Skocz do zawartości

Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy czy warto kupić zderzak z urwanymi 2 mocowaniami- tymi wąskimi w tylnej części? Zderzak pozatym jest idealny. Szukam cały czas zderzaka na tył ale straszna lipa jest;( Może warto pójść w coś takiego: http://allegro.pl/bmw-3-e90-sedan-04-zderzak-m-pakiet-tyl-kpl-pdc-i5583772660.html

Sam już nie wiem... zależy mi na całych zaczepach i braku naprawy bo i tak będzie do malowania więc to dla mnie nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje kolego-dzięki za ostudzenie;-) Też właśnie nie chcę kupować z urwanymi zaczepami a wszystkie miejsca które obdzwoniłem albo mają urwane zaczepy albo sprzedający robi tajemnicę i nie chce wysłać paczki z możliwością obejrzenia zawartości....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest kwestia tajemnicy czy złej woli , niby dla kupującego super ale weź pod uwagę że jakiś kretyn powie nie odbieram bo myślałem że nie trzeba malować i chyba kolor mi się pomylił.... sprzedający dostaje wraki towaru bo jak go otworzą to potem źle spakowany wala się po magazynie pocztowym i na koniec płaci za paczkę więc też bym nie wysłał na jego miejscu , poproś o zdjęcie mms zaczepów i zamawiaj

 

ps. pytaj czy oryginał bo możesz trafić podróbkę która nie zbyt dobrze pasuje do błotników, naklejkę ma oryg. od wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Koledzy wszystko udało mi sie skompletować:) pytanie do Was:kupować nadkola do M pakietu? Jak duża jest szpara jeśli zostawię obecne? Pytanie 2 czy wzmocnienie czołowe zostaje moje? Ktoś mi powiedział ze bez zmiany wzmocnienia nie założę zderzaka…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje koledzy. Najchętniej kupiłbym te nadkola ,ale na chwile obecna nie ma fajnej oferty na używane a w ASO 210zl sztuka…z 2 strony jak założę zderzak to zobaczę jak to wyglada. Nadkole zawsze mogę wymienić:) dysze spryskiwaczy sa te same? Z tego co wiem muszę tylko zaślepki zmienić tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Troszkę się pogubiłem w temacie głównie rozmawiacie o LCI i dołożeniu Mpaka. Proszę podpowiedźcie jak sprawa się ma ze zderzakiem LCI Mpak do pre Lci bez Mpaku. Mam już maskę Lci,zderzak mpak lci. Co będzie jeszcze potrzebne, kostki halogenów, adapter, coś jeszcze? Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy zderzak m pakiet przedliftowy a zderzak m pakiet poliftowy to jest to samo? Czy grill (nerki) są takie same w m pakiecie poliftowym jak w zderzaku zwykłym poliftowym? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy zderzak m pakiet przedliftowy a zderzak m pakiet poliftowy to jest to samo?

 

Nie, przednie zderzaki różnią się grillem i dolnymi wyżłobieniami. Tylne różnią się dyfuzorem.

 

Czy grill (nerki) są takie same w m pakiecie poliftowym jak w zderzaku zwykłym poliftowym? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

 

Nie, grill M-pakietowy ma rownież srebrny środek nerki, zwykły ma tylko ramkę srebrną. Natomiast jeśli chodzi o kształt to nie różnią się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.