Skocz do zawartości

G30 restrykcje


tkwiat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 800
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Na szczęście to nie obejmuje serii 5.


U mnie produkcja podobno na koniec listopada.. Zobaczymy.

 

Info z USA


Over the course of the last several months, we have managed to maintain the majority of our planned production in spite of limits to certain option content. As we move further into Q4, some of these limitations have increased in scope. In an effort to maintain production levels through the end of the year, we have decided to remove the touch functionality from the Central Information Display in several vehicles starting production this week.


Impacted models:

G20 3 Series

G22/G23 4 Series Coupe and Convertible

G26 4 Series Gran Coupe (excluding i4)

G29 Z4

G05/G06/G07 (all variants)

These vehicles will have the Option Code 6UY “Deletion of Touchscreen” on the Monroney and an option credit of $500 will be applied to all vehicles produced without touch functionality.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja też dzisiaj dostałem taki telefon, tj. produkcja luty 2022, natomiast w zeszłym tygodniu dostałem natomiast informację, że produkcja listopad 2021 r.


Auto zamawiane we wrześniu 2021 r.

to nie brzmi dobrze , masz coś z restrykcji ?

u mnie data wstępna wg. sprzedawcy była na koniec lipca 2022r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż jestem zaskoczony , dziś telefon od mojego sprzedawcy , mój bolid ma datę produkcji na luty 2022 :shock: a z restrykcji ma HK , czas zacząć zbierać na ubezpieczenie :wink:

 

Kiedy zamawiałeś i czy miałeś już wcześniej podaną jakąś datę produkcji przed tym lutym 22'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj dostałem taki telefon, tj. produkcja luty 2022, natomiast w zeszłym tygodniu dostałem natomiast informację, że produkcja listopad 2021 r.


Auto zamawiane we wrześniu 2021 r.

to nie brzmi dobrze , masz coś z restrykcji ?

u mnie data wstępna wg. sprzedawcy była na koniec lipca 2022r.

 

Mam HK, sportowy układ hamulcowy, komfortowe siedzenia.


Jakoś nie przywiązuje się do tego terminu w lutym 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w końcu odebrałem. 8 miesięcy od zamówienia. Już myślę nad doposażeniem w elektryczną klapę, przebolałem kamery 360 i sportowe hamulce.

Teraz będę porównywał poprzednią G30 z G30 LCI :)

 

Gratulacje :)


A kiedy finalnie poznałeś datę, w której zostanie auto wyprodukowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze


Kiedy zamawiałeś i czy miałeś już wcześniej podaną jakąś datę produkcji przed tym lutym 22'?

Zamówienie złożone pod koniec października , a data odbioru w umowie to 31-07-2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w końcu odebrałem. 8 miesięcy od zamówienia. Już myślę nad doposażeniem w elektryczną klapę, przebolałem kamery 360 i sportowe hamulce.

Teraz będę porównywał poprzednią G30 z G30 LCI :)

 

Znasz mniej wiecej koszty takigo doposażenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do dealera w zeszłym tygodniu. Nic mi nie mówił o nowych restrykcjach ani o dotyku panelu inforozrywki. Termin produkcji mam 1 tydzień grudnia. Myślę, że odezwie się do mnie w przeciągu 10 dni aby poinformować mnie o kolejnym przesunięciu terminu produkcji. Co ciekawe to mam HK, hamulec m, podparcie lędźwiowe i u dealera nie świecą się one na czerwono czyli w teorii mam wszystko ułożone prawilnie. zrezygnowałem z otwierania gestem, kamer 360 (bardzo mnie to zabolało) i drive recorder (siłą rzeczy skoro nie ma kamer 360) i ładowarki indukcyjnej której i tak bym nie używał


PS: najśmieszniejsza była sytuacja jak miałem termin produkcji na listopad a później przesunęli mnie wstecz na październik i w październiku wyebali na grudzień XD. obstawiam że teraz zostanę wywalony na luty 22'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ronić łez nad ładowarką indykcyjną… wyjątkowy szmelc. Moj telefon regularnie dostaje zawału serca od przegrzania… aż serio poproszę w serwisie o odpięcie kabelków, bo softowo nie da się tego badziewia wyłączyć…

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.