Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, zastanawiam się na tym egzemplarzem : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5701328853

 

Rozmawiałem z właścicielem, sprowadzil w 2009 uszkodzoną i od tego momentu jeździ.

Jest to 318d, z podniesioną mocą, jest wydruk z hamowni. Czy cos wam się rzucili w oczy, mam w sobotę jechac oglądać

Czy ktoś może rozkodować VIN? Podam na priv jak coś

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vehicle information

 

VIN long WBAUX11020A329856

Type code UX11

Type 318D UL (EUR)

Dev. series E91 (MUE)

Line 3

Body type TOUR

Steering LL

Door count 5

Engine N47

Cubical capacity 2.00

Power 105

Transmision HECK

Gearbox AUT

Colour BARBERAROT METALLIC (A39)

Upholstery STOFF VERTEX/ANTHRAZIT (EBAT)

Prod. date 2009-03-12

 

Order options

No. Description

1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

1CB CO2 CONTENT

1CD BRAKE ENERGY REGENERATION

205 AUTOMATIC TRANSMISSION

216 SERVOTRONIC

230 EU SPECIFIC ADDITIONAL EQUIPMENT

258 RUNFLAT TYRES

3AC TRAILER TOW HITCH

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

322 COMFORT ACCESS SYSTEM

386 ROOF RAIL

4AT INT.TR.FINI. BLACK HIGH-GLOSS

423 FLOOR MATS, VELOUR

428 WARNING TRIANGLE

431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D

441 SMOKERS PACKAGE

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

488 LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER

493 STORAGE COMPARTMENT PACKAGE

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

5AC AUTOM. HIGH-BEAM HEADLIGHTS CONTROL

502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM

508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)

521 RAIN SENSOR

522 XENON LIGHT

524 ADAPTIVE HEADLIGHTS

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

6AA BMW TELESERVICES

6AB CONTROL TELESERVICES

6FL USB-/AUDIO INTERFACE

606 NAVIGATION SYSTEM BUSINESS

612 BMW ASSIST

616 BMW ONLINE

633 PREP.MOB. PH. BUSINESS BLUET.INTERF.

698 AREA-CODE 2

7R7 INNOVATION PACKAGE

7SN NAVI BUSINESS W.HANDYPREP.BLUETOOTH

710 M LEATHER STEERING WHEEL

761 INDIVIDUAL SUN PROTECTION GLAZING

8SC COUNTRY SPEC. RELEASE OF TELESERVICE

8SP COP CONTROL

801 GERMANY VERSION

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

879 GERMAN / ON-BOARD DOCUMENTATION

9BF NAVIGATIONSPACKAGE

 

Series options

No. Description

321 EXTERIOR PARTS IN BODY COLOR

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam E91 LCI

Znalazłem coś takiego :

http://allegro.pl/bmw-320d-184km-automat-navi-niski-przebieg-i5706692038.html

i

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bezwypadkowy-maly-przebieg-faktura-vat-CID5-IDaGZPX.html

 

Jutro mam zamiar je obejrzeć.

Może ktoś ję oglądał albo coś je dyskwalifikuje ze zdjęć.

Pytanie szczególnie do znawców BMW, nie chciałbym się naciąć na jakiś trefny egzemplarz.

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z allegro to jakis zly zart...

ten z olx wyglada lepiej

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze względu na absurdalny przebieg

Kto kupuje w salonie nową kosiarke żeby robić nią potem 12tys rocznie pomyśl :)

60k to mogła mieć po roku już a najdalej po dwóch, diesle na początku robią najwięcej przelotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przebieg jest problemem przy tym samochodzie.

 

- LCI Z 11.2010 roku z navi CCC ? tym bardziej, że po VIN wychodzi professional, a na aucie jest business ;)

- LCI, podgrzewanie foteli ma przy panelu klimy, nie przy panelu przycisków dodatkowych (PDC,(A) itp.)

- Dlaczego w tym "oryginalnym" M-Pakiecie nie ma podstopnicy ?

- Przy rudym śroku, rude powinno być również podparcie tunelu środkowego

- Spasowanie przodu jest jawną kpiną ;)

 

Jak dla mnie ? śmierdzi przeszczepem.

 

Co do czarnej e91, to szczerzę wątpię w jej obecność w naszym kraju. Rozmazane zdjęcia z holandii, niezarejestrowane, nieubezpieczone auto "jest w ciągłej eksploatacji" ? ;)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przebieg jest problemem przy tym samochodzie.

 

- LCI Z 11.2010 roku z navi CCC ? tym bardziej, że po VIN wychodzi professional, a na aucie jest business ;)

- LCI, podgrzewanie foteli ma przy panelu klimy, nie przy panelu przycisków dodatkowych (PDC,(A) itp.)

- Dlaczego w tym "oryginalnym" M-Pakiecie nie ma podstopnicy ?

- Przy rudym śroku, rude powinno być również podparcie tunelu środkowego

- Spasowanie przodu jest jawną kpiną ;)

 

Jak dla mnie ? śmierdzi przeszczepem.

 

Co do czarnej e91, to szczerzę wątpię w jej obecność w naszym kraju. Rozmazane zdjęcia z holandii, niezarejestrowane, nieubezpieczone auto "jest w ciągłej eksploatacji" ? ;)

 

Generalnie to jakas straszna sciema jedno i drugie, dodam jeszcze do pana z Moto check :

- przy pierwszym z allegro przod to nie orginal tylko kopia z taiwanu wiem co mowie przerabialem kilka kopii :mrgreen: )

- dalej przy pierwszym tak naprawde watpie czy vin pokazywany to prawdziwy Vin auta, sadze ze to racze przed liftowiec po dobrej masakrze w niemczech kupiony za tysiaka i sklejony dla glupa.

- przy drugim pojazd na zdjeciach nie jest pojazdem sprzedawanym... po co dalej sie pascic.

 

jedno i drugie to oszustwo.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zrób to czego nikt za ciebie nie zrobi - w ogłoszeniu nie ma nic, wypytaj który właściciel, które elementy malowane i poproś o zdjęcia książki serwisowej.

To to juz mniej więcej wiem, bo rozmawiałem ze sprzedającym. Bardziej mi chodzi, ze może ktos wychwyci cos niepokojącego.

Na programie jest zrobione okolo 100 tys km, czy nie ma negatywnych oddziaływań na turbo, skrzynię.

Właściciele ma podobno zdjęcia uszkodzeń, z jakimi byla sprowadzona. Po za tym gdyby był ulep, to chyba nie jeździł by nim od 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie przebieg jest problemem przy tym samochodzie.

 

- LCI Z 11.2010 roku z navi CCC ? tym bardziej, że po VIN wychodzi professional, a na aucie jest business ;)

- LCI, podgrzewanie foteli ma przy panelu klimy, nie przy panelu przycisków dodatkowych (PDC,(A) itp.)

- Dlaczego w tym "oryginalnym" M-Pakiecie nie ma podstopnicy ?

- Przy rudym śroku, rude powinno być również podparcie tunelu środkowego

- Spasowanie przodu jest jawną kpiną ;)

 

Jak dla mnie ? śmierdzi przeszczepem.

 

Co do czarnej e91, to szczerzę wątpię w jej obecność w naszym kraju. Rozmazane zdjęcia z holandii, niezarejestrowane, nieubezpieczone auto "jest w ciągłej eksploatacji" ? ;)

 

Generalnie to jakas straszna sciema jedno i drugie, dodam jeszcze do pana z Moto check :

- przy pierwszym z allegro przod to nie orginal tylko kopia z taiwanu wiem co mowie przerabialem kilka kopii :mrgreen: )

- dalej przy pierwszym tak naprawde watpie czy vin pokazywany to prawdziwy Vin auta, sadze ze to racze przed liftowiec po dobrej masakrze w niemczech kupiony za tysiaka i sklejony dla glupa.

- przy drugim pojazd na zdjeciach nie jest pojazdem sprzedawanym... po co dalej sie pascic.

 

jedno i drugie to oszustwo.

Do tego z Allegro dodam jeszcze tylko to: Dlaczego na zdjęciu termometr pokazuje -40 stopni w taki piękny słoneczny dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

 

Chce kupić auto, w Niemczech. I mam ogromną prośbę.. Proszę o opinie, który silnik wybrać:

 

325d z 250tys km Manual 5k euro LUB 320 z 200tys km Automat 7k euro?

 

Wyposażenie prawie takie same z Navi i Xenonem.

 

Bardzo prosze o OPINIE, który silnik będzie lepszy dla mnie. Robie 3tys w miesiacu w tym jedna trasa 1800km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

 

Chce kupić auto, w Niemczech. I mam ogromną prośbę.. Proszę o opinie, który silnik wybrać:

 

325d z 250tys km Manual 5k euro LUB 320 z 200tys km Automat 7k euro?

 

Wyposażenie prawie takie same z Navi i Xenonem.

 

Bardzo prosze o OPINIE, który silnik będzie lepszy dla mnie. Robie 3tys w miesiacu w tym jedna trasa 1800km.

 

Sam stanąłem przed podobnym wyborem i wybrałem 325d z 2007 roku. Przy zakupie miała 250 tys, dzisiaj ma 270 - nie żałuję. Przebiegu nie ma się co bać - diesel po 100 tys. dopiero jest dobrze dotarty.

 

Jest radość z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum ale mam nadzieje że wrzucam w dobry temat, a mianowicie zamierzam kupic BMW wrzucam link co powiedzie na ten temat : http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e91-325i-gaz-brc-plug-and-drive-na-gwarancji-ID6ycb5R.html

 

 

Podejrzanie niski przebieg

 

niech da zdjęcia książki serwisowej, i poda vin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

 

Chce kupić auto, w Niemczech. I mam ogromną prośbę.. Proszę o opinie, który silnik wybrać:

 

325d z 250tys km Manual 5k euro LUB 320 z 200tys km Automat 7k euro?

 

Wyposażenie prawie takie same z Navi i Xenonem.

 

Bardzo prosze o OPINIE, który silnik będzie lepszy dla mnie. Robie 3tys w miesiacu w tym jedna trasa 1800km.

 

Sam stanąłem przed podobnym wyborem i wybrałem 325d z 2007 roku. Przy zakupie miała 250 tys, dzisiaj ma 270 - nie żałuję. Przebiegu nie ma się co bać - diesel po 100 tys. dopiero jest dobrze dotarty.

 

Jest radość z jazdy.

 

Hmm.. Tylko jak wygładają wszystkie opłaty? Ile kosztowałoby zarejestrowanie tej 325 w Polsce?

 

Podaje link do auta 325: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=216358378&scopeId=C&isSearchRequest=true&zipcode=70376&sortOption.sortOrder=ASCENDING&fuels=DIESEL&zipcodeRadius=200&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&ambitCountry=DE&maxPrice=7000&minPowerAsArray=125&minPowerAsArray=KW&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C75%2C10%2C76%2C11%2C12%2C13%2C88%2C14%2C77%2C15%2C103%2C56%2C78%2C72&makeModelVariant1.modelGroupId=21&pageNumber=1

 

oraz: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=216119221&scopeId=C&isSearchRequest=true&zipcode=70376&sortOption.sortOrder=ASCENDING&fuels=DIESEL&zipcodeRadius=200&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&ambitCountry=DE&maxPrice=7000&minPowerAsArray=125&minPowerAsArray=KW&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C75%2C10%2C76%2C11%2C12%2C13%2C88%2C14%2C77%2C15%2C103%2C56%2C78%2C72&makeModelVariant1.modelGroupId=21&pageNumber=1

 

Link do auta 320: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=215515485&zipcodeRadius=200&zipcode=70376&isSearchRequest=true&export=NO_EXPORT&fuels=DIESEL&scopeId=C&ambitCountry=DE&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&maxPrice=7000&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C75%2C10%2C76%2C11%2C12%2C13%2C88%2C14%2C77%2C15%2C103%2C56%2C78%2C72&makeModelVariant1.modelGroupId=21&pageNumber=4

 

oraz: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=214215203&scopeId=C&isSearchRequest=true&fuels=DIESEL&zipcode=70376&export=NO_EXPORT&sortOption.sortOrder=ASCENDING&zipcodeRadius=200&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&ambitCountry=DE&maxPrice=7000&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C75%2C10%2C76%2C11%2C12%2C13%2C88%2C14%2C77%2C15%2C103%2C56%2C78%2C72&makeModelVariant1.modelGroupId=21&pageNumber=1&action=topOfPage

 

Proszę o pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.