Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znaczy lpg przy otwartym dachu bedzie ci smierdzialo... bedziesz tak duzo kilosow robil w E93 ze warto go gazowac ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jedno pytanko odnosnie diesla...chyba sie zdecyduje na 320D aczkolwiek kazdy mi odradza poniewaz ja mam do pracy 10 min drogi, raczej tylko jezdze po miescie, nie duze kawałki...

oglnie duzo nie bede jezdzil tym autem no i moi "mechanicy" mi mowia ze go zajede, diesla trzeba przepalic, rozgrzac, wyjezdzic go bo mi sie zapcha, podobno EMP czy cos, filtry minerałow czy cos podobnego (nie wiem nie znam sie) a juz w najgorszym przypadku padnie mi turbina...czy to prawda? czy diesle nie nadaje sie na krotkie dystanse tylko po miescie? aczkolwiek mam zwiazane rece bo 98% samochodow w irlandii to same diesle i tyczy sie to E92 jak i E60...

 

jak myslicie? isc w tego diesla czy po prostu szukac benzyny in all cost?

 

dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodziło o 130kW a nie 130 KM. Wersji 130KM nie było także jako 318d. Były 122 136 i 143KM

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy za ten rocznik, z tym przebiegiem, z automatem wg mnie cena powinna byc co najmniej dyszke wieksza

 

popros o VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tym wątku

Moglibyście rzucić okiem na takie cudo :)

http://otomoto.pl/bmw-325-e90-C33743605.html

 

czy coś niepokojącego rzuca się w oczy ?

 

podpowiedzcie jeszcze, ile kosztuje w ASO dobre sprawdzenie takiego auta ?

 

PRZEBIEG!!!

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zawsze ten przebieg...

Co prawda jak na dizelka jest dosyć niski na prawie pięć lat ale przecież nie jest to niemozliwe oczywiście jeśli samochód był w prywatnych rękach a nie flocie jakiejś duzej firmy. Różni ludzie kupują różne samochody i różnie jest eksloatuja. Mimo wszystko trzeba by to b.d. sprawdzić.

 

PS. Na ten przebieg powinny być jeszcze pierwsze klocki albo już nowe prawie nowe :) z tyłu zazwyczaj dłużej trzymają;)

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tym wątku

Moglibyście rzucić okiem na takie cudo :)

http://otomoto.pl/bmw-325-e90-C33743605.html

 

czy coś niepokojącego rzuca się w oczy ?

 

podpowiedzcie jeszcze, ile kosztuje w ASO dobre sprawdzenie takiego auta ?

 

PRZEBIEG!!!

 

Ten przebieg jest możliwy, przy założeniu, że samochód przestał 2-3 lata w przysłowiowych krzakach, na co może wskazywać opis historii, która nie wspomina nic o bezwypadkowości: używany, sprawny. Jeżeli na otomoto ktoś nie zaznacza opcji "bezwypadkowy" to wiedz, że coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przebieg jest możliwy, przy założeniu, że samochód przestał 2-3 lata w przysłowiowych krzakach, na co może wskazywać opis historii, która nie wspomina nic o bez-wypadkowości...

 

O tym samym pomyślałem.

 

Taki przebieg jest możliwy, ale może dotyczyć może z 2% takich aut :norty:

Nikt nie kupuje 3.0d aby robić nim 12 tyś km rocznie, no chyba że to piąte auto w rodzinie od pani doktor ze Szwajcarii :norty:

 

Po prostu jak ktoś jest zainteresowany, to trzeba dobrze sprawdzić historię.

Gdyby to auto miało by jakieś 150 tyś km przebiegu, to można by uznać że to niski przebieg.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to wiedz, że coś się dzieje.

Coś mi te słowa mówią...

:norty: :D

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no he nie znasz realiow chyba za 19K kupisz 330D x drive full wypas ze skrzynia automat :), nie wierzysz sprawdz :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak ja mam kupic auto jak na stronie www na 100 auto E92 to 95 sa same diesle?! ale naprawde nawet po miesice tez go zatre? az taka tragedia bedzie? bede go rozgrzewał, nie bede szalał na zimnym silniku...do pracy mam 15 min autem

a co do miasta...no jezdze, bede jezdzil...nie beda to to jakies odleglosci typu 50 km dziennie ale napewno bede nim jezdzil bo jak nowe auto to napewno bede sie nim chcial nim pocieszyc i polansowac :) od czasu do czasu wyjade w trase wiec z tym tez nie powinno byc problemu, po prostu dziene uztkowanie po miescie to jest naprawde az taka trageida i smierc dla diesla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co pełne tankowanie przelecisz się z 30km z prędkością autostradową to nie powinieneś mieć problemów z DPF. Inna sprawa, że diesel gorzej znosi krótkie dystanse bo znacznie dłużej się rozgrzewa niż benzyna. Ale przy częstej zmianie oleju (10 tyś. km.) można trochę odciążyć silnik. Generalnie jak nie masz wyboru to bież ropniaka i odpowiednio dbaj, a i przy jeździe po samym mieście będzie ci służył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Suafeq, tego czarnego mozesz odpuścić od razu, srebrna warta uwagi. Wrzuc linki do odpowiedniego tematu " Co sadzicie o danym aucie..." i rozkoduj sobie vin to powie Ci czy wyposażenie z fabryki zgadza sie ze stanem faktycznym!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę o pomoc i opinię

Szukam e91 automat, kombi, benzyna. Nie ma tego za wiele w ogłoszeniach.

Znalazłem coś takiego: http://otomoto.pl/bmw-320-C34844934.html

Jednak do Torunia mam bez mała 600 km i jak na "wycieczkę" to trochę za dużo. Może ktoś zna to auto?

Co sądzicie o tym egzemplarzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyglada zle ja bym pojechal zobaczyc ale 2 litry benzyna ze skrzynia automat to troche malo.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mógłbym poprosić o wstępną weryfikację. Powiedzcie mi jeszcze co to za silniki w nich są, czy to N47? co powiecie o tych silnikach i czy lepiej skrzynia automat czy manual? z góry dzięki.

 

http://allegro.pl/to-sie-oplaca-bmw-e91-320d-163km-bezowa-skora-i4732946294.html

http://allegro.pl/bmw-2-0d-143km-navi-prof-idrive-skory-komforty-aso-i4761046723.html

http://otomoto.pl/bmw-318-bmw-e91-318d-143km-duza-navi-bi-xenon-C34729277.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.