Skocz do zawartości

G20 nie działa panel regulacji lusterek i szyb


pako11

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy ta wada występuje tylko w lusterkach które się składają automatycznie ( pakiet dodatkowych funkcji lusterek)? Zastanawiam sie nad tym pakietem, ale jak ma mi paść i później nawet nie ustawie szkiełka w lusterku góra/dół/boki to średnio to widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już wymienili na gwarancji, w bawarii czerniakowska mieli juz ponad 20 sztuk z ta wada, jeszcze nie ma akcji serwisowej. U mnie przestawalo dzialac co 2/3 dzien.

 

A co konkretnie wymienili? Mam ten sam problem. Ostatnio pół dnia mi się nie chciało rozłożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

oto przedstawiam jak jeden z serwisów w Krakowie naprawił usterkę o której mowa w temacie


https://zapodaj.net/6aaf07bbe4b10.jpg.html


nie wiem co mam zrobić bo przymierzam się do wizyty w serwisie ponieważ świszczy przy dużych prędkościach, myśleli że z szyberdachu jednak przyłożenie się na myjni pokazało szczeliny między uszczelką a szybą...wszystko do rozbiórki....ale chyba podziękuje...

http://www.bmw.com/com/en/_common/shared/img/id_moduls.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
oto przedstawiam jak jeden z serwisów w Krakowie naprawił usterkę o której mowa w temacie


https://zapodaj.net/6aaf07bbe4b10.jpg.html


nie wiem co mam zrobić bo przymierzam się do wizyty w serwisie ponieważ świszczy przy dużych prędkościach, myśleli że z szyberdachu jednak przyłożenie się na myjni pokazało szczeliny między uszczelką a szybą...wszystko do rozbiórki....ale chyba podziękuje...

 

a który to krakowski serwis??


moje auto stało na Conrada dwa dni, mieli naprawić lusterka/szyby/otwieranie bagażnika z wewnątrz... po dwóch dniach niby naprawili... ale... prawe luserko wciąż nie działa :evil: a podczas wymiany modułu lusterka porysowali czarną wewnętrzną obudowę lewego luserka :evil: samochód do nich wrócił.. zobaczymy co wymyślą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto przedstawiam jak jeden z serwisów w Krakowie naprawił usterkę o której mowa w temacie


https://zapodaj.net/6aaf07bbe4b10.jpg.html


nie wiem co mam zrobić bo przymierzam się do wizyty w serwisie ponieważ świszczy przy dużych prędkościach, myśleli że z szyberdachu jednak przyłożenie się na myjni pokazało szczeliny między uszczelką a szybą...wszystko do rozbiórki....ale chyba podziękuje...

 

a który to krakowski serwis??


moje auto stało na Conrada dwa dni, mieli naprawić lusterka/szyby/otwieranie bagażnika z wewnątrz... po dwóch dniach niby naprawili... ale... prawe luserko wciąż nie działa :evil: a podczas wymiany modułu lusterka porysowali czarną wewnętrzną obudowę lewego luserka :evil: samochód do nich wrócił.. zobaczymy co wymyślą...

 

update: dzień po wstawieniu auta do serwisu dostałem telefon, że auto gotowe do odbioru, moduł lusterka wymieniony, a ryski na obudowie spolerowane... przy odbiorze okazało się, że lusterko działą, ale ryski nie zostały nawet ruszone.. Pan przygrał w kulki... na szybkości blacharz polerował ramkę przy mnie.. dwie minuty i nie było śladu

niestety trochę to słabe... bo skoro z ryskami przygrał w kulki, to równie dobrze może przygrać z każdą czynnością której nie jesteśmy w stanie zweryfikować (np z wymianą oleju lub filtra) :evil: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W poniedziałek testuje ASO w Gdańsku w tym zakresie.

Prawe lusterko martwe, szyberdach nie domyka się (świszczy jak w motocyklu powyżej 150), zasłona od szyberdachu też się nie domyka.


Edit: Odebrałem dzisiaj auto po 3 dniach i wygląda na to, że działa wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.