Skocz do zawartości

[e34]co sądzicie o tych lampach(tył)


PrzemekB

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, chce kupic jakieś ładne lampki na tył.Myślalem o tych zwykłych z białym kierunkiem...:norty:

http://www.allegro.pl/item135243399_lampa_tylnia_zew_bmw_5_e34_sdn_nowa.html

podobały mi sie bardziej niż te "clear look"...

http://www.allegro.pl/item135782752_bmw_5_e34_1988_1995_super_clear_red_.html

te cleary wydawały mi sie za bardzo "choinkowe" ...:nienie:

jednak wpadłem na złoty środek, bowiem znalazłem to :cool2:

http://www.allegro.pl/item135754911_lampy_tylne_nowe_bmw_e34_clear_red_white_od_s_s_.html

Mi sie bardzo podobają,ale wolałbym jeszcze zobaczyc je na autku.Jak sie prezentuja juz zamontowane.Jesli ktos ma albo widział te zdjecia dawajcie info albo wklejajcie fotki.:modlitwa:

 

P.S Co o nich sądzicie??

 

Pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chcialem kupic takie lampy- tylko ze do E36 - umowilem sie z gosciem z allegro na miescie i mialem mozliwosc przymierzenia :)

Wyglad jest OK wykonanie juz mniej OK (pachnie chińszczyzną), ale nie wiem czy zauwazyłeś i jaki masz stosunek do przepisów ruchu drogowego , ele te lampy nie maja odblasków wbudowanych w szkła, a zeby mieć atest i zeby móc sprzedawać je u nas producent wpadł na wspaniały pomysł i dorzuca do takich lamp dwa okragłe odblaski rodem ze sklepu rowerowego z tasma dwustronna od spodu :) (tak przynajmniej bylo w tych od E36)

Mnie ani te okrągłe odblaski ani ich brak w szkle - jak w oryginale - do gustu nie przypadly wiec lamp tych nie kupiłem, i nie kierowałem sie juz tylko wyglądem ale i tym ze niestety jakis mniej tępy policjant moze mi zabrać dowód za fajnie wyglądajace ale nie spełniające przepisów lampy :nienie:

 

A tak wogóle to niewiem czy tem post powinien być w tym dziale :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka spoko dwójka nie bardzo - źle wygląda na samochodzie trójka najlepsza, nieźle odmładza furę :cool2: tak wyglądają już zamontowane http://moto.allegro.pl/item137001043_bmw_e_34_igla_1992_r_najtaniej_na_allegro_9_449.html MALINA ! :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowane nr.2 , firmy In-Pro i wyglądają świetnie ale może ma jakieś znaczenie to że auto ma kolor czerwony , jestem z nich bardzo zadowolony a beta wygląda z nimi młodziej :cool2: Ale zdecydowanie nie polecam bo jestem indywidualistą i im mniej ich na drodze tym lepiej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie ma tego złego co by mi dobrze nie wyszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie może wiecej jakis fotek tych clearów nr.3? bo sam nie wiem co o nich myslec narazie :/ a co do przepisow to kazde autko musi miec z tylu odblask ?? :| nawet o tym nie slyszalem :P

 

w sumei narazie przoduja u mnie te standardowe z bialym kierunkiem :)

 

malo tego, musi byc on na odpowiedniej wysokosci. Dlatego auta typu focus maja osobne odblaski w zderzakach, bo na lampach bylyby juz za wysoko.

 

Nie wiedziales, ze auta maja odblaski - zwroc uwage, ze w nocy widac z daleka kazde zaparkowane auto zanim jeszcze wlasciwy snop swiatla je oswietli. Podobnie zreszta jest ze znakami drogowymi

pozdrawiam

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nr1, ale... Tylko Hella dobrze wygląda, przerabiałem ten temat u siebie, i duuuużo się naszukałem, kupiłem używane, bo te z firmy np DEPO bodajże nie spełniły moich oczekiwań co do dokładności...

Moim zdaniem jakikolwiek tuning e34 należy mocno rozważyć, bo można łatwo zrobić wieśtuning, bez obrazy nikogo... a lampy 2 mają coś z fiata albea... :lol:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jakikolwiek tuning e34 należy mocno rozważyć, bo można łatwo zrobić wieśtuning, bez obrazy nikogo... a lampy 2 mają coś z fiata albea... :lol:

Pozdrawiam!

Polecam zobaczyć jak wyglądają lampy w e-46 i jak mają rozłożone punkty świetlne , nr2 to dokładne tak samo wyglądające lampy :cool2: Bez obrazy fanów Fiata Albea którzy chcieli by miec lampy jak BMW :mrgreen:

http://img170.imageshack.us/img170/72/800pxbmw3yn7.jpg

Nie mam zamiaru robić e46 z e34 ale nikt mi nie powie że te lampy nie są w stylu BMW :mrgreen:

Nie ma tego złego co by mi dobrze nie wyszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem w Rzeszowie lampy nr 2 . Auto z nimi wyglądało świetnie. Zwykle jest zaparkowane na ulicy Rejtana. NIe wiem jak jakośc ale wygląd na 5, zdecydowanie nadaje autu ładnego nowszego wyglądu, i są bardzo stylowe i eleganckie w stosynku do tych wiejskich typu lexus. wiadomo orginał to orginał ale telepiej wyglądają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam propozycje zebys zrobil fotki przed kupnem na starych lampach i na nowych..kazdy bedzie mogl zauwazyc amiane a kto wie moze nie ty jeden myslisz nad zmiana.. :cool2:

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w E36 lampy w podobmym stylu i mysle ze wyglądają bardzo fajnie:

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img522.imageshack.us/img522/4200/dsc00416cg8.jpg

 

Tylko wywalilem te pomaranczowe żarówki z kierunków i wstawilem chromowane które swiecą na pomaranczowo a jak nie swieca to nie dają takiej pomaranczowej poswiaty i sa prawie niewidoczne. Wstawie jeszcze zdjęcie z tymi żerówkami ale nie dzisiaj.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.