Skocz do zawartości

Rabaty na serię 1


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam, proszę o informację na temat rabatów na serię 1.

Do produkcji i stock bez przebiegu ( żadne demo).

Nie jestem zorientowany w temacie aktualnych rabatów.

Mój handlowiec na flotę oferuje +20%

Interesuje mnie 135i

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Panowie, jestem na etapie zamawiania M135i F40. Dobiłem, póki co do 12% rabatu przy CL. Dla mnie bez szału... Czy komuś udało się wywalczyć więcej?

 

Czy 12% o których mówisz to już iloczyn rabatu dealerskiego i oprocentowania leasingu konsumenckiego ? Jeśli tak to brzmi przyzwoicie ale bez szału, jeśli to tylko rabat dealerski to trochę mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o rabatach pamiętajmy, że spektakularne >20% dotyczyły głównie silników 18i zarówno w serii 3 jak i 1, które miały wsparcie importera. Tak to przynajmniej przedstawiają sprzedawcy. Spróbuj jeszcze w salonach BMW AP Kalisz lub Łódź :)


Warto też zwrócić uwagę na wysokość raty. Przy BMW CL cena auta to jedno , a proponowana wartość rezydualna i oprocentowanie leasingu to drugie. Tzn. opłaca się iść czasem w Promo Leasing, zamiast dużego rabatu, ale na pewno najlepiej połączyć obie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o rabatach pamiętajmy, że spektakularne >20% dotyczyły głównie silników 18i zarówno w serii 3 jak i 1, które miały wsparcie importera.

 

Jest tu conajmniej kilka osób na forum, które dostały rabaty + 20% na M135i, ja zamówienia jeszcze nie złożyłem ale również otrzymałem w propozycji z przodu 2 :) Także męczyć, zobaczymy co wykombinują. CL może nieco uszczuplić % względem zakupu na firmę ale to już moje gdybanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Panowie, jaki rabat można teraz uzyskać w przypadku zakupu za gotówkę 118 lub 120 ?

Mi oferują 6 tyś produkcja na październik, lub 6% produkcja na 10 do 12 m-cy...

Nie wiem jak z tym październikiem, ponieważ na pytanie czy to jest pewne...hmmm... odpowiedz ze nic nie mogą zagwarantowac ale raczej tak...

czytam u Was iż terminy produkcyjne przesuwane x razy...

Rabaty były 24 tyś na 118 i z 12% std na inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kiedy ostatnio był rabat 24k na 118i :)

Zamawiałem w marcu i dostałem oferty z rabatem między 4,5k a 7,8k za auto wyjściowo 157k...

 

Do końca września 2021 jeszcze większe rabaty były. Tylko 3/4 tych aut się nie wyprodukowało jeszcze. Można było 30-35k na dopasione 118i dostać rabatu. Ale pytanie ile z tych aut się wyprodukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True. Jest już teoria spiskowa, że ludzie którzy zamówili w marcu 2022 na niższych rabatach odbierają już samochody, a ludzie którzy zamówili na dużych rabatach w 2021 zostają z niczym? :/

Tak to może wyglądać.

Mój rabat na poziomie 42tys na 120d (listopad 2021) - gdyby nie moja interwencja z BMW PL to pewnie nadal bym czekał na cudownym statusie 047 :mad2:


BTW. BMW Sikora Mikołów ma jedną jedynkę (misano blue) dostępną od ręki. Stoi na salonie, bo Klient nie dostał finansowania.

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.