Skocz do zawartości

przekręt na allegro


milosz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wymyślił sobie to nawet całkiem dobrze ..

 

Jest to jego pierwsza rzecz jaką sprzedaje na alllegro, wiec jest duze prawdopodobienstwo ze moze to byc wałek, ale też nie musi ...

 

Wczesniej do tej pory tylko kupowal przedmioty, stad te pozytywy na jego koncie.

 

Z drugiej strony jest dosc dlugo zarejestrowany na allegro.

 

Dodalem aukcje do obserwowanych i zobaczymy jak to sie potoczy, jezeli w najblizszym czasie dojdzie do zablokowania sprzedajacemu konta na allegro, to przypuszczenia o wałku na potencjalnym nabywcy piątki się sprawdzą ...

 

 

Pare groszy przytuli, jezeli czekal na ten jeden jedyny strzal pare lat, a konto na all. ma falszywe i ma podstawione rowniez na lewo konto w banku to moze sie udac ...

 

Allegro :twisted2:

pzdr,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważcie ze w jego aukcji głosują tylko jacyś ludzie po kilkanaście komentarzy co może swiadczyc o tym ze moga to byc sami znajomi ktorzy robia sztuczne zainteresowanie. Ja bym sie na to w zyciu nie pisal..

 

A tak z drugiej strony - to w Polsce takie BeeMki po komisach nie stoja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu zdarzyła się fala oszustw, z głównym udziałem Polaków, którzy na niemieckim ebay'u i mobile wystawiali drogie auta (np mercedesa G), jakoby wyjechali do pracy w Wielkiej Brytanii i dlatego chcieli się pozbyć. Również zaliczkowo trzeba było wpłacić jakąś kwotę. Oczywiście później jak kamień w wodę...

Tu jest odrobine o tym

http://www.biznesnet.pl/pp/18585/Autooszu%C5%9Bci-na-aukcjach-internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wejdz sobie na Allegro na BMW np. E39 i poszukaj samochodow co maja ceny np. 22 456 zł czyli ceny z dokladna koncowka i wtedy wejdz na autoscout a zobaczysz ze takich aut jest duuuzo

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Moze to nie przekret ale smiac mi sie chce jak widze takie aukcje i za taka cene http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1582953 i co z tego ze 2001 rok i co z tego ze 530d :D.

 

Przeciez to auto to chyba tylko sie nadaje zeby ktoś przeszczep zrobil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak z drugiej strony - to w Polsce takie BeeMki po komisach nie stoja :(

 

zdziwiłbyś sie. 1km od mojego miejsca zamieszkania jest taka w komisie. (nie trzeba daleko szukac)

 

A wałek jest ewidentny wdłg mnie, jesli mialbym to icytowac to ugadałbym sie z gosciem ze po to pojade. Jesli nie chcialby isc na taki układ - wiadomo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.