Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

dodam tylko ze na pewno przebieg jest powyzej 350 tys km i ze musisz sie liczyc z kosztem okolo 1500 zl na poczatek aby korozje z tylnego mostu wywalic i zabezpieczyc antykorozyjnie calosc.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@ Rivasi:

 

Najlepiej znalesc 335i z wymienionym turbo tak okolo 200/250 tys km ale to troche zyczenie z bajki.

 

Dzięki za odpowiedz i info o silnikach. Ja oczywiście nie szukam auta z przebiegiem powyzej 300k :nienie:

Niemniej znalezienie tego co mowisz jest z pewnością trudne, a jak widzę 335i z 2007 z przebiegiem 120k za okolice 55k to po prostu olewam, bo wiem, że szkoda czasu. Czasem moze lepiej wiedziec, że dużo nabite, ale przynajmniej wiesz co masz. Choć z pewnoscią bede szukal tak, żeby jednak było bliżej 200 niż 300 k :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym wyborem w takim razie jezeli znajdziesz to 330i z silnikiem N53 post lift tak max 200 tys.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne auto, kolor mi nie leży ale to kwestia gustu, jeśli to co jest napisane w ogłoszeniu jest prawdą, to ja jestem na tak, sprawdź tylko stan i potwierdź historię w aso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogloszeniu jest napisane "zawieszenie sportowe M" - duza roznica w kosztach naprawy?

Zamienniki dalej Lemforder robi dla BMW tak jak dla e39 (jesli chodzi o zawieszenie)?

ja mam te same zawieszenie co ten w ogłoszeniu, ciut droższe, prowadzenie bajka, tak Lemforder

Edytowane przez jacekauto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cos sie zawiechy przyczepił przy tym przebiegu? :) jedna niewielu rzeczy której bmw jeszcze nie zdąrzyło sp**pszyć w swoich autach :)

ja przy jego przebiegu lub ciut niższym wymieniałem komplet amorów na przód :mad2:

bo jeden wylał, kocham nasze drogi :mad2:

ale potwierdzam zawieszenie :cool2: plus dobra opona, po prostu przyklejony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masta kupuj od Jacka :)

ja z lewej strony mam 220 mikronów i nie wystawiam fv 23% :)

ale dzięki Oli :cool2:

Jacek jak zejdziesz z ceny - pogadamy ;)

Btw zostawialiscie kiedys swoje auta w rozliczeniu (albo bezposrednio) komisom?

Bede sprzedawal swoja e39 i patrze jakie mam opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogloszeniu jest napisane "zawieszenie sportowe M" - duza roznica w kosztach naprawy?

Zamienniki dalej Lemforder robi dla BMW tak jak dla e39 (jesli chodzi o zawieszenie)?

ja mam te same zawieszenie co ten w ogłoszeniu, ciut droższe, prowadzenie bajka, tak Lemforder

co masz na mysli mowiąc "ciut droższe"? 10%? 50%? 100%?:)

w moim e39 przykladowe ceny:

wahacz przód lemforder 220/300zl

wahacz tył 180-250zl

czy w tym można już same sworznie wymieniać?

ogólnie koszty ekspoatacji są na podobnym poziomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masta kupuj od Jacka :)

ja z lewej strony mam 220 mikronów i nie wystawiam fv 23% :)

ale dzięki Oli :cool2:

Jacek jak zejdziesz z ceny - pogadamy ;)

Btw zostawialiscie kiedys swoje auta w rozliczeniu (albo bezposrednio) komisom?

Bede sprzedawal swoja e39 i patrze jakie mam opcje.

 

 

viewtopic.php?f=5&t=263018

 

uważasz że przesadziłem z ceną ?

raz że na forum, dwa że bez oglądania chcesz negocjować cenę ?

weź się proszę w garść :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to skoro tak namawiacie to moze zalatwicie mi na nia te fakturke? ;D

No a tak na serio to jestem z wroclawia wiec pod nosem mam te co wrzucilem wyzej.

wracam tez do mojego pytania o koszty eksploatacji. Prosze o zabranie glosu wlascicieli e9x ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogloszeniu jest napisane "zawieszenie sportowe M" - duza roznica w kosztach naprawy?

Zamienniki dalej Lemforder robi dla BMW tak jak dla e39 (jesli chodzi o zawieszenie)?

ja mam te same zawieszenie co ten w ogłoszeniu, ciut droższe, prowadzenie bajka, tak Lemforder

co masz na mysli mowiąc "ciut droższe"? 10%? 50%? 100%?:)

w moim e39 przykladowe ceny:

wahacz przód lemforder 220/300zl

wahacz tył 180-250zl

czy w tym można już same sworznie wymieniać?

ogólnie koszty ekspoatacji są na podobnym poziomie?

ciut droższe to dla mnie 10-30% a nie 100%,

zresztą co do cen masz np. realoem, sorry nie będę teraz po segregatorach szukał faktur,

zresztą różnica w cenie tyczy amortyzatorów o których wspominałem, nie pamiętam czy końcówki drążków czy wahacze są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to skoro tak namawiacie to moze zalatwicie mi na nia te fakturke? ;D

No a tak na serio to jestem z wroclawia wiec pod nosem mam te co wrzucilem wyzej.

wracam tez do mojego pytania o koszty eksploatacji. Prosze o zabranie glosu wlascicieli e9x ;)

 

VAT marżę zrobi Ci kazdy komis, dopłać pełen Vat to i VAT 23% dostaniesz :mrgreen:

Edytowane przez Bronx_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-328-prywatne-C35380794.html

 

 

Oglądał ktoś to auto? Jeszcze kilka dni temu było droższe o jakieś 3000zł

 

Ameryka więc załatw VIN - już po zdjęciach pod maską wiem że było ciekawie :mrgreen: :mrgreen:

 

Z resztą cena mówi sama za siebie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do kupienia e91 stan igla ,jedynie co mnie nartwi to 260 tys przebiegu ,najprawdziwszego pelen serwis w niemczech ,auto prosto z tamtad silnik 2 litry 163konie rocznik 2007 teraz moje pytanie czy jest to naprawde duzo czy to juz nie ma prawa bytu czy jest to skazane tylko na remonty i wcisaknie kasy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie to auto jeździlo i jak było eksploatowane. Równie dobrze może być w lepszym stanie jak takie które nie ma 100kkm

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa jest rozsadna ,stanu jestem pewien teraz zaczynam rozumiec polakow ze chca widziec te 170 tys na szafie wtedy tak na sercu lzej ze bryka malo co z salonu hehe jeszcze takie pytanko jezeli zostanie cofniety licznik ,a jakis fachowiec podlaczy komputer to bedzie widzial ze bylo cos robione??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.