Skocz do zawartości

urwana linka od maski


jakubowskij

Rekomendowane odpowiedzi

tzn. u mnie był tak że jak maska się otworzyła to poźniej aby wyjąć ten mechanizm trzeba było odkręcić plastikową nakładke przy chłodnicy o poźniej te pudełko z mechanizmem trzymało się na 3 ampule-odkręciłem te 3 sruby i mechanizm był wejety i mogłem przy nim grzebać....w sumie mechanizm to pikuś... gorzej że połamałem w środku samochodu w nerwach rączke od otwierania maski- ale niby kropelka trzyma pozatym jest w środek wkręcona śruba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. w sklepie z klejami spotkałem gościa który zajmuje się klejeniem plastików itp. o powiedział że tak na serio te wszystkie wynalazki to do niczego się nie nadają... Najlepsza metoda to : odtłuszczenie plastiku,zrobienie tam 2 małych otworków, włożenie cienkiego druty i zalanie poxipolem (szarym ) a na dodatek dać jeszcze poxipol lub kropelke pomiędzy pękniętym plastikiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolega pan.boczek napisal

czekamy na opis.i u mnie cos kuleje zamek maski.

co prawda mam na razie problem z zamykaniem, ale nigdy nie wiadomo co sie jeszcze wydarzy.

u mnie zamki zistaja w takiej pozycju, ze maska sie nie zatrzaskuje.

przed zamknieciem musze zawsze pogrzebac srubokretem przy lince.

wyglada na to, ze linka po pociagnieciu nie wraca do poprzedniego polozenia.

wtedy zamki caly czas pozostaja otwarte i nie moze dojsc do zatrzasniecia.

tak jakby linka za ciasno chodzila albo jakby poszla tam jakas sprezyna,

ktora jest odpowiedzialna za powrot linki.

 

kurcze mnie też trapi ten problem, i za bardzo nie wiem jak się do niego zabrać.

Po otwarciu maski zatrzaski zamkow posostają w pozycji otwartej.

Niem mam pojęcia czy przychodzi tam jakaś sprężyna odbijaąca czy może to kwestia czegoś innego.

Może szanowni koledzy mają jakieś rady

 

pozdrawiam

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem jak Ci pomóc.Miałem to samo.Kombinowałem z maską i mi sie zatrzasneła.Wziąłem lewarek,wszedłem pod samochód i śrubokrętem wycisnąłem zatrzaski(te srpężyny)>Mam e-36 M50.Zajeło mi to ze 30 sekund,musze jednak zauważyć że niemam osłony pod silnikiem(ale to raczej nie problem,po prostu trzeba ją odkręc.Na początku też byłem przerażony:)ale potem wpadłem na ten genialny pomysł:)A i jeszcze jedno,jak ją już otworzysz to poluzuj śruby na tych zatrzaskach na masce,wtedy przy zamykaniu one ci sie ułoża i wtedy je dokręc i bedzie gitara,nie zatrzaśnie ci sie.Mam nadzieje że pomogłem.Pozdrawiam

 

Chyba jednak nie odpowiedziałem na twoje pytanie,skupiłem sie na czym innym :mad2: Ale co by nie było jak sie komuś maska zatrzaśnie to ten sposób jest niezawodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem jak Ci pomóc.Miałem to samo.Kombinowałem z maską i mi sie zatrzasneła.Wziąłem lewarek,wszedłem pod samochód i śrubokrętem wycisnąłem zatrzaski(te srpężyny)>Mam e-36 M50.Zajeło mi to ze 30 sekund,musze jednak zauważyć że niemam osłony pod silnikiem(ale to raczej nie problem,po prostu trzeba ją odkręc.Na początku też byłem przerażony:)ale potem wpadłem na ten genialny pomysł:)A i jeszcze jedno,jak ją już otworzysz to poluzuj śruby na tych zatrzaskach na masce,wtedy przy zamykaniu one ci sie ułoża i wtedy je dokręc i bedzie gitara,nie zatrzaśnie ci sie.Mam nadzieje że pomogłem.Pozdrawiam

 

Chyba jednak nie odpowiedziałem na twoje pytanie,skupiłem sie na czym innym :mad2: Ale co by nie było jak sie komuś maska zatrzaśnie to ten sposób jest niezawodny

 

 

Tak niezawodny ale Ty masz 1.8 a nie wiem czy w TDS-ie czy 2.5 benzynie tak zrobisz.(brak miejsca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A jak zdjąć prawą nerkę ??? oczywiścei żeby nie połamać :mrgreen:

wydaje mi się, że to nie możliwe. zawsze połamiesz wąsy, które są zrobione ze strasznie kruchego i łamliwego plastiku.

http://forum.7er.pl/images/signatures/212758479446f629c8be0f9.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Cześć. Trochę późno odpowiadam, ale nerkę da się łatwo i szybko zdjąć bez połamania. Dzisiaj właśnie walczyłem z otwarciem maski. Dzięki Waszym instrukcjom zrobiłem to w może 1.5 minuty :)

 

Żeby zdjąć nerkę, trzeba lekko wbić ją do środka. Jak na załączonym filmiku. Działa. Dzisiaj sprawdziłem. Nic nie połamane, po prostu składasz ją i wkładasz delikatnie wbijając z powrotem.

 

http://i.imgur.com/CgYlyQw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.