Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe EVO 2023-1 [MEGA]


Wojti77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś mógłby mi pomóc w aktualizacji map w nawigacji mojego BMW X3 G01 sprowadzonego z USA. Po sprowadzeniu z tego co się orientuję była wgrana mapa Road Map Europe Live 2020-1. Gdzie mogę pobrać aktualna mapę i jak mogę ją wgrać , potrzebuje szczegółów gdyż zbytnie nie znam się na tym . Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pisz pw pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć. Mam podobną prośbę jak post wyżej. Potrzebuję aktualizować mapy w F21 LCI. Nawigacja NBT EVO ID4 i dodam, że była doposażona. Nigdy tego nie robiłem. Obecna wersja: MN-002.033.002. Dziękuję za pomoc.

 

Doposazana w id4? Pisz prive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mapa evo 2023-1 dodana, widoczny link w pierwszym post

Dzięki „Wojti”

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S19 w końcu w mapach.. :)

Co prawda dalej są dziwne błędy typu stacja paliw w szczerym polu u mnie w miejscowości, no ale.. :D

Jutro jeszcze sprawdzę czy tunel na Zakopiance jest.

W grudniu w Rzeszowie otworzyli wiadukt na ul. Batorego i niestety nowa droga biegnąca do niego nie jest uwzględniona.

Moje G30 530ix M-sport czarny szafir

Jeśli szukasz zespołu na wesele, to zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S19 w końcu w mapach.. :)

Co prawda dalej są dziwne błędy typu stacja paliw w szczerym polu u mnie w miejscowości, no ale.. :D

Jutro jeszcze sprawdzę czy tunel na Zakopiance jest.

W grudniu w Rzeszowie otworzyli wiadukt na ul. Batorego i niestety nowa droga biegnąca do niego nie jest uwzględniona.

@adziopak, jak coś otwarli w grudniu 2022 to nie ma takiej opcji, aby było w mapie, publikowanej początkiem marca 2023. Standardowe opóźnienie w publikacji nowości na drogach to 9 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

W g30 mam mapę Europe Evo 2018-4. Nie była wcześniej wgrywana żadna aktualizacja. Po pobraniu mapy i włożeniu pena do samochodu pojawił się komunikat "podłącz urządzenie USB z prawidłowym kodem aktywacyjnym" i po wciśnieciu ok nic się nie dzieje. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć co powinienem zrobić? Pierwszy raz próbowałem coś robić z mapą w tym aucie i jestem trochę ciemny. Czy taki kod można w jakiś sposób wygenerować? Czy on powinien znajdować się razem z mapą na pendrive?

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

W g30 mam mapę Europe Evo 2018-4. Nie była wcześniej wgrywana żadna aktualizacja. Po pobraniu mapy i włożeniu pena do samochodu pojawił się komunikat "podłącz urządzenie USB z prawidłowym kodem aktywacyjnym" i po wciśnieciu ok nic się nie dzieje. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć co powinienem zrobić? Pierwszy raz próbowałem coś robić z mapą w tym aucie i jestem trochę ciemny. Czy taki kod można w jakiś sposób wygenerować? Czy on powinien znajdować się razem z mapą na pendrive?

Dziękuję.

 

Trzeba cerifikat mapy, jak ciagle problem zapraszam prive, moge pomoc w update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam autko z 2016 z NBT EVO ID4 ostatnie mapy mam z 2019 i moje pytanko jest czy da radę ją zaktualizować np. do tej BMW Road Map Europe EVO 2023-1? Czy to już inna mapa pod inny system (ID5/6). Od niedawna mam to auto wiec jeszcze świeży w tych sprawach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam autko z 2016 z NBT EVO ID4 ostatnie mapy mam z 2019 i moje pytanko jest czy da radę ją zaktualizować np. do tej BMW Road Map Europe EVO 2023-1? Czy to już inna mapa pod inny system (ID5/6). Od niedawna mam to auto wiec jeszcze świeży w tych sprawach :)

 

Tak id4 ma te same mapy co id5 i id6

Jesli potrzebujesz kodu do aktualizacji mogę pomóc, pisz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam autko z 2016 z NBT EVO ID4 ostatnie mapy mam z 2019 i moje pytanko jest czy da radę ją zaktualizować np. do tej BMW Road Map Europe EVO 2023-1? Czy to już inna mapa pod inny system (ID5/6). Od niedawna mam to auto wiec jeszcze świeży w tych sprawach :)

 

Tak id4 ma te same mapy co id5 i id6

Jesli potrzebujesz kodu do aktualizacji mogę pomóc, pisz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć,
mam bmw g30 LCI z USA.
Ogólnie całość kodowania na EU została wykonana - oprócz map europy.
Wersja mapy jaką posiadam aktualnie:
Road Map North America Live 2020-2
111031952.3.02, L18_22w18.3-1
CA, HI, NV, 2022-2

Chciałbym wgrać mapy europejskie - jednak nie wiem czy jest to możliwe, oraz jak to wykonać.
Czy ktoś podpowie jaki typ mapy mam wgrać, lub podpowie jak się za to zabrać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@adziopak nastepnym razem zapodaj linka

tu jest torrent [NBT2] Evo map - Google Drive

 

 

Edytowane przez wodzik2
  • Lubię to 3

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć,

Mam F10 LCI z Evo id6 oraz F30 LCI również z Evo ID6. Obie import USA.
Pomożesz ogarnąć pogodę? Carplay udało się aktywować, W F10 po Vinie mam connected drive którego nie udało mi się aktywować. Może z tym też da rade?

Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.