Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Wizard,

może być sedan - będę zobowiązany za link :)

pozdrawiam

Dareth, szukasz kombi czy może być sedan. W piątek oglądałem e90 w sedanie 2.0 benzyna 2009r. Przeleciałem go czujnikiem lakieru i wyszło, że żaden element nie był malowany oprócz klapy bagażnika i to też tylko od góry. Jak będziesz zainteresowany to poszukam Ci tego ogłoszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie wracam do gry,co myślicie,jak w tym modelu ze skrzynią,bedzie ok?czy ten silnik nada się do gazu?

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-super-stan-60-tys-km-navi-automat-oplacona-218-ps-CID5-IDduIwR.html#e0d17faf6d

 

to wtrysk bezposredni, instalacja gazowa bedzie droga. Szukaj raczej N52B30 przed lub po lifcie, wersja 258 koni,to najlepszy wybor do gazu w tej generacji BMW.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do tego kolesia co miał jechać oglądać i dowiesz się co i jak...

 

Maska też żle spasowana lewa szczelina jest większa od prawej .

 

Ogólnie nikt konkretnie w tamtym temacie się nie wypowiedział tylko się ujeb...li tego plaka :) Ja też używam dużo ale w środku bo lubię mieć na błysk, z motocyklem mam to samo musi być wypolerowany a na zlot to już wgl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przejrzałem temat kilka str wstecz, ale nigdzie nie znalazłem info na temat tej 320d:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0d-177km-czarna-skora-134tkm-stan-idealny-zamiana-ID6y94v5.html#cd81199fb7

wiem że to nie pierwsze ogłoszenie tego auta, a przy tej cenie powinno już jej nie być, ale może ktoś widział albo coś wie na jej temat? :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można prosić o pomoc. Bo teraz już nie wiem. Z przodu zderzak wygląda jak by był klejony, chociaż przyjrzeć się bliżej to wygląda na odbicie. Zderzak z tyłu wygląda mi na malowany, ale potrzebuję jeszcze kogoś opinii.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5951628187#8d8a9a26c1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Auto jest wypicowane przez handlarza, generalnie żadna E91 którą oglądałem w internecie z Ostrowi Mazowieckiej nie wyglądała zbyt dobrze. Przebieg na 95% jest skręcony.

Kierownica obszyta, przednia lewa lampa chyba wymieniana. Co do "rys" to mogą być odbicia, ale przedni zderzak był malowany na 100%, tylny chyba też.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można prosić o pomoc. Bo teraz już nie wiem. Z przodu zderzak wygląda jak by był klejony, chociaż przyjrzeć się bliżej to wygląda na odbicie. Zderzak z tyłu wygląda mi na malowany, ale potrzebuję jeszcze kogoś opinii.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5951628187#8d8a9a26c1

 

 

Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć. Będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zweryfikowałem na podstawie vin i historii w ASO. jeden właściciel i z tego co przeliczyłem prawdopodobnie przebieg oryginalny. Ale tą kwestię już na miejscu sprawdzę dokładnie. Rozmawiałem z użytkownikiem Dray, mówi że przebieg może być jak najbardziej realny. W niedzielę będę wiedział już więcej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy :)

 

Na wiosnę planuję zakup E90 w dieslu. Czytam na forum wiele problemów na temat silnika 2.0 TDI. Padające turbiny, dwumasy itp. Czy te przypadłości dotyczą wszystkich silników 2.0 TDI? Czy po jakimś roczniku coś się poprawiło? Na jakie silniki uważać? Prosiłbym o pomoc.

 

Wstępnie jestem zainteresowany silnkiem 318d z 122 KM. Jeżdzę 80% miasto (około 50 000 mieszkańców), 20% trasa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy serdecznie, bmw jakie chciałbyś kupić było produkowane od 2005 do 2011 z trzema rodzajami silników więc może wejdź w pierwszą z listy stronę w google i poczytaj a potem określ się co Cię interesuje, bo teraz do jakbyś napisał że chcesz kupić dom... spory dom :( poszukaj to nie boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.