Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

napiszę jeszcze raz jest akcja serwisowa jeśli rozrząd będzie przejawiał jakieś negatywne objawy to wymienią rozrząd lub związane z nim podzespoły za darmo(doczytaj czy robią każdy rocznik czy może podzielono akcję ) jeśli fachowo podejdzie ktoś w serwisie do sprawdzenia auta to jest w stanie sprawdzić naprawdę wiele, pytanie jest tylko ile takich nietrafionych samochodów do sprawdzenia jest w stanie udźwignąć Twój budżet bo to nie są małe pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest akcja serwisowa, ale juz nie dotyczy auta z 2009 roku, tak przynajmniej tu na forum wyczytałem .

Wiadomo, na serwis bierze się sto, na które jesteś na 90% zdecydowany, wczesniej starasz się sprawdzić we wszelki możliwy sposób, m.in. tu na forum.

Ps. Naprawde chciałbym zobaczyć raport przed zakupowy z Aso, może być na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest akcja serwisowa, ale juz nie dotyczy auta z 2009 roku, tak przynajmniej tu na forum wyczytałem .

Wiadomo, na serwis bierze się auto, na które jesteś na 90% zdecydowany, wczesniej starasz się sprawdzić we wszelki możliwy sposób, m.in. tu na forum.

Ps. Naprawde chciałbym zobaczyć raport przed zakupowy z Aso, może być na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja jest, ale nie na wszystkie, jest grupa która jest silników na które jest akcja, a na pozostałe nie, trzeba dzwonić do aso z każdym numerem vin i pytać, dla mnie to jest chory temat, wiedzą że dali d... a naprawiają tylko wybrane to się nazywa dziadostwo :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie dziwe troche ze tyle jest osób chetnych kupic bmw 320d a pozniej wydawac grube pieniadze na naprawy lub błagać serwis o wymianę rozrządu. Czytalem troche na temat tej jednostki i rozrząd to tylko jeden z wielu problemów w tym samochodzie. Straszne jest po prostu ze nawet gdy kupisz zdaje sie dobrze utrzymane/serwisowane 320d za powiedzmy 40-50tyś zł a i tak może się coś sypać bo te auto już tak ma. Lepszym wyborem byłoby e90 ale 330d lub auto klasy niższej np a4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, mam trzecie auto z tym silnikiem i nie miałem żadnych problemów, wydaje mi się, że problem trochę przejaskrawiony, jeśli komuś rypło na pewno opisze to w necie, jeśli jeździ i nie ma kłopotów nie ma o czym pisać, znajoma ma 520 e60 2.0 177km 300 tys na blacie i nic niepokojącego się nie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, mam trzecie auto z tym silnikiem i nie miałem żadnych problemów, wydaje mi się, że problem trochę przejaskrawiony, jeśli komuś rypło na pewno opisze to w necie, jeśli jeździ i nie ma kłopotów nie ma o czym pisać, znajoma ma 520 e60 2.0 177km 300 tys na blacie i nic niepokojącego się nie dzieje

Dokladnie, ja jeszcze nie mam, ale tez wychodzę z tego założenia. T

Wystarczy popatrzeć na ogłoszenia w Niemczech, gdzie mają nalatane powyżej 300 kkm i dalej jeżdżą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z ciekawosci zapytam, co prawnie oznacza taka pisemna gwarancja

Na autentyczność przebiegu auta udzielamy PISEMNEJ GWARANCJI !!!
, zwrot kasy, jakies odszkodowanie czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci zapytam, co prawnie oznacza taka pisemna gwarancja

Na autentyczność przebiegu auta udzielamy PISEMNEJ GWARANCJI !!!
, zwrot kasy, jakies odszkodowanie czy jak?

 

 

mniej więcej tyle ze jak się okaże to oszustwem to możesz dochodzić swoich spraw przed sądem cywilnym, poprzedzając to oczywiście dowodami, opiniami itp. sporządzonymi na swój koszt, takie sprawy ciągną się w nieskończoność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mniej więcej tyle ze jak się okaże to oszustwem to możesz dochodzić swoich spraw przed sądem cywilnym, poprzedzając to oczywiście dowodami, opiniami itp. sporządzonymi na swój koszt, takie sprawy ciągną się w nieskończoność

 

no dokladnie, licz 3 lata procedury cywilnej ale jak wygrasz to z odsetkami ustowowymi przez 3 lata :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od stanu technicznego samochodow. Wole zadbana 320d niz zdezelowana 325d, aczkolwiek jezeli stan techniczny jest porownywalny to bez zastanowienia 325d.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że jeśli ta 325d jest sprowadzona to najprawdopodobniej będzie po mniejszej bądź większej przygodzie, gdyż auto z silnikiem 3.0 nie bardzo opłaca się sprowadzać bezwypadkowe ze względu na wysoką akcyzę. Jeśli wyjdzie, że przygoda była z tych mniejszych to bierz śmiało - 3.0 diesel naprawdę daje sporo radości z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od stanu technicznego samochodow. Wole zadbana 320d niz zdezelowana 325d, aczkolwiek jezeli stan techniczny jest porownywalny to bez zastanowienia 325d.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że jeśli ta 325d jest sprowadzona to najprawdopodobniej będzie po mniejszej bądź większej przygodzie, gdyż auto z silnikiem 3.0 nie bardzo opłaca się sprowadzać bezwypadkowe ze względu na wysoką akcyzę. Jeśli wyjdzie, że przygoda była z tych mniejszych to bierz śmiało - 3.0 diesel naprawdę daje sporo radości z jazdy.

 

Mądre spostrzeżenie, zdecydowanie wolał bym 325d - tutaj chyba są mniejsze problemy z rozrządem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedź co za takie pieniądze można kupić i jeszcze z takim sercem pod maską :mrgreen:

210tys. Przebieg. Kiedyś miała... Spójrz na guzik start stop...

Kierownica nie od tego auta i święci się jak psu sam wies co.

Ale za taką kasę nie ma co się czepiać. Jechać oglądać, targowac i brać mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedź co za takie pieniądze można kupić i jeszcze z takim sercem pod maską :mrgreen:

210tys. Przebieg. Kiedyś miała... Spójrz na guzik start stop...

Kierownica nie od tego auta i święci się jak psu sam wies co.

Ale za taką kasę nie ma co się czepiać. Jechać oglądać, targowac i brać mimo wszystko.

 

mylisz się , bo kierownica jest od tego : http://www.bimmer.work/config/kk20114_int.png

http://www.bimmer.work/config/kk20114_ext.png

auto tak wyjechało z salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.