Skocz do zawartości

Opony zimowe do X5 45e M


Macallan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem propozycję 18% przy zakupie nowego auta, podobno nie dało się nic więcej, ostatecznie auto zamówione gdzie indziej.

Więc nie wiem jak na same koła można było dostać 30%, może mniej typowe?ja pytałem o 20''

 

Ja kupowałem we wrześniu i to mniej typowe bo do M-ki i też dostałem około 25% rabatu. Najlepiej kupować jak pisał Arturo w czerwcu zeszłoroczne, a później sierpień/wrzesień jak kompletują zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprawdz w bmw sikora mikolow, czy jakos tak. Niecale 2 tyg kupilem u nich komplet kol zimowych 748m z pirelli za 15,4k, czyli jakies 30% off od katalogu. Nie negocjowalem, po prostu taka mieli oferte. Kola 2021

 

Ja kupiłem takie same 748M z Pirelli w czerwcu 2019 za 13500zl. Byly to opony rok produkcji 2018 a wiec wiekszy rabat był zwiazany z wyprzedaża tego co zostało z poprzedniego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa tak, że w 1 roku użytkowania przy uszkodzeniu masz wymianę na nowe za 0 zł , w drugim roku udział własny jakoś 10%, w trzecim roku jakoś 20% . Kilka razy z tego w firmie już korzystałem. POLECAM !

 

Tylko pewnie 1 opony. Co oznacza ze mając xdrive w przypadku większego zużycia bieżnika, musisz pozostałe 3 opony nowe kupić z własnej kieszeni żeby nie było dużych różnic w średnicy koła.


Drugi komplet kupuje „od zawsze” i to najwygodniejsze i najbezpieczniejsze, a np teraz są fajne oferty typu -25% czy nawet -30% na nowy komplet kół i zawsze przy sprzedaży minimalnie wyższa cenę można uzyskać.

Dali mi marne 12% od kompletu zimowego, dużo brakuje do tych -25%. :lol:

 

Na olx jest oferta z inchcape na 748m 20% off. Jest tez oferta 30% off z fv ale nie od dilera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jako ciekawostkę dodam tylko, że bardzo ciekawa jest konfiguracja ori kół zimowych do X5MC : felga przód ma 10,5x21 , felga tył 11x21 , za to wszystkie opony są równe 295/35R21 .

Ot , taka ciekawostka ! :D

Dziwna sprawa niby xdrive taki czuły na odchylenia średnicy a tu sami zalecają tak zakładać z lekką różnicą.

Ciekawe jest też że do M50D mam przód 275 a tył 315 przy zimowych 21" a X5M ma wszystkie jednakowe opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.