Skocz do zawartości

G30 restrykcje


tkwiat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 800
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie nie poinformowali ale miałem nadzieję, że będę mieć otwieranie bagażnika gestem tak jak jeden z forumowiczów, który odebrał auto troszkę wcześniej i faktycznie tak się stało. Mam otwieranie bagażnika gestem


dario007 nie wiem czy się produkuje ale w grudniu na pewno się produkowało. ja zamówiłem auto w czerwcu i miałem restrykcje na różne rzeczy ale od początku na HK nie. w międzyczasie o ile mnie pamięć nie myli to możliwe, że na G30 pojawiała się restrykcja na HK (na pewno pojawiła się w innych modelach np seria 3 czy 4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez sensu rezygnowałaś, bo nie ma tylko kamer 360.


HK sie produkuje, dostęp komfortowy tez. Ja miałem właśnie długie opóźnienie bo z 360 nie chciałem rezygnować aż w końcu sie poddałem.

 

Skąd info że HK się produkuje??

Inny pisze że jest na to restrykcja teraz, zresztą ja też takie info dostałem w połowie stycznie

 

Mój się wyprodukował w grudniu z HK. Inny egzemplarz, który znam również.

Tylko kamera 360 była i jest problemem. Mam otwieranie noga. Digital key etc.


Handlowiec mówił, ze HK już normalnie się produkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
mój przypadek z przedwczoraj potwierdza że auta z HK dalej są produkowane w systemie ruletki czyli : które auto z HK dopuścimy do produkcji a które dostaje nowy termin produkcji ? . tak sytuacja obecnie wygląda niestety .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słyszeliście o takie sytuacji że ktoś odpuścił że względu na restrykcje a jednak zostało to wyprodukowane??

Ja dostałem takie info że zamówienie na produkcję idzie w pierwotnej mojej konfiguracji z adnotacjami że klient dopuszcza niezastosowanie czegoś objętego restrykcji czyli że odpuszcza coś czego nie ma żeby nie wypaść z kolejki. Ale jest jakaś znikoma szansa że jednak się z tym wyprodukuje, ale lepiej się miło zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słyszeliście o takie sytuacji że ktoś odpuścił że względu na restrykcje a jednak zostało to wyprodukowane??

Ja dostałem takie info że zamówienie na produkcję idzie w pierwotnej mojej konfiguracji z adnotacjami że klient dopuszcza niezastosowanie czegoś objętego restrykcji czyli że odpuszcza coś czego nie ma żeby nie wypaść z kolejki. Ale jest jakaś znikoma szansa że jednak się z tym wyprodukuje, ale lepiej się miło zaskoczyć.

 

Ja zrezygnowałem funkcji klapy otwieranej nogą, a przyjechał z tą funkcją.

Tak samo zrezygnowałem z Digital Key, a też mam.


Natomiast, HK, el. klapy, hamulców sportowych nie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 11 miesiącach, doczekałem się :o w piątek umowiony odbiór.

Poza rezygnacja z kamer 360 i ładowarki indukcyjnej, powinno być wszystko inne z opcji.

Niestety datę produkcji mam z listopada 2021 roku.

Dealer, tak jak obiecał, dodał dodatkowy upust 4% i komplet kół zimowych.


Pozdrawiam i życzę cierpliwości koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 11 miesiącach, doczekałem się :o w piątek umowiony odbiór.

Poza rezygnacja z kamer 360 i ładowarki indukcyjnej, powinno być wszystko inne z opcji.

Niestety datę produkcji mam z listopada 2021 roku.

Dealer, tak jak obiecał, dodał dodatkowy upust 4% i komplet kół zimowych.


Pozdrawiam i życzę cierpliwości koledzy

 

No to szerokości!


Jak śledzę z uwagą ten wątek, że może i sytuacja się trochę poprawiła Ale kolejka jest tak duża że ludzie odbierają auta po 10-11 miesiącach...


Idąc tym tropem moje zamówienie z lipca może będzie w maju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest... dojechała, czeka na odbiór u dealera.


img-20220218-093047-resized-20220218-094209613.GImzUky

b216c284d8537.jpg.html


https://zapodaj.net/b216c284d8537.jpg.html



Zamówienie koniec sierpnia 2021 z zaznaczeniem że produkcja ma być 2022

Początek stycznia 2022 Sygnał o restrykcjach (HK i klapa elektryczna - rezygnacja z mojej strony - możliwe przeniesienie produkcji na wrzesień 2022) i informacja że produkcja przewidziana na 3-4 tydzień stycznia

Dziś informacja że auto stoi u dealera jeszcze załatwienie papierów i za około 1,5 tyg odbiór


Nie wiem jeszcze czy klapa elektryczna - weszła czy nie - mam mieć więcej zdjęć w poniedziałek i nr VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada super.


Mi od odbioru minął miesiąc właśnie. Trochę pojeździłem i mam już 2500km.


Panowie, czy Wy zmieniacie olej po dotarciu?

Mi diler twierdzi, ze docierają się głównie napędy. Że nie warto wymieniać oleju i czekać na wskazanie komputera.


Auto w najmie ale ja dbam o auta i się właśnie zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada super.


Mi od odbioru minął miesiąc właśnie. Trochę pojeździłem i mam już 2500km.


Panowie, czy Wy zmieniacie olej po dotarciu?

Mi diler twierdzi, ze docierają się głównie napędy. Że nie warto wymieniać oleju i czekać na wskazanie komputera.


Auto w najmie ale ja dbam o auta i się właśnie zastanawiam.

 

Zmień dealera! W tych silnikach olej powinno się wymieniać średnio co 10-15 tys., to podstawa. Każdy rozsądny mechanik tak twierdzi. Swego czasu nawet ASO reklamowało się, że ma taką usługę w swoim katalogu. Ja po 1500 wymieniłem, teraz mam2500.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.