Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalem juz z 15szt samochodów... w tym 2 na siłe do zaakceptowania i do włożenia duuuuzej ilosci pracy... oj ciezko bedzie ciezko

a tą patrzyłeś ? całkiem fajnie wygląda ,cena spora jak na 330 to może okaże się godna uwagi

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330d-245km-lci-m-pakiet-bi-xenon-navi-skora-hifi-keyless-webasto-ID6zC9d2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

model330xd 2005- 2007 to jeszcze nie xdrive problemów praktycznie nie ma.Wytrzymalość- dobijam do 500k i problemów zero.

Jak trafisz na samochód do roboty( nie jesteś w stanie wszystkiego posprawdzać to szykuj ok10k( kolektor, termostaty , świece ew sterownik + duperele

Za to radośc z jazdy- bezcenna- ten silnik łatwo się chipuje i masz na lekkim poprawieniu od 270KM a to już daje kopa- do tego naped x i zero uślizgów.

Pozostaje kwestia ceny bo za taką kase to kupisz padaka do roboty.Zacznij od 320- nie są takie złe(żona jeżdzi i jest fajnie silnik 163 jest o wiele trwalszy od poliftowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

auto detaling czyli auto wymuskane, skupiłbym się mocno na bezwypadkowości i stanie technicznym.

Pamiętaj że zapłacili teoretycznie za to auto akcyze 18,60% i do tego jeszcze mają zarobek czyli ile auto kosztowało 28tys zł ?? :roll:

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy na forum. Poszukuję ładnego egzemplarza E91 LCI z silnikiem diesla (325,330,335), który będzie też pewny mechanicznie., bo nie przewiduję pakietu startowego za 10kPLN. Jak się sprężę to budżet na samochód jest do 55-60k. Nie wykluczam egzepmlarzy ciut starszych, od 2008 w niższej cenie.

Względem dokładnej specyfikacji (skrzynia biegów, napęd, kolor, wyposażenie, i-drive) powiedzmy że jestem elastyczny - rozważę każdą ofertę, ale fotele chcę w wersji sport i raczej bez drewnianych listew w środku :) Przebieg do 250 000.

 

Oglądałem kilka sztuk, bardzo wkurza mnie brak wiedzy sprzedającego nt. historii samochodu, serwisowania, co jest częste kiedy kupuje się od handlarza. Ostatnio zainteresowało mnie 335d. Czy ktoś z Was ma info nt. tego samochodu ? : https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335d-380km-19-cali-m-performance-panorama-skora-hermann-kardon-ID6zbBhR.html#c289c0e5f0

 

Ewentualnie jakbyście mogli podać swoje sugestie. Pozdrawiam, Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Chciałbym kupić E90 w benzynie rok 2005-2006. Budżet jaki dysponuje to 25 tys. Czy w tej cenie jestem w stanie coś znaleźć. Przeglądając oferty na różnych portalach z ogłoszeniami widziałem że są auta w tej cenie, tylko czy w tym budżecie są warte zakupu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320i-170km-navi-climatronic-xenon-bezwypadkowa-alu-ID6zDW2t.html#contact-form

 

Panowie co sądzicie o tym modelu ?

Auto posiada silnik o kodzie n43 , jest to 2 litorwa benzyna a mocy 170 km. Auto jest w całe org. prócz maski która była lakierowana bezbarwnym lakierem. Przebieg autentyczny. Boje się ogólnie kosztów utrzymania, niejakie sondy nox itp. rzeczy. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320i-170km-navi-climatronic-xenon-bezwypadkowa-alu-ID6zDW2t.html#contact-form

 

Panowie co sądzicie o tym modelu ?

Auto posiada silnik o kodzie n43 , jest to 2 litorwa benzyna a mocy 170 km. Auto jest w całe org. prócz maski która była lakierowana bezbarwnym lakierem. Przebieg autentyczny. Boje się ogólnie kosztów utrzymania, niejakie sondy nox itp. rzeczy. Proszę o pomoc.

 

A co masz na myśl po przez lakierowanie bezbarwny? Ze niby bez podkładu i bazy? Nie wierzę w to.

 

Czy tylko mi sie wydaje czy polowa elementow auta bylo malowane? Zderzaki , blotniki...

Wydaje Ci sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320i-170km-navi-climatronic-xenon-bezwypadkowa-alu-ID6zDW2t.html#contact-form

 

Panowie co sądzicie o tym modelu ?

Auto posiada silnik o kodzie n43 , jest to 2 litorwa benzyna a mocy 170 km. Auto jest w całe org. prócz maski która była lakierowana bezbarwnym lakierem. Przebieg autentyczny. Boje się ogólnie kosztów utrzymania, niejakie sondy nox itp. rzeczy. Proszę o pomoc.

 

A co masz na myśl po przez lakierowanie bezbarwny? Ze niby bez podkładu i bazy? Nie wierzę w to.

 

Czy tylko mi sie wydaje czy polowa elementow auta bylo malowane? Zderzaki , blotniki...

Wydaje Ci sie

 

To miałem na myśli że maska nie przekracza 200 mikronów. mierzone miernikiem. Panowie proszę o dalsze sugestie jeśli chodzi o silnik o kodzie n43, dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przestaje czytać i trace zainteresowanie po słowach "m-pakiet"...jak auto nic z m-pakiet nie ma wspólnego.

Edytowane przez kkx5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320i-170km-navi-climatronic-xenon-bezwypadkowa-alu-ID6zDW2t.html#contact-form

 

Panowie co sądzicie o tym modelu ?

Auto posiada silnik o kodzie n43 , jest to 2 litorwa benzyna a mocy 170 km. Auto jest w całe org. prócz maski która była lakierowana bezbarwnym lakierem. Przebieg autentyczny. Boje się ogólnie kosztów utrzymania, niejakie sondy nox itp. rzeczy. Proszę o pomoc.

 

A co masz na myśl po przez lakierowanie bezbarwny? Ze niby bez podkładu i bazy? Nie wierzę w to.

 

Czy tylko mi sie wydaje czy polowa elementow auta bylo malowane? Zderzaki , blotniki...

Wydaje Ci sie

 

To miałem na myśli że maska nie przekracza 200 mikronów. mierzone miernikiem. Panowie proszę o dalsze sugestie jeśli chodzi o silnik o kodzie n43, dziękuje.

 

A lakierowałeś kiedyś taki element lub w ogole jaki kolwiek? Bo jeżeli nie to tak nie pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.