Skocz do zawartości

G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze wracając do tematu oszczędności w G20, to oprócz braku listew na progach z tyłu na specjalne uznanie zasługuje klamka schowka i osłony słupków przy drzwiach. :duh: Poza tym wykonanie jest raczej ok a podstawową tapicerkę z m pakietu obecnie mógłbym jedynie zamienić na te skórzane fotele ///M :twisted:
6ff0d43911e3.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Randall

Wielkie gratulacje.

Fajny konfig, spoko opisales swoje doswiadczenia.

Moje 330i do odbioru za 3 tyg :D

 

Dziękuję i również gratuluję, czeka Cię piękny dzień i świetne auto :cool2:

 

Szerokości życzę!!

W końcu konkretna galeria i rzeczowy, pomocny opis dla osób zainteresowanych nabyciem g20

 

Dziękuję, czekamy na kolejne m340i :twisted:

 

Jeszcze wracając do tematu oszczędności w G20, to oprócz braku listew na progach z tyłu na specjalne uznanie zasługuje klamka schowka i osłony słupków przy drzwiach. :duh: Poza tym wykonanie jest raczej ok a podstawową tapicerkę z m pakietu obecnie mógłbym jedynie zamienić na te skórzane fotele ///M :twisted:

 

No dzięki, jak dotąd nie zwróciłem uwagi to teraz będę na to parzył :lol:

Z fotelami M jak pisaliśmy w innym temacie - mega rozczarowanie. Nie wiem jak ale naciągnąłbym dla nich budżet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Piękne auto :cool2: gratuluję i szerokości życzę ! jak byś porównał 330i z modelu F do G , czy jest zauważalna różnica jeśli chodzi sportowe możliwości jezdne ?

 

Dziękuję :cool2:


W porównaniu do F serii moim zdaniem poprawił się mocno "feeling" na kierownicy. Auto wydaje się być dużo sztywniejsze i nie chodzi mi o podskakiwanie na nierównościach tylko sztywność całego nadwozia.

 

jak dla mnie to najlepsze BMW cena -jakośc - komfort. gratuluje

szkoda ze seria 4 z wyglądu straszy

 

Dziękuję :cool2: Dawno Cię nie widziałem na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no wiesz covid 19:) t


troszeczkę teraz jestem na porsche forum ale i ciągle BMW w sercu :) mam moje m235i cabrio z 410KM softem i jestem autem zakochany szczególnie latem:).

również miałem kupić serie 3 dla zony taką jak ty ale u nas w 3mieście serwis jest okropny.

Nowe BMW seria 3 jest kapitalnym autem- ogromne brawa dla BMW szkoda że inne modele nie ida ta drogą

Szerokości na drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko,gratuluje nowej zabawki :cool2: ...ogromny plus odemnie za to ze wybrałeś szperę :wink:


Niech służy bezawaryjnie, bede śledzić galerię...

Edytowane przez marko0424
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dziękuję, czekamy na kolejne m340i :twisted:

 


Raczej w tej kasie się nie sprzeda... I nie będę płakał....

Poczekam na lci m340i a w przyszłym roku będzie dom $$$ zamiast bmw....

Widzę tak samo jak wziąłem f30 też zamówiłeś produkcję styczeń hehe najlepszy wybór.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

G20 jest przekozackie, a takie białe, oszklone powłoką do tego z mpakiem... w końcu 3er, za którą znów się obraca głowa :)

Targa mną jak Alfa Romeo ;) a do tego ma użytkowe miejsca z tyłu (w Giulii nie mieszczę się za sobą na tylnej kanapie).


Dla mnie jeszcze tylko hak :mrgreen: i może być :mrgreen: :wink:


No i do tego, jak czytam, nareszcie BMW z normalnym spalaniem! (pamiętam, jak mi pisałeś ile wychodzi w F30, gdy szukałem swojej)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dziękuje za wszystkie opinie :cool2:


Dzisiaj po kilku miesiącach przerwy pojechaliśmy do naszego ulubionego SPA w Bieszczadach (hotel Arłamów), prowadzi do niego kręta, wąska droga z asfaltem równym jak stół.


Wiem że zabrzmi to jak chwalenie swego ale jestem zachwycony g20 w mojej wymarzonej konfiguracji.


Ze wszystkich aut jakimi dane mi było jeździć jest to nr 1, każdy zakręt to mega radość i oczekiwanie na następny. Rwd + mpak + dyfer m to recepta na ogromną frajdę z jazdy, mimo małego silniczka ani razu nie zabrakło mocy, momentami nawet tylna oś mówiła że jest jej nadmiar :twisted:


Jazda w trybie sport +, układ kierowniczy działa z chirurgiczną precyzją, czuć lekkość tego samochodu w każdym łuku. Jeśli ktoś się zastanawia - warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zabrzmi to jak chwalenie swego ale jestem zachwycony g20 w mojej wymarzonej konfiguracji.

Nie ma w tym nic złego. Absolutnie!

Ze wszystkich aut jakimi dane mi było jeździć jest to nr 1, każdy zakręt to mega radość i oczekiwanie na następny.

I to jest bardzo pocieszająca opinia po tym co dość często czyta się np o F30/F31 :cool2:

Edytowane przez Smokin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
powiem szczerze że sam się zdziwiłem z jakimi prędkościami ładowałem się w zakręt G20 i na tą chwilę to raczej lider w klasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Auto bardzo fajne. Super że wybraleś rwd i szperę w takiej wersji nawet 330i daje fun z jazdy :cool2:

Jedyny minus za brak elektryki foteli słabo to wygląda ale bmw wymaga tutaj sporej dopłaty więc rozumiem decyzję jednak ale mnie to must have wygląd i fakt że jak ktoś mi przestawi fotel to potem dwa dni szukam "swojej" pozycji.

Bardzo interesują mnie twoje opinie odnośnie jakości i wyciszenia będę wdzięczny za podsumowanie po lepszym poznaniu auta. Mi chodzi mocno po głowie m340i ale tylko RWD ze szperą więc zostaje auto z USA powstrzymuje mnie jedynie fakt że codziennie widzę coraz więcej G20 większość w m pakiecie a lubię mieć coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzięki, będę raportował o jakości, narazie aktualne jest to co w pierwszym poście.


Ja nigdy nie miałem elektrycznych foteli więc nie miałem okazji przywyknąć, chociaż fakt wygląda to dużo lepiej. Mogę się za to pocieszyć że manualne pewnie są lżejsze :lol:


G20 jeździ sporo i faktycznie, tych zwykłych linii jest mało, ale myślę że jak już dema się rozejdą to pojawi się więcej wersji sportline itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A powiedz otwieranie bezkluczykowe masz też w drzwiach z tyłu czy tylko przód? Strasznie mnie to irytuje w F80 co chce wrzucić na tył fotelik, dokumenty czy lekkie zakupy i mam zajęte ręce to zapominam żeby najpierw złapać za przednią klamkę wiocha trochę bo już e60 miało wszystkie drzwi zresztą f10 też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzięki :cool2:


Pierwsza trasa za nami, ponad 1000 km nad morze, 90% autostrada/droga szybkiego ruchu, 10% jazda po Wrocławiu w korkach.


Tempomat 150 km/h, na eskach 140 km/h. Kilkanaście przyspieszeń do 170-180. Na pokładzie dwie osoby + dziecko w foteliku RWF Britax Romer + cały bagażnik zapakowany i jeszcze sporo rzeczy po aucie. Spalanie 8,1 L, obroty przy 150 km/h to równo 2200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza trasa za nami, ponad 1000 km nad morze, 90% autostrada/droga szybkiego ruchu, 10% jazda po Wrocławiu w korkach.

A ile łącznie masz już przebiegu? Wychodzą jakieś wady, czy pełne zadowolenie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jak ceny nad morzem? Odbijają sobie czy rozum na miejscu?


Spalanie rewelka :cool2:

 

To jakaś dziwna nagonka medialna, moim zdaniem wszystkie ceny w normie, rok temu było podobnie.

 

Pierwsza trasa za nami, ponad 1000 km nad morze, 90% autostrada/droga szybkiego ruchu, 10% jazda po Wrocławiu w korkach.

A ile łącznie masz już przebiegu? Wychodzą jakieś wady, czy pełne zadowolenie? :D

 

Całego przebiegu niecałe 6 k, wady narazie tylko te z pierwszego postu. No i można dopisać kolejną, w mocnym deszczu woda jakoś dziwnie zawirowuje na bocznej szybie tak że mało co widać w lusterkach, podobnie płyn do spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
No i można dopisać kolejną, w mocnym deszczu woda jakoś dziwnie zawirowuje na bocznej szybie tak że mało co widać w lusterkach, podobnie płyn do spryskiwaczy.

Nie masz nałożonej Niewidzialnej Wycieraczki? Nawet dla tych, którzy jej nie lubią na przedniej, to na bocznych się spisuje bardzo dobrze ;)

Na boczne i tylną nakładam Carlack Glass Finish Sealant & Aqua Repellent, bo dość trwały i się banalnie nakłada i dociera.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.