Skocz do zawartości

M3 xdrive dally car


matig31

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona przez kilka lat jeździła M2, potem M2C na co dzień. Cały rok. Dwoje dzieci - foteliki. Zawszę mówiła że to najlepsze auto dla matki. Ja też przez kilka lat jeździłem poprzednią M3. Jak ktoś lubi to mu nic nie przeszkadza. Dzisiejsza M3 xD w codziennym użytkowaniu niczym się nie rożni od innych aut. Jeździłem ją przez tydzień. Spalanie niczym się nie różniło od mojej roboczej M340, to samo z komfortem itd. Jak jeździsz spokojnie niczym się to auto nie rożni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie se jaj takimi pytaniami xD M3 / M2 na daily? Wstrząs mózgu lub parkinson po 2 latach jazdy xD Przecież to jest taczka totalna. To auto nie resoruje. To jest auto bardziej na tor niż na daily. Ale owszem, tirem też się da dojechać do sklepu :D Pomijam już 'łatwe' wsiadanie i wysiadanie do tych sportowych foteli xD Pierdyn dobrze podsumował, słuchać:




Dalyko mu do dally ;D

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie se jaj takimi pytaniami xD M3 / M2 na daily? Wstrząs mózgu lub parkinson po 2 latach jazdy xD Przecież to jest taczka totalna. To auto nie resoruje. To jest auto bardziej na tor niż na daily. Ale owszem, tirem też się da dojechać do sklepu :D Pomijam już 'łatwe' wsiadanie i wysiadanie do tych sportowych foteli xD Pierdyn dobrze podsumował, słuchać:




Dalyko mu do dally ;D

 

Dla ciebie taczka dla innego przyjemna jazda. Moja kobieta tak jeździ od kilku lat. Cały rok zima, lato, wiosna, jesień. Jak dzieciaki były mniejsze to dwa foteliki były wpięte. Jak sprzedawałem M2 to spytałem się może kupisz sobie jakiego SUV. Odpowiedz była stanowcza kupuje M2C. M2 zrobiła ponad 130 tys km. Jazda po Warszawie ale też robiła co kilka dni trasę Warszawa - Katowice - Poznań. A wiadomo jak wygląda Warszawa - Katowice przez ostatnie lata. Przez jakiś czas to było jedyne nasze auto. Narty w Alpach też dawało radę. A jest akurat maniakiem nart więc nie był to pojedynczy wyjazd.

Jak ci się podoba to kupuj i nie pytaj się innych. Inaczej wszyscy by jeździli nudnymi suv czy kombi. Szkoda życia na nudne auta


Jak kupowałem Gulie QV też miała urywać jaja, i nie nadawać się do codziennej jazdy. Naoglądałem się rożnego rodzaju testów. Dzisiaj bardzo często tym autem jędze na co dzień. I cieszę się z jazdy, A tu nie ma xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Przecież szkoda tym jeździć w zimę w całym tym syfie z solą i przebieg nabijać jako daily. Po co masz stać w korku czymś co ma 300, 400 czy 500 KM, jak 120 KM tak samo stoi w korku.

Codziennie użyjesz 5% potencjału tego auta. Bezsens totalny. Uprawiaj tym nightdrive w lato lub jako auto weekendowe, ale twoja kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież szkoda tym jeździć w zimę w całym tym syfie z solą i przebieg nabijać jako daily. Po co masz stać w korku czymś co ma 300, 400 czy 500 KM, jak 120 KM tak samo stoi w korku.

Codziennie użyjesz 5% potencjału tego auta. Bezsens totalny. Uprawiaj tym nightdrive w lato lub jako auto weekendowe, ale twoja kasa.

 

Proponuje rower - sam często jeżdżę latem jednośladem - motocyklem. Wszystko inne jest bez sensu po mieście. Szczególnie przy dzisiejszych cenach paliwa. Rower, jednoślad, ewentualnie transport zbiorowy. Jak i tak stoisz w korkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla ciebie taczka dla innego przyjemna jazda. Moja kobieta tak jeździ od kilku lat. Cały rok zima, lato, wiosna, jesień. J

 


egzakli :cool2:

przez cztery lata jeździłem jako daily audi s5 -zrobiłem prawie 100 k km, wyjazdy w góry, wyjazdy z rowerami (3 szt), wyjazdy z rodziną (2+1).. świetne auto :cool2:

gdyby teraz takie wychodziło w BEV to już bym czekał za odbiorem z fabryki.

z bmw > r1150r rockster > k1200r beaster > f30 328 sport > g30 520xd

RIP - audi S5 460PS - stolen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo wygodniejsze jako daily niż się spodziewałem. Pertyn jest akurat starym dziadem, więc tam tylko pneumatyka wchodzi w grę :lol:. Fakt, na kocich łbach trzęsie, ale normalnie da się użytkować. Jak chcesz jechać powoli go się toczy, jak chcesz przycisnąć to idzie. A, i większość motoryzacyjnych youtuberów potwierdza, że na daily to spoko auto jak ktoś ma taki kaprys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo wygodniejsze jako daily niż się spodziewałem. Pertyn jest akurat starym dziadem, więc tam tylko pneumatyka wchodzi w grę :lol:. Fakt, na kocich łbach trzęsie, ale normalnie da się użytkować. Jak chcesz jechać powoli go się toczy, jak chcesz przycisnąć to idzie. A, i większość motoryzacyjnych youtuberów potwierdza, że na daily to spoko auto jak ktoś ma taki kaprys.

Ale i tak jest zgoda, co do faktu, iż m340i to lepsze daily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo wygodniejsze jako daily niż się spodziewałem. Pertyn jest akurat starym dziadem, więc tam tylko pneumatyka wchodzi w grę :lol:. Fakt, na kocich łbach trzęsie, ale normalnie da się użytkować. Jak chcesz jechać powoli go się toczy, jak chcesz przycisnąć to idzie. A, i większość motoryzacyjnych youtuberów potwierdza, że na daily to spoko auto jak ktoś ma taki kaprys.

Ale i tak jest zgoda, co do faktu, iż m340i to lepsze daily

 

Chyba lepsze dla kogoś kto nie ma żeby dorzucić do m3…

Zazwyczaj takie m3 nie jest jedynym autem w rodzinie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj takie m3 nie jest jedynym autem w rodzinie…

 

Czyli żeby M3 było dobrym daily... nie może być daily. Wszystko jasne!

 

Chyba lepsze dla kogoś kto nie ma żeby dorzucić do m3…

 

I wjechał argument ostateczny: nie stać cię więc narzekasz

Idąc tym tokiem rozumowania im droższy samochód tym lepsze daily.


Wiesz, może kiedy dotrze do Ciebie, że różne samochody mają różne zastosowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepsze dla kogoś kto nie ma żeby dorzucić do m3…

 

I wjechał argument ostateczny: nie stać cię więc narzekasz

Idąc tym tokiem rozumowania im droższy samochód tym lepsze daily.


Wiesz, może kiedy dotrze do Ciebie, że różne samochody mają różne zastosowania

 

ja raczej widzę to tak - m340 spoko auto, ale m3 ma wszystkiego więcej, więcej mocy, większe heble itp itd

jak staniesz na światłach z audi rs lub jakimś innym gtr to jednak zabraknie ci sekund kilka w takim 340i...

to jest wg mnie ta różnica...

z bmw > r1150r rockster > k1200r beaster > f30 328 sport > g30 520xd

RIP - audi S5 460PS - stolen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak staniesz na światłach z audi rs lub jakimś innym gtr to jednak zabraknie ci sekund kilka w takim 340i...

to jest wg mnie ta różnica...

 

Różnica jest oczywiście - pytanie po co ktoś kupuje samochód. Żeby ścigać się spod świateł z RSami? To coś chyba z głową nie tak wtedy. Żeby od święta wyskoczyć na tor i mieć fun - spoko, czemu nie zrobić tego w daily.

Zawsze będzie gdzieś kompromis, dla każdego gdzie indziej.


A z tym, że wątek jest słaby zgadzam się w pełni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak staniesz na światłach z audi rs lub jakimś innym gtr to jednak zabraknie ci sekund kilka w takim 340i...

to jest wg mnie ta różnica...

 

Różnica jest oczywiście - pytanie po co ktoś kupuje samochód. Żeby ścigać się spod świateł z RSami? To coś chyba z głową nie tak wtedy. Żeby od święta wyskoczyć na tor i mieć fun - spoko, czemu nie zrobić tego w daily.

Zawsze będzie gdzieś kompromis, dla każdego gdzie indziej.


A z tym, że wątek jest słaby zgadzam się w pełni :wink:

 


No właśnie, dla jednego daily to felga max 16 bo będzie twardo a dla innego 19 jest spoko….

Więc takie pier… o szopenie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.