Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam jestem tu nowy zamierzam rozejrzeć się za bmw E90 co myslicie o tych dwóch wiem że wyposażenie lipne i silnik słaby co dla niektórych może być .

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0-16v-6-biegow-bezwypadek-niemiecki-po-oplatach-zamiana-ID6ya1Xh.html

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-z-niemiec-ID6yduWL.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy zamierzam rozejrzeć się za bmw E90 co myslicie o tych dwóch wiem że wyposażenie lipne i silnik słaby co dla niektórych może być .

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0-16v-6-biegow-bezwypadek-niemiecki-po-oplatach-zamiana-ID6ya1Xh.html

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-z-niemiec-ID6yduWL.html

 

 

Ale biedaki. Skoda ma lepsze wyposażenie :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

Chciałbym podpytać czy ktoś może wie coś na temat modelu z ogłoszenia:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-3-0-xi-4x4-258km-manual-xenon-navi-skora-bluetooth-tempomat-alu18-ID6yf7vd.html

podaję numer vin: WBAVD31080AC83204

Generalnie szukam BMW E90 sedan, wolałbym benzynę najlepiej 3.0

Z tego co widziałem np. na Allegro tego typu samochód z rocznika 2006 (patrząc cenowo na te droższe bo znajdą się też za 25tys) to wydatek 40-50tys (zakładam że to powinna być cena adekwatna do auta z tego rocznika - w dobrym stanie/zadbana) a taki akurat posiadam budżet. Nie chcę szukać okazji w rocznikach młodszych za podobną cenę bo domyślam się co taka okazja może oznaczać. Dajcie znać jeśli macie jakieś porady, będę wdzięczny. Jeśli możecie kogoś polecić (bo akurat sprzedaje) również będę wdzięczny za informację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade1984 wiem że bieda stąd też taka cena

 

Pytanie czy w E90 z silnikiem 129 konnym wychodziły skrzynie 6 biegowe czy to jakaś przekładka ?

 

Jaki kod silnika ma silnik 129 konny i gdzie go szukać na silniku?

 

Wyczytałem że silniki benzynowe 129km i 150 km są na wtrysku EFI i są trwalsze niż te na wtrysku bezpośrednim .

 

EDIT: ta z pierwszego linku sprzedana a miałem jechać jutro obejrzeć ;/ ale jest następna ;)

 

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-e90-318i-szyberdach-czujniki-multi-kierownica-CID5-IDdluVj.html#e49c2f3107

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że BMW z takim wyposażeniem i silnikiem jak szukasz jest już praktycznie nie do odsprzedaży. Prawdopodobnie kupisz i się z nią ożenisz. :wink: Ale to już Twoja decyzją.

Nie wiem jaki jest cel kupić takiego golasa? Nie dość , że nie jeździ to jeszcze nie wygląda :wink:

Ja w życiu nie kupił bym BMW w takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja też nie ma rewelacyjnego silnika 2.0 D 120 km

 

Ta z linku z postu powyżej srebrna wiele z zewnątrz się nie różni od twojej tyle ze ma czarne fele ale wyposażenie lepsze.

 

Zaś ta z mojego pierwszego postu czarna na alu 18 AZ Schnitzer z zewnątrz lepsza od twojej wygląd nadrabial słaby wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Srebrna z olx może być warta sprawdzenia, wygląda na świeżo ściągniętą na kołach.

 

Poza tym niektórzy zapominają że te samochody już mają dychę na karku i za parę lat wyposażenie nie będzie grało dla kupującego takiej dużej roli, najważniejsze będzie czy w ogóle jeździ, ile pali i czy da się przerobić na gaz. :mrgreen:

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ,ze tutaj cos podobnie jak na forum AH,wszyscy pozjadali rozumy.I wszystko wiedza o aucie jak tylko zobaczą fotke,wrzucilem jakiś czase temu link do e92.Stwierdzono ,ze skora przekladana bo niema połaczenia z drewnem.Auto kupił pierwszy ogladajacy i niebyło do czego się przyczepić.Cena ?,stwierdzono ze niemozliwa,a jednak.Bylem ,ale niestety już był ogladajacy .A jak sprzedający pomylił się z cyferką w VIN to już ze celowo to zrobił.

Wiec dla nowych i chcących kupic auto,nie zadwajcie pytań tylko jedzcie i oglądajcie i kupujcie bo słuchając rad mędrców z tego forum będziecie PKSem jezdzic bo za tania bo za droga itp.

Wiem ,ze jestem tu nowy,ale Panowie ogarnijcie się.Co z tego ze bida wersja,na taką kogos stać i tyle,chce niech kupuje,On będzie jeździł,moze jemu to wystarczy.Ile razy używacie tempomatu itp.?Ale jest wiec super fura,na wypasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja też nie ma rewelacyjnego silnika 2.0 D 120 km

 

Ta z linku z postu powyżej srebrna wiele z zewnątrz się nie różni od twojej tyle ze ma czarne fele ale wyposażenie lepsze.

 

Zaś ta z mojego pierwszego postu czarna na alu 18 AZ Schnitzer z zewnątrz lepsza od twojej wygląd nadrabial słaby wypas.

Weź sobie rozkoduj vin wszystkich aut które wstawiales do tej pory i porównaj sobie z wyposażeniem auta jakie miałem ostatnio :duh:

nigdy nie słyszałem o dieslu e90 120km :duh:

Dodatkowo powiedzialem, że to Twoja decyzją i jak chcesz to kupuj te golasy. Wspomnisz moje słowa w przyszłości. Wyraziłem swoją opinię, bo mam takie prawo. Sam pytales, więc dostałeś taką nie inna moja odpowiedź.

Edit:

Az Schnitzer :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Taniej nie bylo?

 

 

A ile ty byś dał za takie pustaki?

Dla mnie to cena i tak wygórowana za ten wypas...

Ta pierwsza jeszcze do przelkniecia jak będzie w dobrym stanie.

 

Spoko tylko dolicz sobie koszt sprowadzenia, oraz zarobek handlarza, to dał za nie maks 20 tys pln!!! Chyba coś nie tak.

Wiem rok przeskoczył i tak dalej... ale jednak auta 8-10 letnie najmniej tracą na wartości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ty myślisz że ona kosztuje na zachodzie?

Więcej niż 5 euro nikt nie da.

Kurcze tam nic nie ma z wypadu!

No chyba że wystawiona na mobile.de to może jakiś naiwny sie znajdzie :duh:

Ostatnio widziałem takie coś podobne z 2007 roku odrazu z gazem za 6500 euro więc sam sobie policz no i miała navi!!!

Ładna czarna na oryginalnych Alufelgi że sportowymi fotelami.

Jak taka okazja to daj mi 7500 euro i ja Ci przywiozę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Ja wiem, że jak handlarz bierze 10 sztuk to ma inną cenę, ale bez przesady... Niemiec za darmo też nie odda dobrego auta

no za darmo auta oddaja napewno zeby polak zaoszczedzil

Wiadomo kazdy robi jak uwaza ,jeden woli szukac auta taniego a inny szuka zeby bylo od 1 wlasciciela garazowane z niezlym wyposazeniem niskim przebiegiem w chcianym kolorze najlepiej z dwoma kompletami alu zima lato i swietnym stanie technicznym a to badz co badz kosztuje i to nie tylko na mobile.

co do tego ze 318i nie jezdzi

oswiadczam ze jezdzi wystarczajaco w miescie i na pozamiejska jazde a 318d w trasie tez jezdzi i to wystarczajaco ale fakt to silniki nie dla ludzi ktorzy lubia ruszyc z pod swiatel w wyscigu do nastepnych swiatel.

A e 90 za 25 tys to ja bym sobie darowal chyba ze totalny golec to moze i adekwatna cena do tego.

chociaz bylo tu kiedys 330i z usa za 30 tys i co tez ma byc wyznacznikiem do cen zadbanych aut?

ja tam wole osobiscie sie potargowac z niemcem z mobile niz handlarzem ale kazdy robi jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze
Dalem przyklady aut najtanszych na mobile. Chodzi mi o wczesniejsze ogloszenia z tematu. Bo tam w tych pieniadzach sa juz auta w Polsce niby w idealnym stanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie.

Chyba każdy szuka auta w dobrym stanie?!

Czasem jak cena jest dobra to można przymknąć na coś oko (np.słabe opony, słabe hamulce czy jakieś zarysowanie) ale kto kupuje teraz auto które miało dużo przejść?

chyba tylko ten co nie ma pojęcia o samochodach i wcisną mu szmelc.Ale teraz już takich ludzi jest mało!Moim zdaniem auta są teraz trochę lepsze niż np. 5 lat temu!

To że ktoś szuka z dodatkowym kompletem kół chyba narmalne że będzie musiał za niego zapłacić wiec co to za rożnica czy kupisz je z autem czy oddzielnie?

W jaki sposób szukasz auta?Wiem że niektórzy szukają po cenie ale pomijając to!

Wybierasz silnik który cię interesuje, wyposażenie abo pasuje albo szukasz dalej tak samo z kolorem!

Potem jedziesz na weryfikację i jazdę testową- jedni robią to sami, drudzy biorą mechanik, trzeci jadą autem do mechanika, czwarci jadą do serwisu, itd...

Różnie to bywa przy sprawdzeniu, czasem auto się nadaje ale taki magik jeden z drugim mówią że to to i tamto a tak naprawde wszystko jest ok a to co mówili wynika z tego że pierwszy raz widzą na oczy BMW, czasem ludzie chcieli by nowy w cenie używanego żeby nawet cześci eksploatacyjne były wymienione przed sprzedaża, rożnie to bywa!

Moim skromnym zdaniem taki pustak 4 cylindrowy bez navi i jakiegokolwiek wypasu z 05' powinien kosztować nie 25 a 20 i właśnie tyle kosztuje za granicą!

 

Wrzucam ci dwie fotki tej o której pisałem 320i z 2007roku ma książkę ile właścicieli miała niestety nie wiem!

Cena wyjściowa 6550euro.

Sam sobie porównaj.

http://tufotki.pl/VMwvz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę żeby posiadać dobre BMW trzeba mieć dużo hajsu więc sobie odpuszczę.

 

Rozejrze się za Audi A3 8P po roku 2005 będę miał młodszy rocznik i lepszy wypas niż w BMW za te same pieniądze.

 

Spinacz a jakie wyposażenie powinny mieć jeszcze dodatkowo te BMW które wstawiłem bo podstawowe to one mają czujniki grzane fotele klimatronik komp kiera Multi tempomat o reszcie wypasu nie wspomnę bo to normalka.

Edytowane przez lukaszbmwe90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę żeby posiadać dobre BMW trzeba mieć dużo hajsu więc sobie odpuszczę.

 

Rozejrze się za Audi A3 8P po roku 2005 będę miał młodszy rocznik i lepszy wypas niż w BMW za te same pieniądze.

Idź na forum łałdi i i nie marudź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.