Skocz do zawartości

328i Biel alpejska


adiki

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdziłem jednak że zmyję ten czerwony kolor i zostawię białe wskazówki. Ten marker niby permanentny firmy Sharpie wcale nie jest jakiś super i łatwo się zmył. Jeśli się gdzieś natknę na gotowe wskazówki czerwone takie jak w M3 to wtedy wymienię :) póki co zostaje tak:

IMG-8139.jpg


Niestety po ostatnich deszczach zauważyłem że w wewnętrznych światłach M Performance zbiera się wilgoć a kupiłem je jako nowe oryginalne dwa miesiące temu. W poniedziałek będę ogarniać mam nadzieję wymianę z gwarancji.

IMG-8132.jpg

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz może czy to są nowe wskazówki czy te które miałeś oryginalne ale przerobione? Jak jest z ich świeceniem w nocy? Na Twoim zdjęciu i zdjęciach u nich na stronie wygląda to tak że bliżej środka zegaru święcą one dużo jaśniej niż na końcach, na żywo też jest taki efekt?

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może czy to są nowe wskazówki czy te które miałeś oryginalne ale przerobione? Jak jest z ich świeceniem w nocy? Na Twoim zdjęciu i zdjęciach u nich na stronie wygląda to tak że bliżej środka zegaru święcą one dużo jaśniej niż na końcach, na żywo też jest taki efekt?

 

sa to nowe załozone wskazówki, wg mnie noca swiecą bardzo fajnie i nie ma efektu ze na koncach jasniej, poprostu zdjecie nie pokazuje takiego efektu jak na zywo to wyglada,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może czy to są nowe wskazówki czy te które miałeś oryginalne ale przerobione? Jak jest z ich świeceniem w nocy? Na Twoim zdjęciu i zdjęciach u nich na stronie wygląda to tak że bliżej środka zegaru święcą one dużo jaśniej niż na końcach, na żywo też jest taki efekt?

 

sa to nowe załozone wskazówki, wg mnie noca swiecą bardzo fajnie i nie ma efektu ze na koncach jasniej, poprostu zdjecie nie pokazuje takiego efektu jak na zywo to wyglada,

 

Wiesz co zadzwoniłem tam i Pan mi powiedział że oni nie sprzedają wskazówek tylko właśnie malują farbą te które miałeś. Pan powiedział też że muszę się spodziewać że im dalej od środka tym to będzie świecić słabiej. Także biorąc to wszystko pod uwagę zostanę raczej przy swoich białych.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może czy to są nowe wskazówki czy te które miałeś oryginalne ale przerobione? Jak jest z ich świeceniem w nocy? Na Twoim zdjęciu i zdjęciach u nich na stronie wygląda to tak że bliżej środka zegaru święcą one dużo jaśniej niż na końcach, na żywo też jest taki efekt?

 

sa to nowe załozone wskazówki, wg mnie noca swiecą bardzo fajnie i nie ma efektu ze na koncach jasniej, poprostu zdjecie nie pokazuje takiego efektu jak na zywo to wyglada,

 

Wiesz co zadzwoniłem tam i Pan mi powiedział że oni nie sprzedają wskazówek tylko właśnie malują farbą te które miałeś. Pan powiedział też że muszę się spodziewać że im dalej od środka tym to będzie świecić słabiej. Także biorąc to wszystko pod uwagę zostanę raczej przy swoich białych.

 

no pewnie to Twój wybór i Tobie ma sie podobac.

PS. mi ich nie malował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja z tymi lampami M Performance. Co prawda motostacja.pl cały czas milczy, wyłączyli sobie infolinie a na maila póki co nie odpowiedzieli. Napisałem więc do innego sklepu który sprzedaje te lampy i dostałem taką odpowiedź:

W tej chwili zakończyliśmy Nasze oferty - zgłosiły się kolejne dwie osoby z reklamacją tych lamp - prawdopodobnie jest cała partia wadliwa - gdyż sprzedaliśmy ich ponad 100 kpl do końca zeszłego roku i nie było żadnej reklamacji - a z partii zakupionej w tym roku 3-cia reklamacja

Także jeśli ktoś planuje zakup tych lamp to w tym momencie odradzałbym zakup.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynają się schody, zobaczymy co powiedzą w ASO

 

Witam serdecznie,

otrzymaliśmy jednoznaczne wytyczne jak ma przebiegać procedura reklamacji OE BMW. Należy skontaktować się z dowolnym ASO BMW w swoim miejscu zamieszkania, następnie wraz z dokumentacja umówić się na wizytę kontrolną. Wymagana jest FV za montaż produktu w Pana pojeździe ( z datą montażu/nr VIN), a także FV BMW-MOTOSTACJA. Cały proces dzieje się poza udziałem Motostacja s.c. Reklamacje rozpatruje bezpośrednio BMW i to z Panem uzgadnia dalsze działania. W naszej ocenie reklamacja nie jest zasadna. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.

Pozdrawiam,

****** ******

motostacja_pl

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Szkoda jeszcze, że nie wymagają FV za montaż w ASO... Jak to reklamacja nie jest zasadna? Tzn., że to dla nich normalne, że lampa tak zacieka i paruje?

Czy mają na myśli, że skoro masz to reklamować w ASO, to dla nich nie jest zasadna?

Kupowałeś na firmę czy na siebie? Bo jak na siebie, to chyba nie mogą Cię tak po prostu zlać...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Udało się wymienić lampy w ASO co prawda droga nie była łatwa bo M Cars do którego mam najbliżej się wypiął i powiedział że nie u nich lampy kupowane więc oni nic z tym nie zrobią. Natomiast Dobrzański powiedział że to ogarnie doczepili się do faktury za montaż, że nie było na niej przebiegu więc musiałem to jeszcze dorobić. Lampy oblane wodą póki co nie przeciekają ale zobaczymy jak to dalej się będzie rozwijać mam nadzieję że już nie będą sprawiać problemu. Sama wymiana zajęła im 2,5 godziny i co więcej niechlujnie pozapinali osłonę prowadnic bagażnika zostawiając zatrzask na zewnątrz eh...

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W aukcji charytatywnej udało się wylicytować sesję zdjęciową auta także fura pojawiła się w Rzeszowie. W między czasie stare felgi poszły do renowacji i zostały pomalowane do czarny połysk. Dołożyłem też kamerkę cofania. Zastanawiam się jeszcze nad kamerką do przodu co by idealnie podjeżdżać pod krawężniki. Poniżej dołączam zdjęcia z sesji ;)


DSC02562.jpg

DSC02588.jpg

DSC02635.jpg

DSC02629.jpg

DSC02646.jpg

Edytowane przez adiki

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi oczywiście na plus. Myślę, że delikatna sytynka również byłaby ok :cool2:

Zdjęcia dodawaj na imgura, bo nie można powiększyć na obecnym hostingu.

Czerwone zaciski m performance, co ty na to? :twisted:

 

Linki pod zdjęciami poprawione. Pomysł z zaciskami fajny choć zastanawiam się czy najpierw nie przyciemnić szyb z tyłu :)

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
To jest kamerka która jest podpięta do modułu car play, gdy wrzucisz wsteczny to załącza się tylna kamerka automatycznie i przyciskiem od czujników parkowania możesz sobie przerzucić obraz na przód, albo po prostu samemu włączyć kamerki przyciskiem od czujników.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.