Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po co zaraz tak przepłacać :)

spinacz2100 ma do sprzedania taką w kombi tyle że bez X-a, Bezwypadkowa, jest pierwszym właścicielem :) , z atrakcyjnym przebiegiem dwustu tysięcy, co prawda bez książki serwisowej ale ta się pewnie gdzieś zapodziała (to normalne przy ściąganych autach), z 2006r ale bez wkładu finansowego, najtańsza na alledrogo bo za promocyjne 34999 :) wisi w ogłoszeniach chyba z rok ale to dlatego że kupujący się na niej nie poznali, sprzedający ma już inne auto ale przyjmie w rozliczeniu samochód, motor lub motorówkę (wszystko jedno).

Pomijam fakt że spinacz zajmuje się handlem samochodami skoro jest to jego prywatne auto.

 

z drugiej strony patrząc kto wie ? może to naprawdę lalka skoro poleca go forumowiczom

 

p.s. ale się wczoraj uśmiałem

http://joemonster.org/filmy/67676/Polskie_realia_handlu_autami_uzywanymi

 

 

Mogłem sprzedać jak dawales mi 30tys.zl :duh: to bym miał z głowy ale niestety nie mam zamiaru tyle tracić!!!

Nikomu tu nie zachwalam!Jak ktoś chce to niech przyjedzie zobaczy jak się spodoba to kupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niezłe jaja świąteczne :) Jacek a oglądałeś to spinaczowe czy w ciemno mu dawałes 30k?

Nie, nie oglądałem, wierzę w ludzi :) chyba nie sugerujesz żebym przepłacił :)

Pewnie gdyby chciał przystałbym na większą kwotę, wszystko kwestią negocjacji , wychodziłem z założenia że opis chociaż po części zgadza się ze stanem faktycznym.

Ale dla mnie to zamknięty temat, była to moja nie zobowiązują propozycja.

.

Edytowane przez jacekauto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to ogłoszenie wrzucić bo większych bzdur niż w opisie tej aukcji dawno nie widziałem:

 

http://allegro.pl/bmw-320d-150-ps-zapraszam-bez-dpf-i5172414810.html

 

MOTOR BARDZO DYNAMICZNY A ZARAZEM NIEZWYKLE EKONOMICZNY. JEGO ŚREDNIE SPALANIE TO OKOŁO 6,5 LITRA NA 100 KM!
- czyli na tarsie pali 5 litrów a w mieście 8 :duh:

 

UWAGA!!! JEST TO NAJLEPSZY LEGENDARNY MOTOR MONTOWANY W TYCH SAMOCHODACH!

JEST BARDZO MAŁO AWARYJNY A W DODATKU BARDZO OSZCZĘDNY! NIE JEST ON SKOMPLIKOWANY POD WZGLĘDEM TECHNICZNYM CO CZYNI GO BARDZO TANIM W NAPRAWACH!

- tego to aż szkoda komentować :nienie:

 

JEST TO SILNIK STAREJ GENERACJI! BEZ ZBĘDNEJ UCIĄŻLIWEJ ELEKTRONIKI KTÓRA JEST BARDZO DROGA W NAPRAWACH!!!
W silniku elektronika, chyba w osprzęcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi obdarte, jakiś idiota wpadł na pomysł że dosztukuje kawałek fotela ze swojej palety kolorów :) tarcze faktycznie jak wyżej kolega napisał rewelka, to stąd tak niskie koszta utrzymania tego samochodu wynika, po prostu nikt w nim nic nie robił dlatego tak tanio :)

 

najlepsze w tym całym wątku jest to że jak ktoś z forum ma zadbane auto do sprzedania, doinwestowane pieszczone itd. to jakoś nikt się nie zabija, a czytając wątek a czytam go od początku każdy szuka ideału niby za rozsądne wcale nie najniższe $$$$$

 

koniec końców moim zdaniem w wielu przypadkach cena wygrywa i Mirek zaciera ręce, tylu szukających a jakoś się potem nie wielu chwali co za ideały kupili:)

 

na początku są wymagania, wyposażenie , przebieg, kolor, serwis, nie wiadomo co jeszcze a po 3 wycieczkach kupują co jest :):) a jest to co jest zazwyczaj w komisie :)

Edytowane przez Marina_Club
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Kolor fotela się zgadza, nie zgadza sie tylko lewe podudzie ale to akurat może wynikać z kilku rzeczy choćby z tego że tapicerka sensatec specyficznie się niszczy choć 90% z was nawet nie wie co to jest i nie odróżni pewnie od skóry

 

Ciekawy egzemplarz, w bazie ASO figuruje tylko jeden wpis i to sprzed 6 lat a ostatni odczyt kluczyka to prawie 198tys km więc sprzedawca może dowolnie się zabawiac z przebiegiem choć można na belgijskiej stronie sprawdzić co i jak. Auto po 2.5roku miało spis serwisowy z przebiegiem 27tys wiec za dużo nie jeździło na początku.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, trochę offtopic, ale jeżeli ktoś zna lub sam chce zamienić żarłoczną benzynę w automacie na oszczędnego diesla w manualu, to zapraszam do linku w moim podpisie. Dodam, że samochód jest też po kuracji aktualizacyjnej u kolegi dziqska ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor fotela się zgadza, nie zgadza sie tylko lewe podudzie ale to akurat może wynikać z kilku rzeczy choćby z tego że tapicerka sensatec specyficznie się niszczy choć 90% z was nawet nie wie co to jest i nie odróżni pewnie od skóry

 

Ciekawy egzemplarz, w bazie ASO figuruje tylko jeden wpis i to sprzed 6 lat a ostatni odczyt kluczyka to prawie 198tys km więc sprzedawca może dowolnie się zabawiac z przebiegiem choć można na belgijskiej stronie sprawdzić co i jak. Auto po 2.5roku miało spis serwisowy z przebiegiem 27tys wiec za dużo nie jeździło na początku.

 

Kolego szczerze to pokaz mi jakieś auto z tak wytarta Eco skórą która zmieniła kolor i strukturę, nie mówię o odcieniu. Raczej ta była poprostu wymieniona, teraz auto ma mniej niż 198tys a z kiedy był odczyt kluczyka nie wiadomo. Stawiam ze ma z 290tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor fotela się zgadza, nie zgadza sie tylko lewe podudzie ale to akurat może wynikać z kilku rzeczy choćby z tego że tapicerka sensatec specyficznie się niszczy choć 90% z was nawet nie wie co to jest i nie odróżni pewnie od skóry

 

nie rób z ludzi idiotów, sensatec od skóry potrafi odróżnić każdy kto nie jest ślepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Ludzie ogarnijcie się!! JA rozumiem że ostatnio u co niektórych panuje pomroczność całkowita ale czytajcie ze zrozumieniem... Napisałem że powodów tego może być kilka ŁĄCZNIE ze specyficznym zużyciem, i w mojej starej galerii o ile jeszcze gdzieś jest penie widać na jednym zdjęciu mój fotel. Miałem czarny sensatec, auto od nowości u mnie, sprzedawałem jak miała 117tys km czy ileś tam i boczek wyglądał całkiem inaczej ( pod względem odcienia , struktury i połyskliwości) niż reszta fotela łącznie z rozerwaniem materiału, jak ktoś się ze mną spotkał na żywo to wie dlaczego...

 

Tutaj na oko widac że jest doklejona dakota, albo naprawde specyficznie watarty sensatec.

 

jceel: No widzisz, to chyba znaczna część z działu e90 ( i nabywcy tego modelu jak i np F10tek) jest ślepa bo co drugie auto które do mnie przyjeżdża jest na sensatec-u i ludziki robią takie gały :shock: a potem taka minę :? , jak ich uświadamiam że jednak to co mają to nie jest skóra w super stanie tylko zwykły vinyl...

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jceel: No widzisz, to chyba znaczna część z działu e90 ( i nabywcy tego modelu jak i np F10tek) jest ślepa bo co drugie auto które do mnie przyjeżdża jest na sensatec-u i ludziki robią takie gały :shock: a potem taka minę :? , jak ich uświadamiam że jednak to co mają to nie jest skóra w super stanie tylko zwykły vinyl...

 

miałem sensatec w E90 i niestety faktura tego materiału, odczucie w dotyku i sztuczny wygląd były bardzo dokuczliwe, dziwne że ktokolwiek może pomyśleć że tak wygląda prawdziwa skóra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Pamiętaj że dla wielu taka e90 za 25-30 tys to pierwsze wejście w klasę wyższą/premium . Często ludki przesiadają się z micry do takiej e90 a w życiu ze skórą nigdy wiele wspólnego nie mieli, ja np uważam że w porównaniu z moją tapicerką w e61 ( nappa, w drugim aucie mam Merino) standardowa "skóra" dakota to porażka po całości. Każdy ma inne odczucia i priorytety, czasami sensatec pozwala szpanować przed kolegami że ma się skórę w furce :norty:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że dla wielu taka e90 za 25-30 tys to pierwsze wejście w klasę wyższą/premium . Często ludki przesiadają się z micry do takiej e90 a w życiu ze skórą nigdy wiele wspólnego nie mieli, ja np uważam że w porównaniu z moją tapicerką w e61 ( nappa, w drugim aucie mam Merino) standardowa "skóra" dakota to porażka po całości. Każdy ma inne odczucia i priorytety, czasami sensatec pozwala szpanować przed kolegami że ma się skórę w furce :norty:

 

mam teraz dakotę w F30 i szału nie robi, ale jest to jakiś postęp w porównaniu do sensateca - przynajmniej wygląda jak skóra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

co myslicie o tej sztuce..

http://allegro.pl/piekne-bmw-330-xi-bezwypadkowe-super-stan-i5191582689.html

Dzwonilem do sprzedawcy ,powiedzial ze z jednej strony byl przerysowany....(chyba w...y)ale trzymajmy sie wersji ze przerysowany

no i przebieg jak na 10 latka....

Nie wiem czy turlac sie z Trojmiasta do Plocka tylko po to zeby poogladac...

Rocznie robie przebiegi po 20 tyx max biore pod uwage jeszcze wersje 330d ...

Szukam auto do wozenia rodzinki jakis wyjazd 1-2 razy do roku i auto ktore daje troche radochy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegu, to dokładnie go nie sprawdzisz bo baza z Włochu u nas nie działa. Może jak ktoś kumaty podłączy dobry sprzęt, to może coś odczytać (oczywiście jeśli ktoś nie cofnął licznika dobrze). Tam też kręcą liczniki na potęgę, ale tu nie musi tak oczywiście być.

Jak nie obejrzysz auta, to nie będziesz wiedział w jakim jest stanie - stan ważniejszy niż sam przebieg.

 

Spalanie w tym silniku i napędzie nie będzie małe...no i złodziejska akcyza.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie podać adres Belgijskiej strony, żebym mógł potwierdzić przebieg auta :) posiadam jedynie zielono-biały dok. z ostatniego przeglądu.

Car pass tylko sprzedający może ci dać, sam go nie zdobędziesz

 

Po ile +- ostatnio chodzą e92 2008 2.0 w dieselu/benzynie z dobrym wyposażeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie podać adres Belgijskiej strony, żebym mógł potwierdzić przebieg auta :) posiadam jedynie zielono-biały dok. z ostatniego przeglądu.

 

Znalazłem takie informacje, chyba nie będzie łatwo - car-pass nie jest obowiązkowy a sprawdzić można do 2 miesięcy od wystawienia, jeśli jest:

 

 

http://warsztatvw.blogspot.com/2013/09/sprawdzanie-przebiegu-historii-auta-z.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.