Skocz do zawartości

płyn chłodniczy


PAVKO

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie oczekiwania na naprawę rurki, pan opiekun oznajmił mi, że jest już założona ale ukazała się druga pod spodem, również pogryziona ( prawdopodobnie kuna) :mad2: . Wróciłem do domu autem zastępczym i jutro jak dotrze część do serwisu odbiorę swoje auto. Jak pech to pech i kilka tysi poleci z kieszeni :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zglosilem naprawę z AC jednak jest problem bo auto już naprawione a PZU chce zobaczyć uszkodzony samochód a nie naprawiony. Serwis posiada uszkodzone rurki jednak zatrzymał mi auto i wyda dopiero po decyzji ubezpieczalni. Kiedy,nie wiadomo, może jutro może za dwa tygodnie -paranoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zglosilem naprawę z AC jednak jest problem bo auto już naprawione a PZU chce zobaczyć uszkodzony samochód a nie naprawiony. Serwis posiada uszkodzone rurki jednak zatrzymał mi auto i wyda dopiero po decyzji ubezpieczalni. Kiedy,nie wiadomo, może jutro może za dwa tygodnie -paranoja

 

To na przyszłość wybieraj takie ASO, które należy do sieci naprawczej PZU - wtedy oględziny robi pracownik ASO i naprawa bez zbędnej zwłoki.

http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi dziś przyszedł, będę montował. Czy nie przyczepią się na przeglądach??

Wczoraj odebrałem swoje auto z ASO Lublin ,zapłaciłem za fakturę i będę się buajał z ubezpieczalnią na własną rękę ( pewnie nic z tego nie wyjdzie). Podejście serwisu-pełna olewka, postaram się tam nie bywać albo bywać jak najrzadziej. PZU- zero maila,telefonu w mojej sprawie. Samochód stałby na parkingu serwisu może i dwa tygodnie bo nikomu się nie spieszy :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.