawdę jest dużo rodzynkow w super cenach...

W mojej okolicy ktoś sprzedaje 330d z 07 roku co prawda do opłat ale za 25 tys.zl teraz pytanie ile musiał za niego dać? ??

5tysiakow. Euro raczej nic dobrego nie wróży. ..

 

Ps.niedlugo wrzucę na forum ogloszenie 325d Mpakiet z 2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.