Skocz do zawartości

Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już jestem do przodu, dziękuję :) W swojej e90 posiadam halogeny, czy jest możliwość przełożenia ich/kupienia innych pasujących do pakietu performance? Nie chciałbym tracić atutu tych świateł...

 

Edit.

Czy halogeny ze stockowego zderzaka pasują do zderzaka m-pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem zderzak m pakiet lci przód, tylko jak się okazuje ma on miejsca na czujniki parkowania, a ja takich nie posiadam, czy istnieją jakieś zaślepki/atrapy czujników parkowania?? Jak tak to pod jaką nazwą to szukać? Siedzę dziś cały dzień i nie mogę nic znaleźć a potrzeba mi to jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Koledzy, kupiłem kompletny zderzak przód m-pakiet pre-lci do e90, tyle że ma on pełne te mocowania halogenów a ja mam w swoim tunele z chłodzeniem na tarcze. Czy da radę przerobić jakoś te mocowania, na przykład skracając je czy konieczny jest zakup nowych krótszych? Poratowałby ktoś numerem tych krótszych mocowań halogenów pod tunele?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam parę pomysłów na swoją czarną Bawarkę e91 pre lci i dziś przypadkiem wgłębiłem się w temat zewnętrznego m-pakietu. Przyznam szczerze, że przedni zderzak jakoś nie jest w moim guście, mam wrażenie jakby był ociężały :D

Bardziej odpowiada mi taki visual:

https://www.google.pl/search?q=bmw+e91+m+pakiet+tylko+do+tylu&client=safari&rls=en&biw=1440&bih=769&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi8x8HLrvTQAhVEWBQKHWXIBMsQ_AUIBigB#tbm=isch&q=bmw+e91+black+grill&imgrc=bMTVWcG0Y0UabM%3A

 

Jednak tylnym zderzakiem jestem wręcz zauroczony zwłaszcza w połączeniu z czarnym dyfuzorem.

 

Moje pytanie brzmi, co sądzicie o częściowym m-pakiecie (zmianie tylko tylnego zderzaka)??

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem się z taką odpowiedzią, spotkaliście się już w ogóle z czymś takim??

 

Tył interesuje mnie w takim wyglądzie:

https://www.google.pl/search?q=bmw+e91+mpakiet+tylko+na+tyl&client=safari&rls=en&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjU84-01fTQAhWJtRQKHUwODfoQ_AUICCgB&biw=1440&bih=769#tbm=isch&q=bmw+e91+mpakiet+&imgrc=ug82VXmX8SEF7M%3A

 

Co do końcówki wydechu, mam taką jak na zdjęciu i podwójna rura nie przypadłą mi jakoś do gustu, co innego dwa wydechy po przeciwległych stronach, ale to już większy koszt :)

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.