Skocz do zawartości

BMW X3 przyciemniane szyby boczne i tylna oraz przód kameleon. Oryginał czy folia?


Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Podobnie jak w g20 mam dylemat bowiem cenię sobie bardzo widoczność przez wszystkie szyby. W listopadzie moje x3 idzie na produkcję, ale zastanawiam się czy dołożyć przyciemniane szyby oryginalnie czy sobie oklejić po dostawie. Jakie przyciemniene procentowe jest w oryginale? Raczej daleko mi od tego, żeby bardzo zaciemnić ten tył no i planuje wideorejestrator BMW na tył i przód.

Macie też zdjęcia oryginału oraz waszych oklejeń. Czy do oklejenia tych szyb fachowcy będą chcieli demontować boczki czy listwy? Jeśli tak to ewentualnie zlecę to dilerowi, żeby niczego nie uszkodzili, o ile nie domówię oryginałów.

Czy ktoś z Was ma oklejoną szybę przednią? Jakie wrażenia? Raczej bym chciał tylko ochrony przed kamykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Do oklejenia nie trzeba  w większości przypadków demontować boczków.

Stopień przyciemnienia, czy kolor folii (czarny, grafitowy, zielony, brązowy, lustrzanka itp.itd) w przypadku folii wybierasz sobie sam.

Wolałbym zdecydowanie oryginalne przyciemniane szyby, niż później oklejane folią, bo co ori, to ori.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. A orientujecie się jaki stopień przyciemnienia mają te oryginały? Kurczę trochę się cykam zgłaszać zmianę:)) Dopiero mi potwierdzili slot na 9 listopada do produkcji więc po 6 miesiacach czekania raczej bym nie chciał wypaść z kolejki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam pytanko po vin S420 to sa szyby chroniace przed słoncem  chodzi mi o auto z USA jak widac na licytacji tam sa tez przednie boczne ciemne tak to jest wszystkie przyciemniaja czy tylko tylnie a przod moze byc folia.....no chyba ze w USA  jest to lalne i fabrycznie takie sa40629874_Image_4.jpg.dfa3021b0d68e1bf431e47a5eae1580b.jpg40629874_Image_2.jpg.d04a0f52490ccb72c6c89e8e5311b867.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, BARTRSL napisał(a):

Witam pytanko po vin S420 to sa szyby chroniace przed słoncem  chodzi mi o auto z USA jak widac na licytacji tam sa tez przednie boczne ciemne tak to jest wszystkie przyciemniaja czy tylko tylnie a przod moze byc folia.....no chyba ze w USA  jest to lalne i fabrycznie takie sa40629874_Image_4.jpg.dfa3021b0d68e1bf431e47a5eae1580b.jpg40629874_Image_2.jpg.d04a0f52490ccb72c6c89e8e5311b867.jpg

W USA fabryka to też, tak jak u nas, tylko tył więc przednie szyby to aftermarket. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mój jak przyjechał z USA wszystkie szyby miał przyciemnione nawet czołową. Z zewnątrz wygłądało jakby nikogo w środku nie było. Tam się chyba nikt tego nie czepia.

Oryginalnie jest tylko przyciemniona tylna szyba i tylne boczne szyby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W texasie niczym się nie przejmują, sprawdzają na przeglądzie czy świecą światła i auto hamuje - bez wchodzenia pod auto. A mają te przeglądy całkiem zlikwidować

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.