Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mialem e46 330cd M piekny byl wozek. Ale zmeczyl mnie bardzo 2x turbo. To przez mape chyba i troche nie umialem dieslem jezdzic! Spalal kolo 11 po miescie. W trasie 6-8 zalezy od warunkow. Teraz mam bene i raczej do diesla nie wroce narazie. Glownie smigam miasto i krotkie odcinki. Nie czuje wielkiej roznicy przez tankowania.
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ktoś może coś powiedzieć o tym aucie? ktoś może ogladał?

http://allegro.pl/piekne-bmw-e90-m-pakiet-limited-edition-si-174koni-i5971602000.html#thumb/8

 

Kiera obszyta, brak sprysków, bądź lampy zmienione i największy mankament,Si.

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam sie nad kupnem e90. Obecnie posiadam MB W203 Coupe 2.2CDI 2002r i generalnie nie uwzględniając tragicznej blacharki, która pochłoneła troche kasy jestem z tego auta zadowolony, ale chce sie przesiąść do BMW i najlepiej zmienić z diesla na benzyne. Stąd moje pytanie co sądzicie generalnie o silnikach 2.5 ? Jak z awaryjnością w tych silnikach, czy są jakieś typowe usterki ? I jak te silniki ewentualnie znoszą gaz, bo tej opcji też nie wykluczam ? z góry dzieki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakiś forumowicz zainteresowany to będę sprzedawał swoją niunię.

E91 325d manual ,czarna, 09.2006 273000km, kupiona 3 lata temu od pierwszego właściciela w DE z uszkodzonym przodem (lampa, airbag kierowcy, maska, zderzak, błotnik, chłodnica).

Zainteresowani 888 176 173, wkrótce będzie ogłoszenie na otomoto.

Cena 34900pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak zapomniałem gdyby były wystawione za ponad 30k wtedy by było warto obejrzeć...

 

Próbujesz oszukać siebie czy Nas? Nikt nie sprzeda Ci dobrego autka klasy premium za "paczkę fajek"... to co tu podsyłasz nawet nie kwalifikuje się do kliknięcia w link a co dopiero mówić jechać i oglądać na żywo :duh: za te pieniądze to możesz sobie kupić co najwyżej 10-letniego vaga a nie BMW :mrgreen:

 

Ale tak jest gdyby te auta były wystawione za 30k a nie za 24 to byłaby inna gadka . I co myślisz że jak wywalisz na auto 40k to auto będzie super? nikt ci nie zagwarantuje że za tydzień walnie ci silnik czy skrzynia.

 

Taka mentalność jednakowo może ci się zepsuć w tym za 40 czy w tym za 25

 

Tak masz racje ale z trupa powypadkowego nigdy nie zrobisz dobrego auta, a silnik wyremontujesz czy skrzynie i nadal masz dobre auto i to jest różnica. ale nie kupisz w takiej cenie auta bez skręconego licznika i po konkretnym dzwonie... Ja osobiście takim autem nie chce jeździć bo bym się bał że przy stłuczce się rozleci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakiś forumowicz zainteresowany to będę sprzedawał swoją niunię.

E91 325d manual ,czarna, 09.2006 273000km, kupiona 3 lata temu od pierwszego właściciela w DE z uszkodzonym przodem (lampa, airbag kierowcy, maska, zderzak, błotnik, chłodnica).

Zainteresowani 888 176 173, wkrótce będzie ogłoszenie na otomoto.

Cena 34900pln

 

Cena nie adekwatna do stanu. Po wypadku i kombi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od dłuższego czasu w głowie mam zakup BMW E90 :) . Rozglądam się za wersją sprzed liftingu, z dwu litrowym silnikiem benzynowym ( oprócz 320SI) i manualną skrzynią biegów. Co do wyposażenia, to obowiązkowo climatronic. Nie musi, ale dobrze by było gdyby była wyposażona w M-pakiet :8). Jaką kwotę ( +/- ) trzeba przygotować na zakup porządnej E90 z tych roczników ? :D

 

Czy ta, jest warta zainteresowania ? :roll:

http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-318i%2C1Hand%2CM-Pakett%2CTop-Zustand/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:desc,ms1:3500_-21_m-pakett/pg:vipcar/221244887.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu BMW E90 318i rocznik 2006/2007. Niestety nie posiadam wiedzy w tym temacie i proszę Was Forumowiczow o pomoc.

Mam nr VIN czy jest Ktoś w stanie go sprawdzić?

Podaje również link do oferty auta. Może Ktoś zauważy niewidzialne dla mnie usterki bądź oglądał to auto.

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-xenon-klimatronic-sedan-benzyna-model-2007-ID6yhddD.html

 

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ktoś może coś powiedzieć o tym aucie? ktoś może ogladał?

http://allegro.pl/piekne-bmw-e90-m-pakiet-limited-edition-si-174koni-i5971602000.html#thumb/8

 

Kiera obszyta, brak sprysków, bądź lampy zmienione i największy mankament,Si.

witam

lamy na 100 sa zmienione na bixenony ,w srodku auta moduł od swiateł jest od zwykłych lamp

trochę żezba gdysz nie ma ani sprysków ani samopoziomowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ta cenę moze bez wypadkowego Anglika ;) ,,

.. Starzeje się chyba ale wydaje.mi się że bardzo ciężko znaleźć w Polsce za 30 tys e90 w idealnym stanie

Jak był lekko walniety to może warto ....jeśli to nie ma wplywu na bezpieczeństwa i prowadzenie przy dużych prędkościach

Ją pamiętam.jak e 60 pojawiły się pierwsze w tych cenach . ludziki które myslaly że trafiły okazję za 30 tys BMW 5 e 60 z przebiegiem 160 tys ...tuż po zakupie po dojechaniu do domu rejestracja na BMW klub i posty typu

Czesc kupilem auto topowa wersje 530d ale 70 rzeczy nie działa

Następnie okazywało się że naprawa auta to koszt połowy jego wartości i nie chodzi o poprawki blacharskie czy wymianę zderzaka .....

Wszytkiego mozna sie spodxiewac po polskim rynku

jak ostatnio typ na okazjach od chandlarza wstawił zatopione 650i czy 640i za 350 tys pln jako prawie nowka roczna z przebiegiem 12/tys km :mad2:

gdzie cena tego modelu w salonie byla 400 tys... Normalna utrata wartości no i zatopiony kibel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznacz na allegro sortowanie od najwyższej ceny, omiń pierwsze cztery ogłoszenia i możesz zacząć oglądać, jak zrobisz analogicznie odwrotnie to będziesz miło zaskoczony ceną a nie miło stanem :) z doświadczenia wiem że okazje trafiają tylko nieliczni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznacz na allegro sortowanie od najwyższej ceny, omiń pierwsze cztery ogłoszenia i możesz zacząć oglądać, jak zrobisz analogicznie odwrotnie to będziesz miło zaskoczony ceną a nie miło stanem :) z doświadczenia wiem że okazje trafiają tylko nieliczni :)

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazje rozchodza sie poza allegro ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Cześć, jaki budżet jest wymagany na E92 320-325 (benzyna) z początku produkcji (06-07) w znośnym stanie? Rozpiętość na aukcjach jest dosyć duża i nie wiem jak do tego podchodzić :?

Znajomy ma do sprzedania 320d za 59tys. Mysle ze za 55 pojdzie. Niski przebieg i niezly stan.

Mysle ze w tych okolicach mozna szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie to forum ale nie chcę mi się specjalnie rejestrować na forum volkswagena by zadać pytanie więc zadam tu.

 

Co myślicie o tym żaden element nie różni się odcieniami co na srebrnych bardzo to widać. Mam go blisko w okolicy 30 km. Nie za tanio ?

 

http://olx.pl/oferta/volkswagen-passat-2-0-benzyna-klimatronik-oryginalny-przebieg-CID5-IDdViU5.html#bfd31f8671

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.