Skocz do zawartości

Szklane elementy - crafted clarity - kryształ lewarek i przyciski


iKac

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, czy ktoś ma? jak się sprawdza ?

To prawda że w lecie promienie słoneczne odbijają się od tego i oślepiają kierowcę?

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

 

Edytowane przez iKac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nic nie oślepia. Dla jednych to festyn a innym sie podoba. Ja jestem na tak chociaż uważam, że dopłata wydaje sie być przesadzona.

W 840d mam te kryształy a w X5 nie. Uważam, że w dotyku i wyglądzie jest na +.

Edytowane przez Michael1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zauwazylem zeby promienie sloneczne sie odbijaly I oslepialy 🙂 jakas bzdura raczej 🙂 Jak kolega wyzej napisal dla jednych festyn dla drugich nie , jak dla mnie  wyglada to mega fajnie I nadaje  wiekszego poczucia luksusu 😉

😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrętło radia mam zwykłe plastikowe. Sam się zdziwiłem przy odbiorze auta, ale wyczytałem, że tylko pierwsze roczniki miały dodatkowo szklane pokrętło radia. O ile nie mylę się do 2022 roku tak było. Mój jest produkcji 2023 i niestety mam sam plastik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem czy podświetlenie tych elementów - to X w lewarku zawsze bylo w kolorze pomarańczowym, zwłaszcza w autach z roku 2020. Jest tu ktoś kto ma x5 40i z 2020 z tym wyposażeniem?

Edytowane przez iKac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iKac napisał(a):

ciekawy jestem czy podświetlenie tych elementów - to X w lewarku zawsze bylo w kolorze pomarańczowym, zwłaszcza w autach z roku 2020. Jest tu ktoś kto ma x5 40i z 2020 z tym wyposażeniem?

W starszych autach po zmianie ze świateł dziennych - jasno (wyświetlane informacje w kolorze białym - head) po przejściu na światła mijania - ciemno (zmiana koloru wyświetlania na bursztynowy - head) może następować zmiana koloru.

Edytowane przez wilk325
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to u mnie jest tak samo, zdjęcia, które wrzuciłem były zarówno w dzień jak i w nocy i widać różnicę. Kolega iKac chyba pytał o to, czy w starszych też był bursztynowy (pomarańcz) po zmierzchu. Ja zakładam, że różnicy nie ma pomiędzy 2020 a 2022/23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie wiedziałem, że w świetle dzienny, ten X świeci na biało, a kiedy się ściemnia to zaczyna na pomarańczowo. Możecie to potwierdzić?

Ja zdjęć nie widzę, coś się zepsuło po nowej migracji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, iKac napisał(a):

w sumie to nie wiedziałem, że w świetle dzienny, ten X świeci na biało, a kiedy się ściemnia to zaczyna na pomarańczowo. Możecie to potwierdzić?

Ja zdjęć nie widzę, coś się zepsuło po nowej migracji.

 

Tak, potwierdzam.

Jeszcze raz załączam dwa zdjęcia, które powinny pokazać różnicę.

1706199866161.jpg

1706199866187.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iKac napisał(a):

Dzięki Kenhor, teraz widzę Twoje zdjęcia.

Czy na pierwszej fotce to taki przygaszony pomarańczowy czy to jest biały kolor?

 

Biały. Może tu lepiej widać.

 

1706199866150.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nasze podświetlenie wnętrza kiedy się aktywuje bo nigdy nie zwróciłem uwagi, kiedy światła się przełączają czy jest jakiś wewnętrzny czujnik światła?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, który czujnik o tym decyduje. Myślałem, że może ten od oświetlenia zewnętrznego (zmiana z dziennego na mijania i odwrotnie), ale dziś rano jak jechałem i było już dość widno, to najpierw był pomarańczowy, a później zmienił się już na biały, ale światła mijania nadal świeciły jeszcze. Chyba jest jakiś wewn., ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 4.02.2024 o 18:27, iKac napisał(a):

podobno za te zmiany kolorów jest odpowiedzialny czujnik nasłonecznienia. Ktos wie gdzie się znajduje i czy to prawda?

 

Prawda...w ciągu dnia jest biały. czujnik zmierzchu za to odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2024 o 18:28, iKac napisał(a):

Tak jak w temacie, czy ktoś ma? jak się sprawdza ?

To prawda że w lecie promienie słoneczne odbijają się od tego i oślepiają kierowcę?

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

 

ja tez mam i mega mi sie to podoba...10000000000000 razy lepsz eniż w nowej wersi z suwakiem. nic nie oślepia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.