Skocz do zawartości

Jest nowe BMW 5 Touring! Co sądzicie o nowym modelu?


BMW Trends

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partnerzy klubu

Debiutuje nowe BMW 5 Touring. Samochód zachował linię typową dla tego modelu – sportowego, rodzinnego kombi. W aucie po raz pierwszy pojawił się także nowy rodzaj napędu. 

https://trends.com.pl/nowe-bmw-5-touring-2024/

Jak Wam się podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ładny tył, dużo designerskich smaczków. Jak zwykle ponadczasowa stylistyka. IMHO długo będzie "świeża"
Ale…
Bardzo wyraźnie widać oszczędność na detalach.
Brak otwierania samej szyby tylnej klapy - niby dla redukcji kg, z tego co zasłyszałem.
We mnie wzbudza bardzo mieszane uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W sumie o gustach nie powinno sie dyskutowac, ale jak juz to robimy.. Obejrzalem te nowa E klase kombi i sorry, ale nie. W ujeciach z takiego rzutu z tylu i lekko od gory, faktyczinie wyglada ladnie, ale jak obejrzysz wiecej zdjec to juz nie. Przod taki sobie, ogolna linia niby ladna, ale do 5tki w ogole sie nie umywa. O wnetrzu to juz w ogole nawet nie ma co wspominac, bo tradycyjnie od 20 lat w Mercedesie tu jest bardzo slabo. Fajna E klasa sie skonczyla na W211.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak skory na desce, brak łamanych foteli, plastiki na boczkach drzwi, brak progów. To na pewno nie jest "premium"

Edytowane przez A
  • Lubię to 3
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że na żywo 5-tka wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach. Dużo osób mówi że kombi wygląda lepiej niż sedan, dla mnie obie wersje się podobają. Szkoda że nie ma otwieranej szyby tylnej... ale tak ogólnie to dla mnie super ten model zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na hostorię BMW to e34 i e39 było na prawdę spoko w swojej epoce, potem poszli w dziwną stronę z e60/61 (jak dla mnie to e39 jest lepsze w wielu kwestiach niż e66/61). Potem było świetne f10/11 wręcz genialne g30/31
Najnowsza to powrót do "e60": takie nie wiadomo co, niby spoko ale nie do końca.

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Opublikowano (edytowane)

Zgadza sie. Jakby E39 mialo skrzynie biegow 6HP albo 8HP i nowsze multimedia, to naprawde spokojnie mozna by to auto uzywac obecnie i wcale by nie odstawalo od nowych modeli pod katem wlasciwosci jezdnych, komfortu i wygladu, rowniez jesli chodzi o wnetrze. Ja mialem dwie E39 po kolei i bardzo dobrze wspominam te auta. F10 to taka kontynuacja E39.

Edytowane przez mmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.