Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe EVO 2023-1 [MEGA]


Wojti77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Jestem zaskoczony tą sytuacją , EVO ID6 z 2017 i aktualizacja automatyczna ? .

W aplikacji Bmw dowdland menager do pobrania jest dalej wersja 2021/3 .

Po informacji na pulpicie i potwierdzeniu aktualizacji nigdzie nie widzę że jest pobierana - przejechałem około 100 km/~1,5h . W sobotę mam dłuższą trasę to może pobierze .


a7bd83994f95.jpg

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
nowa mapka Europa Evo 2022-1

 

Mam pytanie, czy w bmw download manager powinna się już pojawić , bo sprawdzałem i podaję mi że mam aktualną 2021-3??

U mnie w dowdland manager właśnie się pojawiła 2022/1

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

U mnie w dowdland manager właśnie się pojawiła 2022/1

Dzięki, sprawdziłem dzis, u mnie też jest już 2022-1. Właśnie się ściąga.

Ps. Mapa zainstalowana, ale drogi oddanej pół roku temu dalej nie ma ... :8)

Bo z reguły mapy są na stan pół roku wstecz.

Te półroku to zwłoka, zbieranie danych, przygotowanie produktu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z reguły mapy są na stan pół roku wstecz.

Te półroku to zwłoka, zbieranie danych, przygotowanie produktu itp.

To mam nadzieje , ze załapie się jeszcze na aktualizację, gdzie będą te ulice. Pakiet connected drive mam ważny do listopada 2022...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ma ktoś najnowszą mapę w serwisie innym niż chomikuj? Może być torrent lub inny uploadowy.

 

Sekunda szukania i masz na czym chcesz

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=364232&sid=0a132017fb35137d98b7077521847080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie. Proszę o wyrozumiałość.

Pacjent Bmw f32 4 428 - North American NBT_L15184. Czy bez certyfikacji na Europę wgram mapy?

Chyba że ktoś będzie mi wstanie pomóc będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Proszę o wyrozumiałość.

Pacjent Bmw f32 4 428 - North American NBT_L15184. Czy bez certyfikacji na Europę wgram mapy?

Chyba że ktoś będzie mi wstanie pomóc będę wdzięczny.

 

Trzeba certificaty wymieć na europejskie, można dodać przy okazji Carplay i screen mirroring, odzywaj się pw pomogę

Edytowane przez Wojti77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie zaktualizowałem mapę do wersji 2022-2. Są już drogi, których w wersji 2022-1 nie było.

Korzystałem z pakietu bmw Connected Booster , który obejmował aktualizację i real live trafic, widzety itp. Niestety obecnie pakiet jest podzieliony na dwa connected booster i USB Map Update... zobaczymy jakie będą ceny w listopadzie, w zeszłym roku były fajne promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Właśnie zaktualizowałem mapę do wersji 2022-2. Są już drogi, których w wersji 2022-1 nie było.

Korzystałem z pakietu bmw Connected Booster , który obejmował aktualizację i real live trafic, widzety itp. Niestety obecnie pakiet jest podzieliony na dwa connected booster i USB Map Update... zobaczymy jakie będą ceny w listopadzie, w zeszłym roku były fajne promocje.

 

pogode, traffic jest opcja aktywacji na dluzsze pakiety jak rok, kody map lifetime dla EVO od dawna dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam. Czy ktoś mógłby mi pomóc w aktualizacji map w nawigacji mojego BMW X3 G01 sprowadzonego z USA. Po sprowadzeniu z tego co się orientuję była wgrana mapa Road Map Europe Live 2020-1. Gdzie mogę pobrać aktualna mapę i jak mogę ją wgrać , potrzebuje szczegółów gdyż zbytnie nie znam się na tym . Z góry dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.