Skocz do zawartości

Opcje do X5


marek77o

Rekomendowane odpowiedzi

Też uwielbiam panoramę, jak dużo jeździsz z otwartą osłoną nawet to opalony jak na wakacjach :D Jasno w środku, przyjemnie i przytulnie, jak się znudzi lub chcesz ciszej zasuwasz i tyle. Owszem, jest droga, psuje się i trzeba ją myć dokładnie, moim zdaniem warto.

Jak nie jest bardzo gorąco i szybko nie jeździsz odsuwasz i jest prawie jak cabrio ;)

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo o automatycznym zamykaniu. Ale po to masz klimatyzację, żeby było chłodno w środku :)

Ja Zadko zostawiam auto na zewnatrz, ale jak już to i tak nie zasłaniam rolety bo o tym nie pamiętam. Dla mnie w sumie rolety mogłoby nie byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo o automatycznym zamykaniu. Ale po to masz klimatyzację, żeby było chłodno w środku :)

Ja Zadko zostawiam auto na zewnatrz, ale jak już to i tak nie zasłaniam rolety bo o tym nie pamiętam. Dla mnie w sumie rolety mogłoby nie byc :)

 

No to będę rozczarowany, jeśli rzeczywiście roleta sama się nie zamyka :( Ja dużo jeżdżę i w różnych miejscach zostawiam auro, czasem na pare godzin, a nigdy nie pamietam o jej zamknięciu. Czy można zamknąć roletę z telefonu lub pilota (tak jak szyby)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z telefonu nie, ale z pilota może i można. Muszę to sprawdzić, w mercedesie w sumie tak działa, że jak się przytrzyma guzik zamknięcia to domyka szyby i dach.. Hmm a może tylko dach a nie roletę? To też muszę sprawdzić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z telefonu nie, ale z pilota może i można. Muszę to sprawdzić, w mercedesie w sumie tak działa, że jak się przytrzyma guzik zamknięcia to domyka szyby i dach.. Hmm a może tylko dach a nie roletę? To też muszę sprawdzić :)

 

Skoro zrobili już otwieranie auta z iPhona, to może zrobią też możliwość obsługi poprzez apkę. W Volvo można odpalić silnik czy klimę, pozamykać i pootwierać wszystko co jest elektryczne. Ciekawą funkcją jest zdalne wysłanie kurierowi możliwości otwarcia bagażnika i wrzucenia paczki, ale na razie tylko w Szwecji (ciekawe dlaczego nie ma w Polsce? ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to nie wiedziałem, że tak jest z tym deszczem, fajne :)

W apce bmw silnik też można zdalnie odpalać, ale nie w Polsce, zdaje się chodzi o zasadę, że samochód nie może stać z włączonym silnikiem i smrodzić bo zanieczyszcza klimat, podobno nawet policja może wlepić mandat jak ktoś odnkeza w zimie z włączonym silnikiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale czy roleta przepuszcza światło/słonce czy nie?

 

Roleta bardzo dobrze chroni przed światłem/ciepłem i wbrew pozorom jest solidna a nie "szmaciana'.

 

Ooo to nie wiedziałem, że tak jest z tym deszczem, fajne :)

...

 

Z tego co pamiętam gdzieś w opcjach musisz odhaczyć tą opcję zamykania jak pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na 10000% ledowy kierunek jest tylko w „laserach”? Dlaczego pytam ? Bo dzis mialem z trzy X5 i kazda miala tylko „lezki” wiec lampy ale w podstawie albo adaptacyjne. W 5 G30 jest sporo aut z tymi diodowymi najdrozszymi lampami mysle ze rowniez z uwagi na ledowy kierunek. Wiec myslalaem, ze w x5 rowniez by tak bylo a jednak na drogach tych z laserami nie jest az tak duzo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się ze szyby dodatkowo wyciszą mi silnik :( No bo jak ? Wyciszam szyby a biorę sportowy wydech ? Chyba ze się mylę i nie o to w nich chodzi - bardzo proszę o poradę !

 

Kupując szyby akustyczne: jak chcesz mieć cicho to masz cicho. Jak chcesz posłuchać wydechu i poczuć przy okazji prędkość: uchylasz szyberdach :) Efekt rewelacyjny :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autonomiczna jazdę pseudo.


Panoramiczne okno warte każdych pieniędzy dla mnie w każdym aucie bo rozjaśnia wnętrze i wszystko wygląda po prostu lepiej, ale darowałbym sobie tą wersję z ledami bo dają taki sobie efekt i tylko w nocy a parę tysięcy trzeba dolozyc.

 

Zgadzam się w zupełności. Panoramiczny dach jest dla mnie jednym z podstawowych elementów wyposażenia. Kiedyś też mi się wydawał za drogi, ale odkąd kupiłem pierwszy raz to już zamawiam do każdego auta. Jasno i przyjemnie, superkomfortowe schładzanie wnętrza po wejściu do nagrzanego samochodu, trochę optymizmu w pochmurne dni (po otwarciu).....no i słuchanie wydechu bezcenne :D


Wersję z ledami kupiłem dla dzieciaków - efekt jednak nie powala i można sobie odpuścić tą opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na 10000% ledowy kierunek jest tylko w „laserach”? Dlaczego pytam ? Bo dzis mialem z trzy X5 i kazda miala tylko „lezki” wiec lampy ale w podstawie albo adaptacyjne. W 5 G30 jest sporo aut z tymi diodowymi najdrozszymi lampami mysle ze rowniez z uwagi na ledowy kierunek. Wiec myslalaem, ze w x5 rowniez by tak bylo a jednak na drogach tych z laserami nie jest az tak duzo..

 

Kierunkowskaz jest ledowy tylko w najdroższej wersji reflektorów (LED matrix czy laser - zależnie od modelu), po to aby zmusić klientów do jej zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.