Skocz do zawartości

M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Auto odebrane.

Wszystko idealnie.

Zero śladów, wszystkie nowe ori części.

Powłoka na masce i błotniku okolo 140

Na cieniowanych drzwiach 180

Jestem mega zadowolony.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada dobrze :)

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ładnie naprawili. U mnie niestety rok po naprawie błotnika i wymianie tylnego zderzaka schodzi z niego bezbarwny... Co do suva to nie są złe. Od 2 dni jeżdżę zastępczym x3 i naprawdę fajne auto. Zastępcze X1 też było ok, 18d jeździło się fajniej niż hybrydową.
6ff0d43911e3.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fajnie, że ładnie naprawili. U mnie niestety rok po naprawie błotnika i wymianie tylnego zderzaka schodzi z niego bezbarwny... Co do suva to nie są złe. Od 2 dni jeżdżę zastępczym x3 i naprawdę fajne auto. Zastępcze X1 też było ok, 18d jeździło się fajniej niż hybrydową.

 

Tutaj znajomi w serwisie i mam nadzieję że nic się nie będzie działo.

Hehe, a co się z twoja dzieje?

Bije się z myślami co do suva, x3 fajne, ale też za wielkie nie jest a x5 w fajnym konfigu 450 k to już dla mnie kwota nierealna....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
;)

http://i.epvpimg.com/khAxeab.jpg

http://i.epvpimg.com/U2vIdab.jpg

 


Ale to zapier......

Masakra.....

Może zamiast x3 kupię nowe m2.

Hahaha

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na co czekasz ;) apka mg kosztuje 2400 ze wszystkim , downpipe 1500 i masz 490-500koni na shell100 i 480 na pb98, zależy jak wyjdzie

Pewnie będzie podobnie jechać, może nieco gorzej przez trochę więcej kg a właśnie z ciekawości ważyłeś ją kiedyś? Niektórzy podają 1730kg g20 m340i a inni nawet 1800 , może to zależy od wyposażenia ? Moja 1600 wyszła, rwd 1520 ponoć.

Kupisz m2 i jeszcze zatęsknisz za B58, w m2 trakcji nie ma ze startu tak samo w m4 f82 jak już to nowe m3/m4 są fajne ale kosztują pół miliona ,po rabatach 440k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ładnie naprawili. U mnie niestety rok po naprawie błotnika i wymianie tylnego zderzaka schodzi z niego bezbarwny... Co do suva to nie są złe. Od 2 dni jeżdżę zastępczym x3 i naprawdę fajne auto. Zastępcze X1 też było ok, 18d jeździło się fajniej niż hybrydową.

 

Tutaj znajomi w serwisie i mam nadzieję że nic się nie będzie działo.

Hehe, a co się z twoja dzieje?

Bije się z myślami co do suva, x3 fajne, ale też za wielkie nie jest a x5 w fajnym konfigu 450 k to już dla mnie kwota nierealna....

 

Ostatni serwis kończący gwarancje i wyszło kilka rzeczy: wymiana wahaczy poprzecznych, czyszczenie kolektora i kanałów, przewody podciśnienia, gąbki w fotelach i jeszcze jakieś pierdoły. Warto było oddać auto na kilka dni :D

6ff0d43911e3.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni serwis kończący gwarancje i wyszło kilka rzeczy: wymiana wahaczy poprzecznych, czyszczenie kolektora i kanałów, przewody podciśnienia, gąbki w fotelach i jeszcze jakieś pierdoły. Warto było oddać auto na kilka dni :D

 

Doprecyzował byś ostatni serwis kończący gwarancje?


Raczej spotykam się z podejściem w ASO, że absolutnie WSZYSTKO to rzecz normalna, że przecież to pół roczne auto z przebiegiem 5kkm jest już używane i ten typ tak ma.

Przykład: "Porysowaliśmy Panu koła przy wymianie? To normalne, że od klucza się rysują przy wymianie. Po zimie będzie miał Pan więcej uszkodzeń"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karlos91
wydaje mi się, że dużo zależy od doradcy serwisowego. Ja dopiero nie dawno trafiłem bardzo fajnego, który każdy problem z autem chciał rozwiązać. I przy okazji serwisu olejowego powiedział, żebym się umówił na serwis przed końcem gwarancji, a oni nieodpłatnie przejrzą cały samochód. Wyszło kilka rzeczy i wszystko zrobili w tym takie, o których bym nawet nie myślał, że coś jest nie tak.
6ff0d43911e3.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na co czekasz ;) apka mg kosztuje 2400 ze wszystkim , downpipe 1500 i masz 490-500koni na shell100 i 480 na pb98, zależy jak wyjdzie

Pewnie będzie podobnie jechać, może nieco gorzej przez trochę więcej kg a właśnie z ciekawości ważyłeś ją kiedyś? Niektórzy podają 1730kg g20 m340i a inni nawet 1800 , może to zależy od wyposażenia ? Moja 1600 wyszła, rwd 1520 ponoć.

Kupisz m2 i jeszcze zatęsknisz za B58, w m2 trakcji nie ma ze startu tak samo w m4 f82 jak już to nowe m3/m4 są fajne ale kosztują pół miliona ,po rabatach 440k

 


z tego co wiem to competition jezdzi lepiej niz zwykle m4 : :D

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Z nudów wszedł dp i sport kat euro6

Od mg motorsport i dte system box wystrojony pod auto.

Bez maxow zeby normalnie jeździło.

Seria wyszła z bonusem mimo że to mild hybrid 2021.

Zamiast 374 było 386ps i zamiast 500 mm wyszło 501,5 czyli seria.

Po dp doszło 10ps i 40nm

Po strojeniu boxa

445ps 610nm

Seria robiła 0-100 4,2 Best

100-200 11,0

Teraz robi jeden pomiar lekko pod górkę

0-100 3.9

100-200 9.3

Szalu nie ma ale to już czasy lepsze niż nowe m3 w manualu rwd

Jestem mega zadowolony, wszystkim polecam na poprawę humoru


DSC-0054.jpg

DSC-0053.jpg



Screenshot-20220531-084310.png

Screenshot-20220531-084142.png

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Napisz coś więcej o tym boxie, chce coś zamontować do mojego osiołka.

Jaką ma przewagę względem race chip?


Wyniki zacne, niskie 9 robi na pewno większy efekt niż 3.9 vs 4.2 ;)

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Napisz coś więcej o tym boxie, chce coś zamontować do mojego osiołka.

Jaką ma przewagę względem race chip?


Wyniki zacne, niskie 9 robi na pewno większy efekt niż 3.9 vs 4.2 ;)

 

Box jak box, tu tylko zmieniasz dawki paliwa i ciśnienie doładowania, aczkolwiek jest to box 5kanalowy i np masz połączenie z czujnikiem wału.

Więc coś tam można pokombinować jsk ktoś podejdzie do tego indywidualnie.

Szczerze to na ten moment osiągi są wystarczające i auto zostanie na długo ze mną.

Czekam na premierę x1 zeby w klekocie kupić jako daily.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wszystkich boxiarzy zapraszam do tematu 'opóźnienia w odbiorze' strona 257 xD W jednym temacie chwalą boxy, w drugim po nich jadą, ciekawe. Ktoś tu czegoś nie wie?

 

Moje wszystkie auta miały program, też jadą po tych co programy robią.

Póki co nie ma opcji na program na Bmw po 06.2021, więc box jest jakimś rozwiązaniem.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Całkiem szybkie wyszło. A jaki masz v-max?

 

Sławku przy twoim garażu to wstyd hehehe....

Choć nie wiem co tam aktualnie w stajni się znajduje....

Bmw pewnie nie za wiele oprócz 760i

V max wydaje mi się że w momencie jak sterownik jest nie do ruszenia ( jest do ruszenia ale wysyłać na wschód to bezsens) jest niemożliwe do zdjęcia ( kaganiec na 250) jak się mylę to proszę o info jak i gdzie to ściągnąć hehe.

Mysle że okolice 300 do zrobienia, choć szczerze nie mam bladego pojęcia....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wszystkich boxiarzy zapraszam do tematu 'opóźnienia w odbiorze' strona 257 xD W jednym temacie chwalą boxy, w drugim po nich jadą, ciekawe. Ktoś tu czegoś nie wie?

 


Sam nie lubię boxow....

Ale co innego kiedyś jednokanałowy a teraz 5.

Po drugie nie mogę zrobić programu więc nie ma innej opcji...

Po trzecie trzeba też boxa ustawić odpowiednio i jakoś działa. Box nigdy dobrego programu nie zastąpi to fakt

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem szybkie wyszło. A jaki masz v-max?

 

Sławku przy twoim garażu to wstyd hehehe....

Choć nie wiem co tam aktualnie w stajni się znajduje....

Bmw pewnie nie za wiele oprócz 760i

V max wydaje mi się że w momencie jak sterownik jest nie do ruszenia ( jest do ruszenia ale wysyłać na wschód to bezsens) jest niemożliwe do zdjęcia ( kaganiec na 250) jak się mylę to proszę o info jak i gdzie to ściągnąć hehe.

Mysle że okolice 300 do zrobienia, choć szczerze nie mam bladego pojęcia....

No ale ja nie porównuje do swoich aut, tylko bardziej mnie ciekawi, jakie możliwości to ma ;)

U mnie pamiętam, że np. w M135i mogłem jechać gdzieś pod 280kmh, ale problem był, że nie dało się tej prędkości utrzymać, bo auto tak niestabilne, że śmierć w oczach. W 7er to luzik przy 300 :roll:

M760 nie jest najszybsze ani najmocniejsze w moim garażu, ale nadal go uwielbiam, choć chyba powoli staje się autem na zimę, bo teraz w lato to prawie nie jeżdżę, skoro mam kilka innych aut tylko na lato :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Po przejechanych 35kkm też już mi trochę spowszedniała moc... Chciałem czekać na ogarnięcie sterownika i normalny program, ale nie ukrywam, że narobiłeś mi apetytu na boxa :norty: Z tego co wyczytałem na forum to Hypertech wysyła gdzieś sterownik co też mnie trochę zniechęca. Ciekawe ile jeszcze potrwa zanim będzie można zrobić normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.