Skocz do zawartości

Zawieszenie obniżone


pawel30

Rekomendowane odpowiedzi

Z własnego doświadczenia - nie polecam obniżonego zawieszenia M. Miałem F10 ze standardowym zawieszeniem oraz zawieszeniem M (oba w M Pakiet). Standardowe zawieszenie na codzień w użytkowaniu jest wystarczające, fakt czuć różnicę między nimi, ale obniżone zawieszenie przy każdym parkowaniu na mieście to udręka. Trzeba uważać, żeby zderzakiem nie zahaczyć o krawężnik - niestety ten 1 cm zwykle brakowało, żeby wsunąć nos auta ponad niego.

Obecnie w obu G30 wzięliśmy ze wspólnikiem M Pakiet ze standardowym zawieszeniem, żeby nie utrudniać sobie życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
mam m pakietowe zawieszenie obnizone i zawsze uwazam na krawezniki z przodu i nigdy nie podjezdzam pod a jak musze to wysiadam i sprawdzam najpierw. Gdybym mial zawieszenie standardowe robilbym dokladnie tak samo bo to tylko centrymetr a w oczach nie mam metrowki zeby okreslic czy to jest cm za duzo czy wystarczajaco. Jak ktos chce miec spokoj z kraweznikami to nalezy zastanowic sie nad suvem bo w kazdym standardowym aucie jest ten sam problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
orzel86, widziałeś jak to jest w Eibachu wymyślone? W G31 dają na tył tylko regulowany łącznik pomiędzy zawieszeniem a czujnikiem od pneumatyki i w pewien sposób oszukuje się tym łącznikiem komputer przez co mniej pompuje. Zastanawiam się jak to wpłynie na prowadzenie. Nie ma tu oddzielnych sprężyn które się wymienia. Czy w F11 było tak samo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.