Skocz do zawartości

Lampy przód.


dany1107

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jeśli był już podobny temat to przepraszam i ewentualnie prosił bym o link. Mam pytanie odnośnie lamp przednich do bmw e90 z 2007r. Otóż w moim aucie jest zmieniony przód na polift (zrobił to poprzedni właściciel), chciał bym kupić nowe lampy teraz bo te na aucie są w złym stanie. Problem polega na tym że nie wiem jakie kupić, czy pre - lci czy lci? Mam teraz lampy lci z ringami, czy lampy po lift i przed lift czymś się różnią"np mocowania, kostka)?. Z góry dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiesz co masz założone, to najbezpieczniej poszukać gdzieś na lampie nr bmw i po numerze części dobierać.

Szukaj nr typu 63 11 7 182 517

Jeżeli była jakaś kombinacja z kodowaniem czy kabelkami to jest to najbezpieczniejsza opcja.

Były różne te lampy, więcej nie pomogę, bo aż takim znawcą nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz polifta, zakladasz lampy od polifta. Fizycznie zewnetrznie sa takie same. Srodki lamp sa inne.

I o to mi chodziło, dziękuję serdecznie, byłem ciekaw czy mocowania jak i kształt są takie same. Mam 2007 rocznik, ale cały przód zmieniony na lci. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.


Jeśli to zły temat to bardzo przepraszam ale pozwoliłem sobie się podłączyć.


Mam pytanie o dopasowanie lamp przednich.

Mam BMW E90 2005


Obecie mam lapy xenony Angel Eyes takie

330800277_520740143517356_3461121623949583014_n.jpg


Niestety miałem małą stłuczkę i stłukłem lampy. Czy mogę je wymienić 1:1 na te lampy?


lampy.webp


Czy można je przełozyć, i czy będą działać od razu po podłączeniu czy trzeba będzie się coś gimnastykować?


Pytam dlatego, że wyglądają praktycznie tak samo ale klosze i ringi jednak inne. Tanio nie jest wiec chciałbym kupić coś co założę a nie schowam do szafy.


Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.


Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak był zmieniany, teraz też będzie, pytanie było czy te lapmy będą pasować? Czy naprawdę nie można poprosić o pomoc i uniknąć uszczypliwości? Rozumiem, że dla specjalisów z tego forum to może być pytanie dla laików ale nie każdy jest takim fascynatem. Proszę o pomoc czy to coś złego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak był zmieniany, teraz też będzie, pytanie było czy te lapmy będą pasować? Czy naprawdę nie można poprosić o pomoc i uniknąć uszczypliwości? Rozumiem, że dla specjalisów z tego forum to może być pytanie dla laików ale nie każdy jest takim fascynatem. Proszę o pomoc czy to coś złego?

 

Napisz na Facebooku na grupie bmw e90/91/92/93, tam szybciej uzyskasz odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.