Skocz do zawartości

Aktualizacja map


bobik1307

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam takie pytanko: gdzie ewentualnie i w ogóle czy mozna zaktualizować mapy w idravie? Posiadam bmw f31 z 2018 roku a w mojej miejscowości powstała nowa obwodnica i trochę mnie irytuje jak nawigacja szaleje i jedzie po trawie bo nie widzi nowej trasy:) z góry dziękuję i czekam na propozycje. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Potrzebujesz mapy i kodu FSC przy aktualizacji mapy. Wszystko idzie dostać na free. Na pewnym zagranicznym forum chłopaki generują ten kod za free, na allegro kosztuje on ~90 PLN. Odezwij sie na PW to dam Ci znać co i jak :)

A czy nie jest tak, że w NBT2 EVO nie działają zwykłe kody z generatorów?

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wolałbym pojechać do jakiegoś warsztatu. Czy do serwisu bmw normalnie mogę się zgłosić?

Aktualizowałem wczoraj mapy, kupiłem bmw Connected Booster L, gdzie w pakiecie masz między innymi aktualizację map, live time trafic, widgety pogodowe. Pakiet masz na rok, do 30 listopada jest promocja z 400 na 280.


Ps. Niektóre firmy, które kodują bmw chciały 300 za aktualizację mapy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dobra cena według mnie! Dzięki za info.


Ja ostatnio kupiłem do swojego NBT2 EVo fsc lifetime za 190zł i miałem zamiar po prostu dokupić live time trafic (było chyba po 100zł). Miesiąc po zakupie FSC cudaki z BMW zachcieli sobie pozmieniać pakiety usług i zrobili jeden zbiorczy...

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz mapy i kodu FSC przy aktualizacji mapy. Wszystko idzie dostać na free. Na pewnym zagranicznym forum chłopaki generują ten kod za free, na allegro kosztuje on ~90 PLN. Odezwij sie na PW to dam Ci znać co i jak :)

A czy nie jest tak, że w NBT2 EVO nie działają zwykłe kody z generatorów?

 

Nie wiem jak ten kolega z US to generuje ale FSC na NBT2 EVO też działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką pomoc i odpowiedz.Mam pytanie z racji tego że jestem laikiem w sprawach plików,linków,torentów i chomików czy każdy z tych linków będzie pasował do mojej nawigacji.Zanim wgram aktualną mapę czy niepotrzebuje jakiejś pośredniej lub krytycznej aktualizacji i czy jest wymagany kod FSC?-pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pobierz odpowiednią mapę , rozpakuj , skopiuj na pendreiva (format FAT32) i do auta , jeśli zawoła FSC to napisz , jest tutaj sporo medyków .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Potrzebujesz mapy i kodu FSC przy aktualizacji mapy. Wszystko idzie dostać na free. Na pewnym zagranicznym forum chłopaki generują ten kod za free, na allegro kosztuje on ~90 PLN. Odezwij sie na PW to dam Ci znać co i jak :)

A czy nie jest tak, że w NBT2 EVO nie działają zwykłe kody z generatorów?

 

Nie wiem jak ten kolega z US to generuje ale FSC na NBT2 EVO też działa.

Pisałem tam do tych magików z bimmerpost, itp. i kilka razy dostałem odpowiedź, że w tym NBT jest do wyboru albo zakup oryginalnej licencji albo załadowanie przez Enet nieoryginalnego zestawu kodów FSC aby uzyskać możliwość odblokowania dożywotniego kodu - więc wybrałem tą drugą opcję ale nie za kwotę którą oni proponowali.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na początku chciałbym się przywitać, od niedawna stałem się posiadaczem bmw f11 (520d) w której mam mapy Road Map Europe West Premium 2019-1.


Chciałem zaktualizować mapy do wersji 2022-1 z linków na forum ale prosi mnie o kod fsc, ten próbowałem wygenerować po VIN za pomocą BMW_CIC_FSC Generator (lifetime), ale niestety nawi krzyczy, że jest błędny. Czy może ktoś mi pomóc z uzyskaniem tego kodu?


Jeszcze mam pytanie o wersję EAST i WEST, czy różnią się one jakoś znacząco np. w pokryciu dróg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.