Skocz do zawartości

X5 LCI 2023


DanielKZ

Rekomendowane odpowiedzi


zamówienie 17 marca, termin produkcji 2 tydzień czerwca (status 111 lub 112 już nie pamiętam)

 

jaka wersja?

 

40i w sport pakiecie

 

dzieki.


a od momentu złożenia zamówienia jak dlugo czekałeś na termin produkcji?


ja zamówiłem ok 14.04 ale 50e i jeszcze nie nie mam terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dzieki.


a od momentu złożenia zamówienia jak dlugo czekałeś na termin produkcji?


ja zamówiłem ok 14.04 ale 50e i jeszcze nie nie mam terminu.

 

nie wiem kiedy dokładnie wskoczył na ten status ale napisałem maila do dilera 12.04 i wtedy dostałem taką informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u mnie mały update - zamówienie 17 marca i w zeszłym tygodniu dzwonił dealer, że auto ma już VIN, czyli się produkuje (3 tygodnie wcześniej niż miało się produkować). X5 LCI 40i (z pneumatyką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, bartekbb said:

7 miejsc? nie ma takiej opcji w konfiguracji... przynajmniej nie na PL.

 

jak ja zamawiałem to na pewno była, co więcej dealer twierdził, że to jedyna opcja gdzie jest gwarancja, że wyprodukuje się z pneumatyką (ja wziąłem bez i produkuje się z pneumatyką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, evol said:

jak ja zamawiałem to na pewno była, co więcej dealer twierdził, że to jedyna opcja gdzie jest gwarancja, że wyprodukuje się z pneumatyką (ja wziąłem bez i produkuje się z pneumatyką)

 

lol a co to za kocopoły? 😄

ze niby klient zamówił z pneumatyką ale mu się może nie wyprodukować z nia bo nie ma 7 siedzeń? 😄

 

możesz wrzucić konfigurację? coś mi się nie chce wierzyć w te 7 miejsc. Tzn jestem na 100% przekonany, że nie ma takiej wersji. 

Edytowane przez bartekbb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, bartekbb said:

 

lol a co to za kocopoły? 😄

ze niby klient zamówił z pneumatyką ale mu się może nie wyprodukować z nia bo nie ma 7 siedzeń? 😄

 

możesz wrzucić konfigurację? coś mi się nie chce wierzyć w te 7 miejsc. Tzn jestem na 100% przekonany, że nie ma takiej wersji. 

ja mam 5 miejsc, pewnie kolega wyżej może wrzucić swój konfig

EDIT: ale przecież nawet teraz w konfiguratorze jest nadal 3 rząd foteli jako opcja

Edytowane przez evol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, evol said:

ja mam 5 miejsc, pewnie kolega wyżej może wrzucić swój konfig

EDIT: ale przecież nawet teraz w konfiguratorze jest nadal 3 rząd foteli jako opcja

o kurde rzeczywiście jest. A nie było - na wszelkich prezentacjach mowiono ze nie bedzie tej opcji (bo zmniejszałoby to zainteresowanie X7).

Mój błąd. 

EDIT: ano tak - opcja niedostepna w 50e, stąd moje zaskoczenie. 

Edytowane przez bartekbb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, 

Też czekam na G05 LCI 40i, zamówienie złożone w połowie marca.. w umowie termin odbioru 31.07, a dziś dostałem informację od dealera, ze 22'' felgi są na restrykcji i auto na pewno nie wyprodukuje sie w lipcu. Zatem realny odbiór pewnie w październiku.. a wstepnie produkcja miała nastąpić w maju / czerwcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
6 minutes ago, nicnasile said:

Cześć wszystkim, 

Też czekam na G05 LCI 40i, zamówienie złożone w połowie marca.. w umowie termin odbioru 31.07, a dziś dostałem informację od dealera, ze 22'' felgi są na restrykcji i auto na pewno nie wyprodukuje sie w lipcu. Zatem realny odbiór pewnie w październiku.. a wstepnie produkcja miała nastąpić w maju / czerwcu. 

Nasze M60i wyprodukowało się na koniec maja. Felgi 22", skrętna oś, pneumatyka więc rzeczy, które tu opisywano jako restrykcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sztuki x5 stoją w Białymstoku ale nie wiem czy dla klienta czy do salonu.

Na te felgi już była restrykcja ale ją zniesiono chwilowo i wskoczyliśmy do produkcji dzięki temu ze swoimi autami. Ponoć tych restrykcji jest teraz jeszcze więcej także lipa, auta w h drogie i nie ma wyposażenia. Masakra

Edytowane przez mariuszcom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pofatygowałem sie dzisiaj do salonu ocenic ten lifting na żywo. Muszę przyznać że wygląda to bardzo dobrze i o dziwo to nowe wnetrze odbieram rowniez bardzo pozytywnie. Wsiadajac do mojego samochodu czulem sie jak w starym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Michael1916 said:

Pofatygowałem sie dzisiaj do salonu ocenic ten lifting na żywo. Muszę przyznać że wygląda to bardzo dobrze i o dziwo to nowe wnetrze odbieram rowniez bardzo pozytywnie. Wsiadajac do mojego samochodu czulem sie jak w starym modelu.

generalnie wnętrze w tych nowych bmw na zdjęciach wygląda znacznie gorzej niż na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, bartekbb said:

generalnie wnętrze w tych nowych bmw na zdjęciach wygląda znacznie gorzej niż na żywo. 

o, nie wiedziałem, że już jest w salonach. Macie info, że już powinien być w każdym? pytam konkretnie pod kątem inchape warszawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Michelsz said:

o, nie wiedziałem, że już jest w salonach. Macie info, że już powinien być w każdym? pytam konkretnie pod kątem inchape warszawa 🙂

z tego co wiem pierwsze już dojechały do salonów w PL  ale czy konkretnie do inchape warszawa to nie wiem, najlepiej zadzwonić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.