Skocz do zawartości

Zamiana Seryjnego Tłumika na inny E39


A r m a n i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Otóz chciałem zamienić w mojej e39 seryjny tłumik na jakis inny basowy z ładnym dzwiękiem :) i chciałem właśnie się dowiedzieć od was panowie jakie tłumiczki montowaliście w e39 , jakiej firmy ? który daje ładny dzwięk ? Nie chce wyrczącego tłumika ! Ale głosniejszy z ładnym basowym pomrukiem na wolnych obrotach to jest to :lol:

M y F a v o r i t e ? O n l y B l a c k ...



B l a c k - M i g h t y - W o n d e r f u l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nie chce wyrczącego tłumika ! Ale głosniejszy z ładnym basowym pomrukiem na wolnych obrotach to jest to :lol:

 

W sumie masz rację, fajnie posłuchać mruczenia :)

Ja też chcę, ja też chcę!

 

Teraz pytanie... jak mam montować to najchętniej 2 szt., ale co zrobić z listwą zderzaka z M5? To się wymienia na podwójny wydech, czy mam wziąć wycinarę w łapy i wyrżnąć sobie? Proszę bardziej doświadczonych o sugestie :lol:

 

Pzdr. Adi

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie Panowie, ale chyba pomyliliście fora.

loco


'08 530iA touring xdrive; '05 118iA; '04 F650GS Dakar

['05 325i touring; '91 325i touring; '90 318iA; '01 320td; '01 530iA touring; '00 525i; '97 523i; '95 525i touring; '90 318is; '85 320i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mam wziąć wycinarę w łapy i wyrżnąć sobie? Proszę bardziej doświadczonych o sugestie :lol:

Pzdr. Adi

Moim zdaniem, jeżeli chcesz założyć sportowy tłumik, to jakiś markowy produkt. Więcej znajdziesz na tym forum www.streetracing.pl.

Mam nadzieję, że powyższy cytat to żart. Oczywiście, to Twoje auto i zrobisz z nim co chcesz, nawet pociąć na kawałki, ale najzwyczajniej szkoda niszczyć oryginalny M-pakiet. To auto jest naprawdę ładne bez dodatkowego upiększania.

Pozdrawiam. A do wyrzynarki się nawet nie próbuj zbliżać. :nienie: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mam wziąć wycinarę w łapy i wyrżnąć sobie? Proszę bardziej doświadczonych o sugestie :lol:

Pzdr. Adi

Moim zdaniem, jeżeli chcesz założyć sportowy tłumik, to jakiś markowy produkt. Więcej znajdziesz na tym forum www.streetracing.pl.

Mam nadzieję, że powyższy cytat to żart. Oczywiście, to Twoje auto i zrobisz z nim co chcesz, nawet pociąć na kawałki, ale najzwyczajniej szkoda niszczyć oryginalny M-pakiet. To auto jest naprawdę ładne bez dodatkowego upiększania.

Pozdrawiam. A do wyrzynarki się nawet nie próbuj zbliżać. :nienie: :)

 

Oczywiście, że żart :) Ale widziałem zderzak z M5 z ładnie wyprofilowaną dokładką zderzaka pod 2 końcówki. Dlatego pytam, czy to się ręcznie dłubie, czy są gotowe elementy. Ja manualnie jestem średnio sprawny, więc nie ruszam tego :) Nie chcę z auta zrobić "pogoń po wsi", ale wersja z podwójnym wydechem ładnie wygląda. Dodam, że bliżej mi do garnituru niż dresika, więc proszę o powstrzymanie się niektórych od komentarzy :nienie:

Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez bym sie podlaczyl pod temat ale reasumujac wypowiedzi wychodzi na to ze nikt nie montowal nic poza seria w e39 lub e34. :shock:

 

kiedys zadalem rowniez pytanie w innym temacie ale temat umarl wiec moze w tym sie cos ruszy. nie cchialbym rowniez jakiegos syfa zamontowac a dawac 300 E za tlumik to lekka przesada .. wiec ponawiam pytanie do uzyktownikow - moze ktos juz zamontowal cos milego dla ucha do e34 lub e39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tym interesowałem:

Jak chcesz się zbasować to tylko Remus

Jak warczenie to tylko supersprint

W obydwu przypadkach albo znajdujesz układ dedykowany konkretnie do twojego auta (jedna jak i druga firma to koszt około 2000pln - za pojedynczy tłumik końcowy) :wink: , lub kompletujecie z zestawów uniwersalnych ( a tam cena jednego tłumiora to też około 1500pln) :? .

Można kombinować z ulterem (koszt uniwersalnego to około 800 pln) :oops: .

Ale jak robić juz M5 to z klasą dlatego oglądnij sobie to :mrgreen:

http://www.borla.com/applications/lookup.aspx/2002/BMW/M5/T-304_Stainless_Steel_Cat-Back_System/14942/

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja własnie do mojej e39 myślałem o Ulterze i były tez te k&r(cała pucha) na tych Szerokich prostokątnych końcówkach :) I nie wiem czy by to za głośno nie chodziło , a przesadzić tez nie chce :) Mątował juz ktooś z was takiego Ulterka czy te K&R'y , może słyszeliście gdzieś na parkingu ? Doradzcie koledzy :roll:

M y F a v o r i t e ? O n l y B l a c k ...



B l a c k - M i g h t y - W o n d e r f u l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.