Skocz do zawartości

Tablica Rej przod -montaz na zderzaku m pakiet


szybki_lopez

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,


Macie pomysl gdzie zamontować tablice rej na zderzaku w mpakiecie ? Jak widze ten piekny nie skalany zderzak, to az mnie serce boli jak mam pomyslec o wierceniu miejsca na uchwyty :mrgreen:


Demontaż zderzaka tez odpada (myslalem o magnesach neodymowych) , moze jakas taśma ...moze jakis inny pomysl ? :mrgreen:


Rozważałem jazde bez tablicy, ale bmw zwraca uwage i Polic majstry sie zainteresują w trymiga, :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w salonie jak montują?

 

Blachowkręty plus własna ramka pod tablicę. U mnie nawet nie montowali osobno ramki, tylko przykręcili całość przez tablicę w czterech rogach :mad2:

Edytowane przez ven0m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzyma sie przy wysokich prędkościach :mrgreen: ??

Bez żadnego problemu. Jak dobra taśma, to trzeba uważać żeby zderzaka z zaczepów nie wyrwać przy odklejaniu :wink:

A jak wyglada temat trwałości przy myciu auta na myjni ? Nic się nie odkleja - nie odstaje ? Ile czasu masz tak przyklejone blachy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzyma sie przy wysokich prędkościach :mrgreen: ??

Bez żadnego problemu. Jak dobra taśma, to trzeba uważać żeby zderzaka z zaczepów nie wyrwać przy odklejaniu :wink:

A jak wyglada temat trwałości przy myciu auta na myjni ? Nic się nie odkleja - nie odstaje ? Ile czasu masz tak przyklejone blachy?

 

Na tym samochodzie od września 2019. Na poprzednim samochodzie jakieś 7 lat. Żadnych problemów nie odnotowałem. Nic nie odstaje. Wyginasz lekko tablice, żeby miała taki kształt jak zderzak.

Wiadomo, jak ktoś będzie zdeterminowany, trzymając dyszę parę centymetrów od tablicy i kierując pomiędzy tablice a zderzak, to zacznie coś się tam dziać. Przy normalnym myciu, nie ma żadnego problemu.


Osobiście, wolałbym nawet co parę lat dawać nową taśmę (choć nie trzeba), niż mieć jakieś śrubki w rejestracji, a już tym bardziej ramki. Ja mam skrzywienie na tym punkcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tasma 3m vhb 5925 [albo grubsza 5962 zależy czy przód (cieńsza) czy tył] - trudniej to zdemontować niż wszystko inne + nie dziurawimy niczego, i wygląda i lekko i ascetycznie


ważne to dopasować/dogiąć odpowiednio przednią tablicę

Sprzedam Alufelgi BMW M791 Double Spoke '19 5x112 https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=31&t=383676
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.