Skocz do zawartości

Melbourne Red w Krakowie?


neokrk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widziałem dzisiaj przez ułamek sekundy (chyba M340i/d) w Swoszowicach (Kraków) G20 LCI w kolorze Melbourne Red - mam zamówiony taki kolor i przyznam szczerze że naszyły mnie wątpliwości co do tego koloru - slot do produkcji mam (podobno) na styczeń 2024 więc jest czas na zmianę. Nie wiedziałem tego koloru na żywo poza zdjęciami z netu więc trochę wybór "w ciemno", alternatywą był czarny szafirowy ale trochę mi się już znudził ale jest taką klasyką ...

    Czy ktoś kolegów/koleżanek tutaj na forum ma może G20 LCI w tym kolorze i można by go zobaczyć/obejrzeć na żywo w Krakowie i okolicach? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wehyr napisał(a):

a co jednak się nie podoba ?? wydawał się ładny na fotkach jak Ferarri 😛 

 

tak żebyś wiedział 😛 Niestety mam wrażenie że był/jest (na żywo) jakiś taki bardziej stłumiony/wyblakły i nie robiący takiego wrażenia jak na fotkach ... i to zasiało dużą dozę wątpliwości co do wyboru ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge potwierdzic Melbourne Red na F40, bo druga polowa chciala czerwony, ze na zywo potrzeba naprawde dobrego slonca / swiatla by ten kolor zyl. W przecietny szary dzien to jest taki stlumiony, jakby przybrudzony czerwony. 

A bialy byl za free i nie ma tego "problemu" 😄 Ale nie namawiam nikogo na bialy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
5 godzin temu, karlos91 napisał(a):

Moge potwierdzic Melbourne Red na F40, bo druga polowa chciala czerwony, ze na zywo potrzeba naprawde dobrego slonca / swiatla by ten kolor zyl. W przecietny szary dzien to jest taki stlumiony, jakby przybrudzony czerwony. 

A bialy byl za free i nie ma tego "problemu" 😄 Ale nie namawiam nikogo na bialy. 

biały zawsze ani nie będzie piekny ani szpetny 😛 jest to dobry wybór + czarne dodatki jak dla mnie 🙂 następnym razem w końcu może się pokuszę o kolor ind 🙂 chyba że zmienię markę 😉 oby 😜 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi - ustaliłem że w BMW M Cars maja 3 G20 w Melbourne Red na salonie, więc podjadę sobie i sprawdzę. 

@karlos91 dziękuje, właśnie takie miałem odbiór tego koloru jak widziałem go przez chwilę.

U mnie biały odpada, bo mam środek Oyster więc wrócę do czarnego, bo nic innego mi nie podchodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
8 godzin temu, neokrk napisał(a):

Dziękuje za odpowiedzi - ustaliłem że w BMW M Cars maja 3 G20 w Melbourne Red na salonie, więc podjadę sobie i sprawdzę. 

@karlos91 dziękuje, właśnie takie miałem odbiór tego koloru jak widziałem go przez chwilę.

U mnie biały odpada, bo mam środek Oyster więc wrócę do czarnego, bo nic innego mi nie podchodzi

 

porób fotki jak będziesz oki ? i podrzuć tutaj 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zrobiłem fotek (timing) ale to jest ogłoszenie na podstawie którego namierzyłem że mają samochód z tym kolorem.

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-3-bmw-318i-sedan-g20-nowa-cena-krakow-libertow-ID6FSnde.html

Ze swojej strony dodam że zmieniam kolor i będzie czarny szafir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
9 godzin temu, neokrk napisał(a):

Niestety nie zrobiłem fotek (timing) ale to jest ogłoszenie na podstawie którego namierzyłem że mają samochód z tym kolorem.

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-3-bmw-318i-sedan-g20-nowa-cena-krakow-libertow-ID6FSnde.html

Ze swojej strony dodam że zmieniam kolor i będzie czarny szafir.

jak ten kolor jest jak na pierwszej fotce to rzeczywiście słabiutko 😞 

będzie czarny bandyta 😉 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
11 godzin temu, neokrk napisał(a):

tak, będzie czarny 🙂 Bandyta to nie wiem bo to takie M dla "ubogich" nie to co M3C które jest bandytą ... 😛 

oj tam następne będzie m3comp 😉 
ale m3 robi robotę w tanzanite również 😉 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2023 o 23:40, pawel737 napisał(a):

W Bielsku u Sikory jest Melbourne Red chyba 320i.

Tak wygląda Melbourne Red, moim zdaniem na żywo wygląda bardzo dobrze, ja akurat lubię auta w czerwonym kolorze, a ten odcień jest taki w stylu Ferrari/Alfa Romeo Red, czyli jedyny słuszny. Dodatkowo bardzo dobrze się komponuje z czarnymi dodatkami i najważniejsze, nie widziałem drugiego takiego BMW serii 3 na drodze, a to jest jak najbardziej na plus. Czarnych, niebieskich, szarych i białych trójek jest od groma.

20231014_102141.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2 godziny temu, monkahead napisał(a):

Tak wygląda Melbourne Red, moim zdaniem na żywo wygląda bardzo dobrze, ja akurat lubię auta w czerwonym kolorze, a ten odcień jest taki w stylu Ferrari/Alfa Romeo Red, czyli jedyny słuszny. Dodatkowo bardzo dobrze się komponuje z czarnymi dodatkami i najważniejsze, nie widziałem drugiego takiego BMW serii 3 na drodze, a to jest jak najbardziej na plus. Czarnych, niebieskich, szarych i białych trójek jest od groma.

20231014_102141.jpg

Tu wyglada oki, tabzanite czy portimao tez traci bez slonca niestety.  

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
16 godzin temu, adiki napisał(a):

Sunset orange w cieniu wygląda jak brązowy. W ogóle mam wrażenie że to problem wielu kolorów z konfiguratora że w słońcu wyglądają super a w cieniu ich blask mocno znika. 

Ten kolor to juz w ogole tylko ladny w sloncu.   

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.