Skocz do zawartości

E90 320D WBAVG91000E102287

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wrzucam chyba ostatnia sztukę dzisiaj, którą znalazłem. Po rozmowie z właścicielem dowiedziałem się, że kupił ją trzy miesiące temu i sprzedaje, bo podobno mało mu mocy. Poprzedni właściciel ja kupił na handel, zrobił tam rozrząd i sprzedał. Zapaliła mi się lampka, że tak szybko zmienia właściciela. Wyposażenie wydaje się dobre, stan techniczny podobno dobry. 

Link do ogłoszenia

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-320d-2008-ID6FGFPN.html#gallery-grid

 

 

Screenshot_2023-07-26-14-42-56-11_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2023-07-26-14-42-48-52_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2023-07-26-14-42-42-24_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2023-07-26-14-42-37-24_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2023-07-26-14-42-30-56_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2023-07-26-14-42-21-71_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Ale zjechany środek, nie możliwe, że ma taki przebieg. Generalnie to trochę ulepy Cię przyciągają

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, nomad66 napisał(a):

Ale zjechany środek, nie możliwe, że ma taki przebieg. Generalnie to trochę ulepy Cię przyciągają

No w sumie moje E46 po czasie też się okazało ulepem więc coś w tym musi być 😅 Ale teraz staram się bardziej z chłodną głową podejść do tematu. W sumie w tej cenie ciężko będzie znaleźć coś w miarę dobrego chyba..

 

No nic ten egzemplarz sobie odpuszczam bo i tak mi coś nie pasowało po rozmowie z właścicielem. Dzięki panowie.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Kruk napisał(a):

Szósty właściciel auta w kraju, obecny posiada je od marca tego roku.

 

Screenshot 2023-07-26 at 15-30-19 Historia pojazdu - Bezpłatny raport z państwowej bazy danych CEP.pngna jakiej stronie można znaleźć takie info?

 

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Kolego, gdzie Ty masz oczy. Przecież to auto okrutnie jest zmęczone życiem. Plus ilość właścicieli. Masakra!

Edytowane przez bart 328

Benzyna zamiast krwi...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Mnie też zastanawia co kieruje sprzedawcom, który wstawia trzy zdjęcia obleśnego wnętrza i zero normalnych zdjęć jak się prezentuje na zewnątrz.

Edytowane przez 0okm

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, bart 328 napisał(a):

Kolego, gdzie Ty masz oczy. Przecież to auto okrutnie jest zmęczone życiem. Plus ilość właścicieli. Masakra!

Już sobie je odpuściłem, a o ilości właścicieli nie wiedziałem 😉

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.