Skocz do zawartości

Dlaczego fani BMW przesiadają się na Porsche


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno się nie zgodzić.

Z politowaniem czytam o kupowaniu auta pod kocyk i zarabianiu na tym. Lepiej mieć mniej fajnych zabawek i korzystać, niż mieć dużo i nie mieć czasu na ich wykorzystanie.

Żaden ze mnie kolekcjoner, ale też miałem już dość prostowników, opon, przeglądów, akumulatorów, robota dla roboty.

Mniej znaczy lepiej👍

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 3.09.2023 o 23:19, Slawomir napisał(a):

Bardzo ciekawy wywiad dwóch miłośników BMW. Oczywiście koniec końców, jak to każdy miłośnik BMW, skończyli na Porsche XD No i jednak szkoda kasy na nowe BMW...

No i warto dodac ze obaj jezdza tez elektrykami i je sobie chwala ^^

I ze nie tesknia za warkotem silnika benzynowego na codzien. I ze ich w praktyce nie serwisuja 😆

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć Panowie (i Panie?…)

 

Przyznam, że przeczytałem ten wątek wiedziony bardziej złośliwością i zainteresowaniem kibica obserwującego zmagania paraolimpijczyków, niż czystością i dobrocią serca. Przyznaję, moje intencje były nieszczególnie szlachetne. Ale, cóż dowiedziałem się tego i owego, i w ogólnym rozrachunku, fajnie się to czyta

 

Mam taką refleksję, że w obecnym kształcie ten wątek wydaje się skazany na błądzenie i próbę udowodnienia wyższości jednych świąt nad drugimi. Dlatego przedstawię taką (w zamiarze konstruktywną) propozycję: usystematyzujcie trochę tor dyskusji oraz jej wątki bo zrobił się bigos. Mieszają się bardzo liczne aspekty porównania i trudno się zorientować, czy mowa o tradycji Motorsportu, konsekwentnym dążeniu do oferowania stale (i obiektywnie coraz) lepszych samochodów, czy zejściu na psy w kwestii designu (i zabieganiu o portfel ruskich i chińskich dresów). Pogadajcie / -my o wszystkim, ale w lepszej strukturze, która być może pomoże usystematyzować argumenty i ułatwi porównanie. Inaczej każdy zostanie w swoim przekonaniu

 

Mnie niestety nie stać ani na „prawdziwe M”, ani tym bardziej na jakiekolwiek Porsche (a o wymienianych w tym wątku bardziej egzotycznych autach to już w ogóle nie śmiem wspominać). Natomiast z zainteresowaniem śledzę Wasze rozważania i naprawdę fajnie byłoby poczytać o rzeczowych porównaniach tego co lepsze u jednych, co u drugich i może czasem jakąś przychylną opinię o BMW zobaczyć. To mógłbym dzięki temu w tym moim tkwieniu przy BMW trochę humor sobie poprawić i przy okazji czegoś mądrego/ciekawego o Porsche się dowiedzieć 

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.