Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Na fotach igiełka...ale z drugiej strony jest z Gniezna (ja doświadczenia z autami z tego miasta mam fatalne).

Trzeba obejrzeć, bo inaczej to wróżenie z ...

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Powyższy opis nie stanowi w rozumieniu prawa oferty handlowej, jest jedynie treścią informacyjną w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

 

Uściślając, jak ci się fura rozsypie po 50 kilometrach od zakupu, to możesz gościa w tyłek pocałować, albo pójść z nim na sądową wojenkę :lol: .

 

No tak ale w tym przypadku jest to ewidentnie oferta handlowa i sad tak to zinterpretuje mimo wpisu. Mozna sobie pisac wszystkie bzdury ktore sie chce, sad porusza sie w zakresie prawa i jezeli cos jest oferta handlowa to tym bedzie chyba ze kupujacy dostanie inna oferte handlowa przed zakupem w co watpie.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z lachonem to bierz. :mrgreen:

 

gdzie ty widziales lachona, pucata blondi o nieciekawej twarzy ubrana jak worek kartofli to jeszcze nie lachon :norty:

 

 

PS. Pytanie czy nie bita :)

 

ale chodzi o blondi czy o samochod ? :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem o tym , ale jestem ciekaw czy powiedzmy za 2 lata bedzie dalej ten model przedliftowy latwy do sprzedania

CCC :D

 

a tak serio jeżeli będzie w dobrym stanie to dla czego nie ?

jak ktoś dziś ma zadbane e46 to problemu ze zbytem raczej niema

I tu jesteś w dużym błędzie,że nie ma problemu ze sprzedażą dobrego auta.

Mam dobre E 46 poliftowe i nie ma zupełnie zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem o tym , ale jestem ciekaw czy powiedzmy za 2 lata bedzie dalej ten model przedliftowy latwy do sprzedania

CCC :D

 

a tak serio jeżeli będzie w dobrym stanie to dla czego nie ?

jak ktoś dziś ma zadbane e46 to problemu ze zbytem raczej niema

I tu jesteś w dużym błędzie,że nie ma problemu ze sprzedażą dobrego auta.

Mam dobre E 46 poliftowe i nie ma zupełnie zainteresowania.

 

Nie ma zainteresowania bo zima i pewnie cenę masz za wysoką... Jak kumpel szukał e46 320d 2002 rok 4 lata temu to jak znalazł w dobrym stanie to kupił za ponad 30 tyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ 50KM z tym znaczkiem M na klapie :cool2:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem o tym , ale jestem ciekaw czy powiedzmy za 2 lata bedzie dalej ten model przedliftowy latwy do sprzedania

CCC :D

 

a tak serio jeżeli będzie w dobrym stanie to dla czego nie ?

jak ktoś dziś ma zadbane e46 to problemu ze zbytem raczej niema

I tu jesteś w dużym błędzie,że nie ma problemu ze sprzedażą dobrego auta.

Mam dobre E 46 poliftowe i nie ma zupełnie zainteresowania.

to nie przesadzajmy z cenami kolego, ja rozumiem że dbamy o nasze bmw a utrzymywanie ich w dobrym stanie kosztuje aczkolwiek mają one już swoje lata ! a nikt nam nie będzie zwracał kosztów naszej eksploatacji bo ja zrobiłem zawieszenie czy hamulce czy filtry wymieniłem, dlatego chce cenę rynkową + zwrot kosztów eksploatacji, oczywiście daleki jestem od tezy żeby oddawać nasze samochody za bezcen w cenie jakiś szpachlowanych ulepów, ale rozsądek też się przyda, mam na myśli sytuacje kiedy tok rozumowania jest taki ; kupiłem dwa lata temu za 20tys+5tys pakiet startowy+5tys naprawy bieżące i co ja mam teraz sprzedać za 18tys ? to mi się nie opłaca,

a samochodu za rozsądne pieniądze nie sprzedaję się w dwa tygodnie, czy jak kiedyś fiata 125p zanim wjechałeś na giełdę, uważam że jak chce sprzedać szybko to muszę spuścić z ceny, chce wziąć swoje muszę poczekać. Jest też coś takiego jak dobry marketing :shock: tj. dobre zdjęcia, dobry opis, gdzie i kiedy zamieszczamy ogłoszenia, to wbrew pozorom ma duże znaczenie.

A jak uważasz że ciężko jest sprzedać bmw w dobrym stanie to spróbuj sprzedać np. forda czy mercedesa, myślę że łatwiej nie będzie jak nie gorzej. Suma summarum bmw nie jest ciężej sprzedać niż inne marki, przynajmniej moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Jestem nowy także jeżeli to zły wątek - z góry przepraszam za śmiecenie.

Do rzeczy: niedawno stwierdzilem, ze dosc mam juz dizli (z całym szczunkiem dla wszystkich fanów!) i mocno mysle o 330i E92, ewentualnie E90. Raczej bez dodatkow, ktore zwiekszaja spalanie i ryzyko dodatkowych naprawa - czyli raczej manual, RWD. Jaka jest sytuacja z szukaniem tych aut w Polsce każdy dobrze wie. Niemniej zanim zaczne szukac w NRD/RFN chce się nieco wiecej dowiedziec ogladajac fury z Polszy. :lol:

 

Może ktoś coś ciekawego widział, może ma do polecenia, może będzie niedługo sprzedawał godne polecenia auto?

Auto mam, nie muszę kupić dziś/jutro - może to być początek wiosny.

 

Przy okazji taki przykładowy link do potencjalnie ciekawego samochodu - ktoś coś wie? Pojazd podobno w PL od ok. poltora miesiąca. Jeszcze nie sprawdzałem info w serwisie w Szwajcarii.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4954977605

 

i jeszcze link do "polskiego" 335i. Przebieg 306 tys. Pewnie inne mają tyle samo, tyle że są kręcone. Choc uturbione pewnie mogą nastręczać więcej bólu głowy.

http://otomoto.pl/bmw-330-e90-335i-C35537623.html

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągi 330i w zupełności mnie zadowolą. Gdybym trafił na naprawdę godne polecenia 325i to jestem w stanie rozważyć też taki wariant. Także raczej kieruję się tym, by było w miare możliwości "pewne" :duh: niż tym, by było to konkretnie 325i/330i/335i. Szukam po prostu dobrze rokującego egzemplarza.

 

Gdyby ktoś miał jakieś uwagi, przemyślenia, porady lub wskazówki w temacie linków które wkleilem lub zna jakieś inne auta z tej grupy silników 325/330/335 to bede bardzo wdzieczny. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam swojego pierwszego BMW, do tej pory jeździłem francuskimi i japońskimi samochodami.

 

Szukam E91 silnik diesla, lata 2007-2009. Od poniedziałku do piątku robię jakieś 120km dziennie, stąd zdecydowałem się na diesla. Max 35 tys zł, więc wybór nie jest ogromny. Na razie rzuciło mi się w oczy to ogłoszenie, co o tym myślicie? :

 

http://otomoto.pl/bmw-320-2-0td-lift-navi-klimatronik-ladna-C35242012.html

 

Z góry dzięki za wszelkie porady i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andresito84 :

 

Jezeli masz wybierac to jak chodzi o trwalosc silnika to przy przebiegach rzedu 300 tys KM przed liftem :

1/330i

2/335i

3/325i

 

jezeli silnik po lifcie N52n :

1/330i

2/325i

3/335i

 

Silnik po lifcie N53 :

1/325i

2/330i

3/335i

 

Tak naprawde 335i to podstawowo bardzo udana jednostka ale niestety jest zawsze niewiadoma turbo ktore przy duzych przebiegach moze miec problem ktorego nie wykryjesz przed zakupem i wtrysku bezposredniego. Z drugiej strony dobrze zadbany i chuchany N52(n) (330 lub 325i ze wskazaniem na ten pierwszy) to pewniak ale zle zadbany (zbyt dlugie interwaly wymiany oleju, jazda na slimaka, nigdy nie wymieniana odma itd) to koszmar. Najlepiej znalesc 335i z wymienionym turbo tak okolo 200/250 tys km ale to troche zyczenie z bajki.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam swojego pierwszego BMW, do tej pory jeździłem francuskimi i japońskimi samochodami.

 

Szukam E91 silnik diesla, lata 2007-2009. Od poniedziałku do piątku robię jakieś 120km dziennie, stąd zdecydowałem się na diesla. Max 35 tys zł, więc wybór nie jest ogromny. Na razie rzuciło mi się w oczy to ogłoszenie, co o tym myślicie? :

 

http://otomoto.pl/bmw-320-2-0td-lift-navi-klimatronik-ladna-C35242012.html

 

Z góry dzięki za wszelkie porady i opinie.

 

Poliftowe e91 z navi i przebiegiem poniżej 200tys za 32.000zł - nowy rekord nie tylko tego działu, ale chyba całego forum :duh: :duh:

 

radze zejść na ziemię za te pieniądze ciężko o przyzwoite e91 pre LCI a ty rozważasz polifta - zobacz ile te auta kosztują w Niemczech (bo stamtąd został sprowadzony) i handlarz nie dał za niego więcej jak 5.500euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam swojego pierwszego BMW, do tej pory jeździłem francuskimi i japońskimi samochodami.

 

Szukam E91 silnik diesla, lata 2007-2009. Od poniedziałku do piątku robię jakieś 120km dziennie, stąd zdecydowałem się na diesla. Max 35 tys zł, więc wybór nie jest ogromny. Na razie rzuciło mi się w oczy to ogłoszenie, co o tym myślicie? :

 

http://otomoto.pl/bmw-320-2-0td-lift-navi-klimatronik-ladna-C35242012.html

 

Z góry dzięki za wszelkie porady i opinie.

 

Poliftowe e91 z navi i przebiegiem poniżej 200tys za 32.000zł - nowy rekord nie tylko tego działu, ale chyba całego forum :duh: :duh:

 

radze zejść na ziemię za te pieniądze ciężko o przyzwoite e91 pre LCI a ty rozważasz polifta - zobacz ile te auta kosztują w Niemczech (bo stamtąd został sprowadzony) i handlarz nie dał za niego więcej jak 5.500euro

 

No ok, czyli jednym słowem odpuścić sobie E91 za 30-35 tyś. zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ok, czyli jednym słowem odpuścić sobie E91 za 30-35 tyś. zł?

 

Odpuścić Poliftowe e91 za tą cenę (swoja droga to tańszego w całości chyba nie ma na allegro)

 

I generalnei odpuścić, wszytsko co pachnię "okazją" takie coś na polskich portalach ogłoszeniowych nie istnieje - a jak już się trafi to uwierz, że Ty nie zdążysz jej kupić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie na ten?

 

http://otomoto.pl/bmw-320-e90-top-auto-2-0-diesel-automat-kombi-C34553892.html

 

Wiadomo że w przebieg nie wierzymy :D ale oprócz tego widać coś niepokojącego na zdjęciach?

Jak dla mnie to przebieg jest min 500k. popatrz na boki siedzen, skora sie tak szybko nie wyciera. Mam e39 z tapicerka ktora wyglada duzo lepiej niz ta skora, a ma przejechane 400-500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.